Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

OLI_B5

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez OLI_B5

  1. Maluj No podstawowy serwis też musze zrobić jak wsadze silnik w bude, zrobić dolot , fmic i wydech i jechać na strojenie:naughty: A no zapraszamy na spocik i kreski
  2. Malowałem sam łącznie z klamkami i lusterkami , za lakier dalem chyba 80zł + podkład na plastik , w planach są progi z S-ki ale raczej nie prędko, najpierw musze ogarnąc silnik a pozniej będe bawić się we wnętrze i zderzaki:wink:
  3. Snejkowe ? Audi A3 S3-1.9 Tdi-180Km-5D-Alu 18"16" 2002 Katowice ? Tablica.pl
  4. najszybsze 1.6 w klubie:naughty:
  5. 2 razy to samo wkleiłes:wink: Też musze to ustrojstwo zmontować
  6. Tip to rura dolotowa z kwasiaka Dp to również rura z kwasiaka, w miejsce kata z wylotu za turbiną
  7. Ma ktoś na zbyciu 4 litry oleju żeby płukanke zrobic?
  8. Na twoim miejscu spróbowałbym sprzedać auto i kupić z mocniejszym silnikiem i wtedy się bawic lub zrobić swap u siebie jesli reszta jest ok , bo na 1.6 szkoda kasy i zachodu:thumbdown:
  9. w garażu:polew:
  10. wpadł nowy silniczek 1.8t ajl
  11. a jechałes kiedyś 1.6? ---------- Post dopisany at 09:07 ---------- Poprzedni post napisany at 09:07 ---------- :grin::grin:
  12. Czasami cena jest 2krotnie wyższa:wink:
  13. Okleilbyś to drewno przy okazji:whistling:
  14. i co z tym softem?
  15. albo wypas albo moc:decayed:
  16. było kupić lżejsze auto a nie teraz płakac że dużo waży:facepalm:
  17. no tylko jeszcze quattro musze ogarnac
  18. we wrocławiu, całe czarne na slajnach
  19. Tak i rózowym polo:facepalm: ---------- Post dopisany at 21:48 ---------- Poprzedni post napisany at 21:45 ---------- Jak wbiłem dwójke to on juz był na nastepnych swiatłach:grin:
  20. Miałem dzisiaj fest kreche z rs4
  21. Jadą w pociągu Kubańczyk, Szkot, Irlandczyk i Polak. Nagle Kubańczyk wyciąga cygaro, puszcza dwie chmury i wyrzuca za okno. Pozostali zdziwieni pytają: - Co ty robisz? To cygaro było za 50 euro! - U nas tego pełno - odpowiada Kubańczyk. Po chwili Szkot wyciąga 5 litrową butelkę whisky, wlewa część do szklanki a resztę wyrzuca przez okno. - Co ty robisz? przecież to droga whisky - mówią pozostali. - Mam destylarnie, a w ogóle u nas tego pełno - mówi Szkot. Po dłuższym zastanowieniu Irlandczyk wyrzucił przez okno Polaka.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.