Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

OLI_B5

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez OLI_B5

  1. Boll to lipa , maluj zwyklym czarnym akrylem
  2. OLI_B5 odpowiedział(a) na pietrek1987 temat w 1.8T
    170q vs 180fwd + u mnie igo ważący 120kg , kreska od 30 albo 40 , nie pamiętam już
  3. Samyang 8mm
  4. skórzana według mnie była lepsza ale jeśli Tobie się podoba to najważniejsze
  5. Załozyłem większy wirnik , dzisiaj strojenie kalkulatorem i pierwsze testy na drodze Doładowanie w granicach 1.1 , jak wyjdzie dobry wykres z pajnta to podkręce jeszcze boosta
  6. kazdy po garazach siedzi i modzi na unlima
  7. ładnie lecisz z modami lampy kox
  8. obniżyć , dać dystanse i było by git streetowy upalacz w częstochowskim stylu na 15" i tą antenke ogarnij
  9. OLI_B5 odpowiedział(a) na pietrek1987 temat w 1.8T
    Fakt , jezdze na 15 , jestem letki , auto letkie , jeżdze na oparach to sie nie liczy Stoperem wychodzi 6.2 Jest miazga stary ( to ekipa rowerowa żeby nie było ) :grin: http://youtu.be/lea8-Z3d7aE I tak nie jedzie :thumbdown:
  10. OLI_B5 odpowiedział(a) na pietrek1987 temat w 1.8T
    7.6 ma po wyjezdzie z fabryki.. zszedles sekunde "prawie seria"? graty Zmieniony jest tylko kat na DP 2.75 no i troche masy zrzucone
  11. OLI_B5 odpowiedział(a) na pietrek1987 temat w 1.8T
    AJL bardzo dobry silniczek , bez modzenia bardzo dobrze jedzie A takto tak jak inni pisali , olej 5w40 , sprawdzić błedy , kompresje i tyle Btw. 7.9 do 100 ? mój prawie seryjny ajl kręci 100 w ~6.5 sek
  12. z czarnymi lampami było o wiele lepiej i rejke mogłeś ściągnać z przodu Na czarnych jest taki groźniejszy
  13. Jak z allegro to masz prawo zwrotu ew. sprzedaj jak myślisz że szybko pójdą
  14. Wszystko spoko tylko tymi stickerami to żes doyebał No i w dół by sie przydało skręcic
  15. 18 letnie audi mniej skrzypi w srodku niż 2-3 letni opel
  16. Gratuluje zakupu Ski Co do IC to lepiej ogarnąc centralnego fmica Kiere tez przydało by się obszyć bo widać że juz nieźle styrana , ogołnie ładne auto i srodek tez spoko
  17. Według mnie z daszkiem na stojaku wygląda lepiej
  18. b5 sedan , fwd , 15/195 , kompletnie pusty bagażnik , brak jednego oparcia kanapy , paliwa tyle co na dnie , ~1300kg
  19. Podsufitka trzyma sie na uszczelkach drzwi i słonecznikach oraz rączkach jakbyś chciał to mam czarny sufit od s4 do avanta
  20. Podważałem płaskim śrubolem od boku

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.