Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

D4NTE

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez D4NTE

  1. to chyba kwestia wody, że taki osad po myciu powstaje. Jedno hamowanie i go nie ma
  2. Grubszą nicią odcinasz klej od błotnika, schodzi bez żadnych zarysowań. Tak samo odcinałem logo z klapy bagażnika ? naprawdę nic trudnego ✌️
  3. Dziś po myciu wpadły na błotniki czarne emblematy s-line ? jakby ktoś chciał srebrne jak nówki mam na sell podklejone taśma 3m. Ponadto zmieniłem dysze spryskiwaczy na te z A7 z efektem mgiełki (jaja że nie ma tego w podstawowym wyposażeniu) przy okazji zamówiłem w aso bryloki do kluczy i etui na pilota. A tak poza drobnymi modami za nami prawie 2 tyś km zrobiłem ze średnim spalaniem ok 8 litrów PB98✌️
  4. Super Paweł auto się prezentuje na tych kołach , nie mogę się doczekać kiedy go zobaczę na żywo Też do swojego jakiś ciemny setup muszę na zimę przygotować Szerokości!
  5. Bardzo ładne są te koła, super pasują do koloru i bryły Twojego auta. Niech dzielnie służą omijając dziury i krawężniki
  6. Gratulacje zakupu Świetnie wyposażonej A czwóry. Szerokości i bezawaryjności
  7. Miło że się podoba Co do Ledów, jest bardzo jasno z przodu a światła dobrze doświetlają drogę oraz pobocze, nie wydaje mi się by niżej świeciły wręcz jest odwrotnie promień światła jest dalszy niż bixy w B8. Zawieszenie mam 1be więc też jest sport tyle że polifty zostały podniesione przez inżynierie .
  8. Dokładnie tak jest jak VValery pisze jest kilka fajnych funkcji jak monitorowanie auta czy jest otwarte zamknięte gdzie stoi i czy stoi jeszcze :-) Podaje niby stan oleju ilość paliwa i dystans jaki auto pokona przy obecnym spalaniu. Ja mam wsio aktywne u Siebie:
  9. D4NTE odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Powitać Mam ogromną prośbę do Radomiaków dotyczącą zakupów w sklepie BT-CARS Sławomir Tomala ul. Wolanowska 176a 26-600 Radom Oczywiście odwdzięczę się pozdrawiam
  10. Rzepak super byłby ale niestety nie spotkaliśmy po drodze :-)
  11. Dziś weekendowy wypad za miasto z familia i przy okazji plenerna sesja zdjęciowa ? Wpadły jeszcze wlepki na szyby
  12. Dzięki Paweł✌️, Reflektory mam LED i tylne światła LED z dynamicznymi kierunkowskazami ?.
  13. Fajny Avancik a to nowe koło tylko dodało mu smaku. Bezawaryjności i radości z jazdy ✌️
  14. Niby tak, ale w B8 w B9,5 pakiet black nie obejmuje ani listw progowych ani emblematów w czerni. Dlatego nad listwami muszę się zastanowić ?
  15. Jedyne wyjście to pomalowanie, folia chyba nie zakryje odprysków tak by było to niewidoczne. Mojego grila w b8 malowałem w hucie u Wiesława Wrony na ul Siwka Najlepiej do nich podjechać na miejscu Ci wycenią koszta
  16. Chodziło o te dolne listwy zewnętrzne co idą po całym progu auta. ?
  17. Powiem Ci, że przeszło mi to przez myśl ?
  18. Oj tam, oj tam, to ludzka rzecz podyskutować ?✌️
  19. Miło że się podoba ✌️
  20. Niestety inny wymiar ma polift B9 od przed lifta. Przed lift B9 27.3x9.2. A mój ma niecałe 26x8.5

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.