Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

OLI_B5

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez OLI_B5

  1. Poprzeczne silniki ( chyba wszystkie ) maja 28 ząbow to nie wiem jak on to spasował
  2. G60 ma 28 zębów, szukaj tak jak pioteros pisze:wink:
  3. Narazie delikatnie jezdze żeby sie ułozyło ale klei się ładnie a pedał wsumie miękki jest
  4. No także tego wczoraj wpadło sprzęgło sachsa od AWX'a , cięzko sie przyzwyczaić do nowego sprzęgła
  5. Szkoda auta , dobrze że trafia w dobre ręce , kaju nie płacz następne będzie lepsze:tonguemad:
  6. Kompletny silnik ok 3tys, skrzynia z łapami , półoski z przegubami , linka gazu , wszystkie płyny i filtry , spawasz wydech, większosc przewodów chłodzenia itd trzeba jakoś połączyc bo sa inne więc dużo opasek sie przyda , łaczysz wiązki , ogarniasz immo i hula , no i oczywiscie większe heble, ja miałem ADP , robiąc samemu trzeba liczyć 4-5k:wink:
  7. Odpalcie wkońcu to:decayed: A modzisz odrazu wydech czy seria?
  8. Ja nic nie wciągam , a wyścigi sa nielegalne
  9. To ja sie troche cykam:grin:
  10. rozjebałem was na szybko Leon 1.8t 180ps 4x4 na vaginie
  11. Jestem ciekaw elektryki:whistling:
  12. Ogarnialiscie te kostki ?
  13. Na co tak rozkręciliscie podszybie i wykręciliscie klime?
  14. Ja nie wnikam ale z tego co mówił to 2.4 mu pasuje i o wiele tańszy
  15. 2.4
  16. Powodzenia przy swapie:decayed:
  17. OLI_B5 odpowiedział(a) na goalkeeper temat w 1.6
    Na łapy wszystko pasuje , skrzynie pasowało by od 1.8 wrzucic ale z 1.6 chyba tez tragedii nie będzie .
  18. Ja bym dorzucił dystanse , felgi w grafit , dymione kierunki , przyciemnił folia lampy i było by mega:jerk:
  19. Jak jest eu to wszystko będzie git , ogarniasz immo i auto jezdzi
  20. No musiało być juz przytyrane i nie wytrzymało No ale ostatnia kreska dobrze poszła:wink: A4 B6 1.9tdi vs leon 2.0tdi vs A4 B5 1.8t - YouTube
  21. Nie , gumy też nie paliłem:whistling:
  22. Jednak tarcza a nie docisk
  23. Mi towarzyszył wczoraj, pewnie cięzko sie rusza na 1 i 2 a reszta dobrze wchodzi?
  24. Słychać jakies harczenie? Ja miałem wczoraj to samo i sprzęgło rozsypało sie w drobny mak:facepalm:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.