Treść opublikowana przez OLI_B5
-
[B6 BEX] 1.8Tq by Andr3i RS4 inside 226PS 327 Nm
no i to mi się podoba pod donem same bandyty muszą stać
-
[B6 BEX] 1.8Tq by Andr3i RS4 inside 226PS 327 Nm
może tak ramke w czern?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Panowie co myślicie o takich kubłach? Fotel sportowy GTR SKRA BLACK SKLEP TUNING : najlepszy sklep z czciami do tuningu, filtry, halogeny, kierunkowskazy, lampy, rozprki, produkty najwyszej jakoci! ew cos wygodniejszego z regulacją Fotele sportowe DRAGO BLACK - SKRA 1 szt. SKLEP TUNING : najlepszy sklep z czciami do tuningu, filtry, halogeny, kierunkowskazy, lampy, rozprki, produkty najwyszej jakoci!
-
Moja Audiczka A4 B5 1.9tdi avant :) 18 cali
nie lepiej dobrac lakier i samemu ogarnać ? zmieścisz się w 100zł max Btw. Dlaczego stoisz na palcach?:decayed:
-
Chip do 1/8T AJL 180km
Dev mówisz ze AJL ma jakąs większą pompe paliwa ?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
przecie to nie jedzie:facepalm: było jakiego ADP kupić albo 1Z
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
nie wiem kiedy my wyjezdzamy ale przez czewe masz po drodze ---------- Post dopisany at 19:57 ---------- Poprzedni post napisany at 19:56 ---------- a nie sory , nie obczaiłem mapki
-
Chip do 1/8T AJL 180km
turbo nie ma większej strony gorącej?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ja mam taki i do 200 lajtowo jedzie a jak widac skala spora więc poleciałby więcej tylko sie cykam
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Ty masz wyobraźnie aa idz w hoooya A ty do disneya się nadasz ty sie raczej nigdzie nie nadajesz Ty dopiero masz wyobraźnie:grin:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ja max 160 z górki
-
B6 DIVISION
no skuces fchooy, medal im dać! chore
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Ty masz wyobraźnie aa idz w hoooya
-
jaka folia do przyciemniania szyb
kup folie za 60-90zł i będzie spoko:wink:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
w cewie eleganckie drogi 2 paki przez miasto lekką ręką
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
sie okaże wszystko w trakcie
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Madzia po 0.7 to Ty byś tydzień do tyłu chodził ja dalej próbuje przekonac mame mam nadzieje ze do konca tygodnia sie zgodzi:kwasny:
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Niestety nie sprzedaje, wymienię tylko ramkę z migaczem:wink: A czarną ramke przełoże do seryjnych i będę mieć na przeglądy:kox: A nie lepiej pomalowac ramke na czarno i zrobic full black z złotymi odbłysnikami?
-
[B5 AEB] Avant Quattro
Ładne autko , 1.8t Q i kiera Pakiet startowy + sofcik i będzie git
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
- [B5 AGB] S4 Avant Nogaro Blue Bez chromów 18" Bixy
fura kox jak każde S4:kox: czarne lampy są spoko ale wydaje mi się ze tu na srebrnych będzie lepiej:wink:- [ALL B5] Srebny AVANT,GWINT,BIX,LED,PAKIET S4,Skóra,Foty 2016
co Ty za lampy wsadziłes?- Wymiana kierownicy czteroramiennej na poliftową
Kolego, obcinasz wtyczkę od airbaga i klaksonu i masz 3 kable, 2 od poduchy i 1 od klaksonu. Sprawdzasz miernikiem które piny z tyłu odpowiadają tym przednim. Przylutowujesz te kabelki do tej wtyczki, która dostaniesz może w komplecie. Jeżeli nie, to ja znalazłem byle jaką wtykczkę, która w miarę twardo siedziała i pasowała na piny. Pamiętasz też żeby podłączyć tam masę. Reasumując z tyłu musisz mieć podłączone 4 kabelki (2 poduchy, 1 klakson, masa). Wiedząc, które piny odpowiadają przednim 2 kabelki podłączasz do wtyczki poduchy i 2 do klaksonu. Nie ma filozofii Przecie ja to dawno podłączyłem bez problemu bo miałem takie same kolory kabli nowej wtyczki co starej:decayed: Chodziło mi o to czy każdy tak ma czy jednak inaczej skoro są problemy:wink:- XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
z syskiem gadałem to mówił ze zjezdza z trasy około 7-8 wiec o 9 pewnie sie wybierzemy... nie wiem jak Michał_g84, a Oliego to pewnie mama nie pusci:decayed: No tak mi przykro:kwasny:- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
- [B5 AGB] S4 Avant Nogaro Blue Bez chromów 18" Bixy