Treść opublikowana przez D4NTE
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powitać
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
może się w czwartek podzieli jak mu co zostanie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a KAROL aaa...no to najlepszego!
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Bry Co Was tak na śpiewanie z rana wzięło?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ładna
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powitać
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Bry Ja mam 4300k i są o wiele lepsze niż 6000k. Na Tych drugich jeździłem prawie 4 lata. Może 4300k nie mają takiego efektu niebieskiego światła ale zdecydowanie lepiej drogę po deszczu oswietlaja:rolleyes:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jeszcze przyjdzie czas na sen
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powitać miłego dnia
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dobry dzień
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dziękuję wszystkim za spota miło było Was widzieć
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jesteś dzisiaj? Pasuje się pokazać jak wolne mam
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powitać
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja mam ori biksenony czarne w środku i ze srebrną obwódką wokół soczewki, przy ciemnym samochodzie wyglądają dużo lepiej niż te z jasnym środkiem. Wydaje mi sie, że te całe czarne to są jakieś modzone. Ile Gwerty woła za takie lampy?? Gwerty robi wszystko od podstaw rozkleja, poleruje, maluje tak jak Ty chcesz (więc te czarne całe były dla kogoś robione), nakłada UV lakier utwardza szkło itp. Troszkę z nim rozmawiałem tel na ten temat i opowiedział mi co i jak, wg. ludzi z forum robi ekstra robotę, więc skusiłem się. Druga sprawa że moje lampy słabiutko już świecą bo prawdopodobnie soczewki są powypalane. Zobaczymy jak zamontuje co to będzie :-) Za 700 zł przysyła Ci ori biksenony z nowymi soczewkami?? Same lampy, jeszcze musisz kupić do tego palniki i przetwornice To śmieszna kwota. Przecież same biksenony w bdb stanie bez przetwornic i żarników można sprzedać na alledrogo za około 500zł. W tych za 700 zł GWERTY pakuje nowe soczewki z B6 czy z B8?? 350zł+KW z Twoimi lampami a 700 + KW jego lampy W tych od Gwerty masz nowe soczewki od B8 i ogólnie jest odnowiona a te z allegro są stare z demontażu. Tu masz cały wątek, możesz sobie zobaczyć http://a4-klub.pl/showthread.php?t=241156
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja mam ori biksenony czarne w środku i ze srebrną obwódką wokół soczewki, przy ciemnym samochodzie wyglądają dużo lepiej niż te z jasnym środkiem. Wydaje mi sie, że te całe czarne to są jakieś modzone. Ile Gwerty woła za takie lampy?? 350zł+KW z Twoimi lampami a 700 + KW jego lampy Gwerty robi wszystko od podstaw rozkleja, poleruje, maluje tak jak Ty chcesz (więc te czarne całe były dla kogoś robione), nakłada UV lakier utwardza szkło itp. Troszkę z nim rozmawiałem tel na ten temat i opowiedział mi co i jak, wg. ludzi z forum robi ekstra robotę, więc skusiłem się. Druga sprawa że moje lampy słabiutko już świecą bo prawdopodobnie soczewki są powypalane. Zobaczymy jak zamontuje co to będzie :-) Za 700 zł przysyła Ci ori biksenony z nowymi soczewkami?? Same lampy, jeszcze musisz kupić do tego palniki i przetwornice
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja mam ori biksenony czarne w środku i ze srebrną obwódką wokół soczewki, przy ciemnym samochodzie wyglądają dużo lepiej niż te z jasnym środkiem. Wydaje mi sie, że te całe czarne to są jakieś modzone. Ile Gwerty woła za takie lampy?? 350zł+KW z Twoimi lampami a 700 + KW jego lampy Gwerty robi wszystko od podstaw rozkleja, poleruje, maluje tak jak Ty chcesz (więc te czarne całe były dla kogoś robione), nakłada UV lakier utwardza szkło itp. Troszkę z nim rozmawiałem tel na ten temat i opowiedział mi co i jak, wg. ludzi z forum robi ekstra robotę, więc skusiłem się. Druga sprawa że moje lampy słabiutko już świecą bo prawdopodobnie soczewki są powypalane. Zobaczymy jak zamontuje co to będzie :-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
oryginalne bi oryginalne czyli czarny mat z elementami chromu wokół soczewki? Właśnie do tych mi najbliżej. Gwerty mi ma zrobić na przyszły tydzeń
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
kolego kwestia gustu wg mnie chromy wokół soczewek będziesz kupował alu na ten sezon? Panowie mam naklejki... jutro na spocie do odbioru:whistling: zobacz teraz, co do alu zależy czy trafię na coś w dobrej cenie. będę jutro to naklejki wezmę
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
bry panowie które bixy ładniejsze chodzi mi o ciemne w środku(3 lub 4 półka), całe maty czy z elementami chromu wokół soczewki.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siemka:hi: a ja zaraz do pracy chcesz to Ci załatwię z hurtowni po dobrych cenach, mój dobry kolega tam robi FOTA Wczoraj przerysował mnie pod blokiem prawdopodobnie czarny passat cc (zderzak do malowania), kombinuje nagrania z monitoringu osiedla ale nie wiem co z tego wyjdzie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Cześć wszystkim z wieczora
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
bry:hi:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dante, bez żadnych przeróbek, rezystorów itp śmigają? Taki lecz ja nie mam canbusa, jedynie przeróbek u mnie wymagało z jednej strony w gnieźnie zmiana biegunów (+/-) oraz rozwiercanie i wymiana śrub mocujących, gdyż stare śruby stawiały opór Ja też mam B6 więc podejrzewam że tak jak u cb będzie. Wyjmowałeś całą tą listwę do rozwiercenia starych śrub? Odpinałem zamek z klapy i wyciągałem tą listwe. Trochę zabawy z tym było :mad: ale efekt końcowy wszystko wynagrodził
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dante, bez żadnych przeróbek, rezystorów itp śmigają? Taki lecz ja nie mam canbusa, jedynie przeróbek u mnie wymagało z jednej strony w gnieźnie zmiana biegów (+/-) oraz rozwiercanie i wymiana śrub mocujących, gdyż stare śruby stawiały opór ---------- Post dopisany at 11:15 ---------- Poprzedni post napisany at 11:11 ---------- Czy ja wiem, na pewno słabiej świecą niż te co boseron miał w poprzedniej b7, a kupował z allegro. Tyle że to nie były oryginalne audi.
-
[B6 AVF]Avant S line,Body S4,BRD,drugi IC,19 Japan Racing,Gwint AP aktualizacja str 1
Super to wygląda teraz, powiedz mi jakie koszta przeróbki lamp i czas oczekiwania?