Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

OLI_B5

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez OLI_B5

  1. Zasysa więcej więc moc napewno cos wzrosnie , na aukcji wypisane ze Wzrost mocy o 5 - 8 KM i 15 - 18 Nm !!! ile w tym prawdy niewiadomo:whistling:
  2. Jakbyś miał silnik do wymiany to mam goły słupek ADP , z osprzętu jak coś potrzebujesz to równiez sie znajdzie:wink:
  3. OLI_B5 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.8T
    Własnie obszukałem wszystko i nie widze nigdzie dziur ani przetarć Btw. jest ktoś w stanie powiedziec czy w złączu diagnostycznym ma zielono-czarny kabelek i jesli tak to w jakim pinie?
  4. Życze powodzenia i czekam na efekty prac:wink:
  5. ja mam tą cewke w dobrej cenie
  6. 99 były jeszcze w przedlifcie, auto ładne
  7. o ja jebje
  8. teraz jest elegancko
  9. Idzie się domyślic po ilości przejechanych kilometrów..
  10. Albo sie jeździ albo oszczędza:decayed:
  11. Nie jedzie
  12. no własnie od kilku dni cos nie jedzie ale wrzuce jakies wideło:wink:
  13. Są 2 sztuki http://www.doaut.pl/images/doautMid/7a4cacb2b2ecd1ff72112c7fc5863074.jpg http://nokautimg4.pl/p-36-c8-36c8a78303c6ea9953582ce6a9f61f00500x500/poduszka-pod-skrzynie-biegow-audi-a4-cags2213043.jpg
  14. OLI_B5 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.8T
    Kurfa bo mój też nie chce jechać Obstawiam dv bo nic nie syczy ani nic i chodzi jakby turbo wogole nie pracowało:facepalm:
  15. http://img.photobucket.com/albums/v446/ic1lazyfilipino/IMG_8584_zps02b3bc03.jpg
  16. No coś ok 7 będzie Jak masz mega luz to może cięgno od wybieraka masz nie dokręcone? Strona 145 masz regulacje drążka http://pl.scribd.com/doc/34642779/Audi-A4-Sam-Naprawiam
  17. Jak coś to mam pompe z 1.6 na handel:wink:
  18. To jest przy kruccu tak? Masz na opaski czy na wsuwki? Nie jestem pewien ale to chyba ten , bo tam są 2 czy ile? 058121058A
  19. OLI_B5 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.8T
    Rozwiązałeś problem kolego?
  20. dzisiaj byłem wyspawać Jest tak cicho że odechciało mi sie tym jeździć Fmic pewnie na wiosne a dp zapewne jak sprzedam jakieś graty.. ---------- Post dopisany 26-01-2013 at 10:51 ---------- Poprzedni post napisany 24-01-2013 at 21:55 ----------
  21. Ładna sztuka i dobre mody na początek, plany też zacne:thumbup1:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.