Treść opublikowana przez OLI_B5
-
[B5 AJL] Rude A4 1.8T by OLI
Maluj No podstawowy serwis też musze zrobić jak wsadze silnik w bude, zrobić dolot , fmic i wydech i jechać na strojenie:naughty: A no zapraszamy na spocik i kreski
-
[B5 AJL] Rude A4 1.8T by OLI
Malowałem sam łącznie z klamkami i lusterkami , za lakier dalem chyba 80zł + podkład na plastik , w planach są progi z S-ki ale raczej nie prędko, najpierw musze ogarnąc silnik a pozniej będe bawić się we wnętrze i zderzaki:wink:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Snejkowe ? Audi A3 S3-1.9 Tdi-180Km-5D-Alu 18"16" 2002 Katowice ? Tablica.pl
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
najszybsze 1.6 w klubie:naughty:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
:facepalm:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
2 razy to samo wkleiłes:wink: Też musze to ustrojstwo zmontować
-
Audi A4 1.8T (AEB)
Tip to rura dolotowa z kwasiaka Dp to również rura z kwasiaka, w miejsce kata z wylotu za turbiną
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Ma ktoś na zbyciu 4 litry oleju żeby płukanke zrobic?
-
Przelotowy wydech w Audi A4 B5 1.6
Na twoim miejscu spróbowałbym sprzedać auto i kupić z mocniejszym silnikiem i wtedy się bawic lub zrobić swap u siebie jesli reszta jest ok , bo na 1.6 szkoda kasy i zachodu:thumbdown:
-
[B5 AJL] Rude A4 1.8T by OLI
w garażu:polew:
-
[B5 AJL] Rude A4 1.8T by OLI
wpadł nowy silniczek 1.8t ajl
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
a jechałes kiedyś 1.6? ---------- Post dopisany at 09:07 ---------- Poprzedni post napisany at 09:07 ---------- :grin::grin:
-
Kratka nawiewu od anglika
Czasami cena jest 2krotnie wyższa:wink:
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Okleilbyś to drewno przy okazji:whistling:
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
i co z tym softem?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
k03
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
albo wypas albo moc:decayed:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
było kupić lżejsze auto a nie teraz płakac że dużo waży:facepalm:- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
no tylko jeszcze quattro musze ogarnac- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
we wrocławiu, całe czarne na slajnach- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Tak i rózowym polo:facepalm: ---------- Post dopisany at 21:48 ---------- Poprzedni post napisany at 21:45 ---------- Jak wbiłem dwójke to on juz był na nastepnych swiatłach:grin:- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Miałem dzisiaj fest kreche z rs4- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
- Strefa Śmiechu
Jadą w pociągu Kubańczyk, Szkot, Irlandczyk i Polak. Nagle Kubańczyk wyciąga cygaro, puszcza dwie chmury i wyrzuca za okno. Pozostali zdziwieni pytają: - Co ty robisz? To cygaro było za 50 euro! - U nas tego pełno - odpowiada Kubańczyk. Po chwili Szkot wyciąga 5 litrową butelkę whisky, wlewa część do szklanki a resztę wyrzuca przez okno. - Co ty robisz? przecież to droga whisky - mówią pozostali. - Mam destylarnie, a w ogóle u nas tego pełno - mówi Szkot. Po dłuższym zastanowieniu Irlandczyk wyrzucił przez okno Polaka. - Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]