Treść opublikowana przez OLI_B5
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Boll to lipa , maluj zwyklym czarnym akrylem
-
zakup a4 b5 1.8t 180km
170q vs 180fwd + u mnie igo ważący 120kg , kreska od 30 albo 40 , nie pamiętam już
-
Obiektyw do lustrzanki
Samyang 8mm
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
:grin:
-
[ALL B5] Audi S4
skórzana według mnie była lepsza ale jeśli Tobie się podoba to najważniejsze
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Załozyłem większy wirnik , dzisiaj strojenie kalkulatorem i pierwsze testy na drodze Doładowanie w granicach 1.1 , jak wyjdzie dobry wykres z pajnta to podkręce jeszcze boosta
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
kazdy po garazach siedzi i modzi na unlima- [ALL B5] Srebny AVANT,GWINT,BIX,LED,PAKIET S4,Skóra,Foty 2016
ładnie lecisz z modami lampy kox- Silnik gaśnie po 1 sekundzie
emulator immo mozna kupić- [B5 ANB] 1.8T, Skromny żwawy czarny sedan ;)
obniżyć , dać dystanse i było by git streetowy upalacz w częstochowskim stylu na 15" i tą antenke ogarnij- zakup a4 b5 1.8t 180km
Fakt , jezdze na 15 , jestem letki , auto letkie , jeżdze na oparach to sie nie liczy Stoperem wychodzi 6.2 Jest miazga stary ( to ekipa rowerowa żeby nie było ) :grin: http://youtu.be/lea8-Z3d7aE I tak nie jedzie :thumbdown:- zakup a4 b5 1.8t 180km
7.6 ma po wyjezdzie z fabryki.. zszedles sekunde "prawie seria"? graty Zmieniony jest tylko kat na DP 2.75 no i troche masy zrzucone- zakup a4 b5 1.8t 180km
AJL bardzo dobry silniczek , bez modzenia bardzo dobrze jedzie A takto tak jak inni pisali , olej 5w40 , sprawdzić błedy , kompresje i tyle Btw. 7.9 do 100 ? mój prawie seryjny ajl kręci 100 w ~6.5 sek- [B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
z czarnymi lampami było o wiele lepiej i rejke mogłeś ściągnać z przodu Na czarnych jest taki groźniejszy- Sprzedawca kłamał, zamiast 5x112 jest 5x100, co dalej
Jak z allegro to masz prawo zwrotu ew. sprzedaj jak myślisz że szybko pójdą- [B5 AFN] Deskorolka na RH
Wszystko spoko tylko tymi stickerami to żes doyebał No i w dół by sie przydało skręcic- [ A4 B5 ] Audi 1.9 TDI 90km
18 letnie audi mniej skrzypi w srodku niż 2-3 letni opel- [B5 AGB] by Steri
Gratuluje zakupu Ski Co do IC to lepiej ogarnąc centralnego fmica Kiere tez przydało by się obszyć bo widać że juz nieźle styrana , ogołnie ładne auto i srodek tez spoko- [B6 AWX] 1.9++ który nie lubi hamowni ;)
:grin:- [B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
:kox:- [B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
Według mnie z daszkiem na stojaku wygląda lepiej- [B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
b5 sedan , fwd , 15/195 , kompletnie pusty bagażnik , brak jednego oparcia kanapy , paliwa tyle co na dnie , ~1300kg- Montaż lampki podsufitki POLIFTOWEJ do przedlifta
Podsufitka trzyma sie na uszczelkach drzwi i słonecznikach oraz rączkach jakbyś chciał to mam czarny sufit od s4 do avanta- Montaż lampki podsufitki POLIFTOWEJ do przedlifta
Podważałem płaskim śrubolem od boku - Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]