Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

OLI_B5

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez OLI_B5

  1. no i to mi się podoba pod donem same bandyty muszą stać
  2. może tak ramke w czern?
  3. Panowie co myślicie o takich kubłach? Fotel sportowy GTR SKRA BLACK SKLEP TUNING : najlepszy sklep z czciami do tuningu, filtry, halogeny, kierunkowskazy, lampy, rozprki, produkty najwyszej jakoci! ew cos wygodniejszego z regulacją Fotele sportowe DRAGO BLACK - SKRA 1 szt. SKLEP TUNING : najlepszy sklep z czciami do tuningu, filtry, halogeny, kierunkowskazy, lampy, rozprki, produkty najwyszej jakoci!
  4. nie lepiej dobrac lakier i samemu ogarnać ? zmieścisz się w 100zł max Btw. Dlaczego stoisz na palcach?:decayed:
  5. Dev mówisz ze AJL ma jakąs większą pompe paliwa ?
  6. przecie to nie jedzie:facepalm: było jakiego ADP kupić albo 1Z
  7. nie wiem kiedy my wyjezdzamy ale przez czewe masz po drodze ---------- Post dopisany at 19:57 ---------- Poprzedni post napisany at 19:56 ---------- a nie sory , nie obczaiłem mapki
  8. turbo nie ma większej strony gorącej?
  9. ja mam taki i do 200 lajtowo jedzie a jak widac skala spora więc poleciałby więcej tylko sie cykam
  10. Ty masz wyobraźnie aa idz w hoooya A ty do disneya się nadasz ty sie raczej nigdzie nie nadajesz Ty dopiero masz wyobraźnie:grin:
  11. ja max 160 z górki
  12. OLI_B5 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    no skuces fchooy, medal im dać! chore
  13. Ty masz wyobraźnie aa idz w hoooya
  14. kup folie za 60-90zł i będzie spoko:wink:
  15. w cewie eleganckie drogi 2 paki przez miasto lekką ręką
  16. Madzia po 0.7 to Ty byś tydzień do tyłu chodził ja dalej próbuje przekonac mame mam nadzieje ze do konca tygodnia sie zgodzi:kwasny:
  17. Niestety nie sprzedaje, wymienię tylko ramkę z migaczem:wink: A czarną ramke przełoże do seryjnych i będę mieć na przeglądy:kox: A nie lepiej pomalowac ramke na czarno i zrobic full black z złotymi odbłysnikami?
  18. Ładne autko , 1.8t Q i kiera Pakiet startowy + sofcik i będzie git
  19. fura kox jak każde S4:kox: czarne lampy są spoko ale wydaje mi się ze tu na srebrnych będzie lepiej:wink:
  20. Kolego, obcinasz wtyczkę od airbaga i klaksonu i masz 3 kable, 2 od poduchy i 1 od klaksonu. Sprawdzasz miernikiem które piny z tyłu odpowiadają tym przednim. Przylutowujesz te kabelki do tej wtyczki, która dostaniesz może w komplecie. Jeżeli nie, to ja znalazłem byle jaką wtykczkę, która w miarę twardo siedziała i pasowała na piny. Pamiętasz też żeby podłączyć tam masę. Reasumując z tyłu musisz mieć podłączone 4 kabelki (2 poduchy, 1 klakson, masa). Wiedząc, które piny odpowiadają przednim 2 kabelki podłączasz do wtyczki poduchy i 2 do klaksonu. Nie ma filozofii Przecie ja to dawno podłączyłem bez problemu bo miałem takie same kolory kabli nowej wtyczki co starej:decayed: Chodziło mi o to czy każdy tak ma czy jednak inaczej skoro są problemy:wink:
  21. z syskiem gadałem to mówił ze zjezdza z trasy około 7-8 wiec o 9 pewnie sie wybierzemy... nie wiem jak Michał_g84, a Oliego to pewnie mama nie pusci:decayed: No tak mi przykro:kwasny:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.