Treść opublikowana przez OLI_B5
-
[A4 B5 AFN]RedAvant by Aron21 - SPRZEDANE
Było odrazu drzwi z lifta pakowac:wink:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
tu jest przeciąg:jerk:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
przy dobrych wiatrach to w tydzien tych 700zł nie ma:whistling:
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
lampy mega siadły:jerk: będą ciemne szyby ?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
jak byś chciał to mam 2x 17 , jak tamte są tragedia to na tych jeszcze pojezdzisz
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
to 600 z gumami?
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Nie trze przy 40km/h To coś czuje że plan wsadzenia k04 pójdzie sie yebac
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
sieka Zderzak na przód od S4 bo inaczej tego nie widzę
-
[B5 AFN] Silver By Rapciuch gwint,bra xenon mody w trakcie
Coś czuje że dowód szybko poleci:decayed:
-
[B5 AJL] 180KM Turbo Quattro Sedan Czas na Sprzedaż
- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
No to się zgadza zamkneli nokaut , sprzedałes kalibre i dołączyłeś na forum- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
:facepalm:- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
nie ma , to tak rekreacyjnie z nudów:decayed: poza tym każdy z każdym juz ma filmik więc nic nowego sie nie dzieje- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ganialiśmy sie dzisiaj troche- [B5 1Z] A4 TDi
E tam , ja śmigałem 59.5cm na 17 i było lajtowo:decayed:- [B5 AVG] Avant by A-rek - nowy sezon, nowe zmiany....
Piękne auto- [B5 APU] 1.8 Turbo z Quattro-czyli sama zabawa :)
wyrezałes obryski?- SWAP z 1.8 na 1.8T
Po co chcesz zmieniac cały wydech? Poza komore silnika Ci wystarczy, zespawać i bedzie git:wink: Wiązki też nie musisz zmieniać , ja upchałem pod zbiorniczek od płynu chłodzącego i nie widać jej nawet.- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Zna ktoś niebieskie clio pomodzone ? coś tam sie odpycha z tego co widziałem- [ALL B5] Black With Red - na X5
łooooooo:slina:- [B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Kup DP z kwasiaka a nie- [b5 1z] 96" ly3h oem+
Klamki w kolor razem z progami ,grill lift i :jerk:- [b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Ładnie siedzi:thumbup1: Niby 18'' a mam odczucie że cal za mało:decayed:- [ B5 AGA] Furmanka Brachiego
Co to ?- Pierwsze zdjecie czworki nowe zdjecia
ładny s-line , środek piękny:jerk: - Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]