Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

OLI_B5

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez OLI_B5

  1. Dzisiaj wleciał Dp 2.75 a jutro zakładam obrysy bo dzisiaj mi sie nie chce:decayed:
  2. nawet lampy montujesz w gumie ?
  3. opona 205 , 10cm nizej i bylo by git
  4. Wrzucił bys zdjecia na aucie a nie foty z ogłoszenia
  5. Silnik rzecz zmienna:wink:
  6. to ładnie musiałes przykoksować , miescisz sie jescze w koszulki?
  7. Znasz Ty sie wgl na cenach ?
  8. No ale przy sporej glebie dystans 15 raczej nie da rady?
  9. No jest drogo ale to wydatek jednorazowy , za kata dostaniesz 200+ więc nie dużo trzeba dokładać
  10. Głowa pęka:kwasny: jak juz sie bawisz to sprzedaj go i wrzucaj dp
  11. Mi tydzien temu stało sie dokładnie tak samo tylko że kat całkiem odpadł Dojechać dojedziesz bez problemu , ja jechałem 15 km w ogole bez wydechu i sygnału z sondy , pomimo ogromnego huku i mocy rodem 1.6 dojechałem Mozesz pospawać i będzie hulać ew jak masz ttroche sianka to wywal kata i wsadz dp
  12. Dokladnie , nie tykaj silnika bo to nic nie da a tylko wywalisz kase w błoto..
  13. OLI_B5 odpowiedział(a) na nicko999 temat w 1.6
    Kupujac silnik z osprzętem i sprzedając swoj dokłada sie moze z 2 tys..
  14. Ja mam jeszcze do sikania Ale medzik słyszałem ze ciebie to jara
  15. Coś szału nie robi to koło.. Czegoś mi brakuje w tym aucie:whistling:
  16. na warszawska podjedz
  17. OLI_B5 odpowiedział(a) na untik007 temat w 1.8T
    a szukałes skrzyni auto do 1,8t?
  18. OLI_B5 odpowiedział(a) na nicko999 temat w 1.6
    ta i przerabiaj denzyniaka na tdi ... wiecej zachodu niz to warte..
  19. OLI_B5 odpowiedział(a) na nicko999 temat w 1.6
    1.8T jest git i swap stosunkowo prosty lecz drogi ropniak ? ... co do hebli to wiadomo że wypada wymienic bo hamujac z 200 odrazu sie palą Ja póki co jezdze i nie narzekam na hamulce, lecz jak tylko gotówka wpadnie to zmieniam:wink: ---------- Post dopisany at 15:35 ---------- Poprzedni post napisany at 15:34 ---------- Ps . jeśli chcesz przeznaczyc max 5k to zapraszam
  20. Ładna sztuka , nie myślałeś może o przodzie z b7? był by rozpierdol
  21. No najlepszy chyba BEX ze względu na K03s.. ale co wyrwiesz bedzie git , jeśli będzie w dobrym stanie:wink:
  22. co ma nie wiejsc , silnik jak kupisz za 3500+ serwis czyli max 5k do tego z 2.0 sprzedasz osprzet itd za minimum 2k, jak chce Ci sie bawic to rezaj a jak Cie stać to sprzedaj to i szukaj 1.8T

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.