Treść opublikowana przez salamon
-
Kontrolka spalonej żarówki
Bardzo proszę
-
Kontrolka spalonej żarówki
Widniejąca kontrolka blokuje wyświetlanie informacji na fisie ,o ile masz oryginalne radio
-
Kontrolka spalonej żarówki
Wybór należy do ciebie wykodujesz brak będzie ClCH ,zostawisz będzie błąd czujnika
-
Kontrolka spalonej żarówki
W oryginale ta funkcja działa tylko po zmroku za to odpowiada właśnie czujnik deszczu-zmroku ,jeśli działa ci również w dzień znaczy to że ktoś dokładał sobie CLCH ,a żeby to działało musi być zakodowany czujnik deszczu-zmroku choć fizycznie go nie ma.Jeśli teraz wykodujesz go bo razi cię ta kontrolka to też nie będzież miał CLCH.
-
Kontrolka spalonej żarówki
Tak rozumiem że poprawnie ,ale w dzień też ci działa
-
Kontrolka spalonej żarówki
I pewnie działa ci 24 godz na dobę tak a podejżewam że tak Chodzi mi oto że zapala ci się niezależnie czy jest dzień czy zmrok
-
Kontrolka spalonej żarówki
To zależy ,masz CLCH czyli tak po naszemu funkcja odprowadzania do domu ,po zamknięciu auta pilotem halogeny świecą ci się jeszcze jakiś czas
-
Kontrolka spalonej żarówki
Audi to taka marka że nie masz nic za darmo ,za wszystko trzeba dopłacić
-
Kontrolka spalonej żarówki
Niekoniecznie
-
Kontrolka spalonej żarówki
Więc tak najpierw sprawdz czy masz taki czujnik znajduje się w lusterku wstecznym fotochromatycznym w jego podstawie.Jeśli tak to go wymieniasz i po sprawie.Natomiast jeśli fizycznie go nie ma to wystarczy wykodować go i błąd zniknie
-
Kontrolka spalonej żarówki
Tak myślałem ,szkoda ci sprawdzać żarówki, ta kontolka mówi ci że nie masz czujnika deszczu zmierzchu ktoś go zakodował choć fizycznie go nie ma
-
Kontrolka spalonej żarówki
-
Oświetlenie wnętrza przód
Co do pikania o zapalonych światłach to może masz po prostu niezakodowane ,albo buzer w liczniku odmówił już posłuszeństwa. A wracając do oświetlenia to posprawdzaj przewody między słupkiem a karoserią ,z racji że drzwi są często używane tam kable lubią się łamać.
-
Oświetlenie wnętrza przód
Oprócz tego jeszcze coś ci nie działa .Zacznij od bezpiecznika z tego co pamiętam to numer 2
-
Zmiana kierownicy z wielofunkcją
W 5 poście tego tematu kolega Robero321 wyjajnia Ci cytuję Kolego NiIE musi Ci działać MF kiedy założysz kiere z B7 do B6 Zależy to od tego jakie masz radio jeśli starsze to MF na kierze od B7 będzie działał tylko częściowo - Nie będzie działać lewa rolka od przełączania stacji utworów itp. Natomiast będzie działać tylko rolka od głośności. Po prostu za stare radio. Jeśli za to masz np. do tej kiery MF z B7 radio typu RNS-E lub inne ale montowane w B7 to będzie ok. Jeśli masz radio typowe z B6 to niestety tylko częściowo będzie dział MF
-
Zmiana kierownicy z wielofunkcją
Proponuję najpierw poczytać forum ,a następnie powielać temat.Poczytaj np. tutaj https://www.google.de/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=2&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwjryKTh_drZAhWMzKQKHdrLB9YQFgg1MAE&url=https%3A%2F%2Fa4-klub.pl%2Ftopic%2F330727-wymiana-kierownicy-z-b6-na-b7%2F&usg=AOvVaw3gUlihVdnKUpM-qEIa5Mer
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
Ma się zgadzać numer nic więcej kodujesz go swoim starym kodem, plus adaptacja kluczyków i to wszystko
-
Montaż oświetlenia tylne drzwi.
Masz rację kolego ,nie wiem czemu myślałem że on chce dołożyć lamki w tylnych drzwiach i moja odpowiedz tego dotyczyła
-
Montaż oświetlenia tylne drzwi.
Zrób tak jak w oryginale czyli wymiana MK i podłączenie pod niego ,a nie baw się w jakieś pół środki które pozostawiają wiele do życzenia.
-
Montaż oświetlenia tylne drzwi.
Takie rozwiązanie chyba jest niezabardzo, lamki będą świecić ciągle nawet na zamkniętych drzwiach
-
Strefa Śmiechu
Twoja prośba zostaje spełniona Ewelina Malina Ka 22 lutego o 15:40 ? Lubię to! Komentarze 2020 Komentarze Zobacz więcej komentarzy (6) Andrzej Prus Ja zawsze tam lałem ???Zarządzaj 1 Lubię to! · Odpowiedz · 1 t Wiktor Glombik Pewnie właściciel Hondy ?? Zarządzaj Lubię to! · Odpowiedz · 1 t
-
Strefa Śmiechu
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1791661397567170&set=gm.579873989030028&type=3&ifg=1
-
Montaż i podłączenie lusterka fotochrom w A4 B6
Kolego moduł 8E0 959 433 J to jest moduł komfortu niemający nic wspólnego z lusterkiem wstecznym .Wprowadziłeś mnie w błąd.
-
Montaż i podłączenie lusterka fotochrom w A4 B6
Ja nie doczytałem że masz moduł z końcówką J.Ten MCE 8E0 907 279 J jest z B7 ktoś musiał z jakiś powodów wymieniać go i bez ingerencji w wiązkę elektryczną to się nie odbyło.Ten MCE obsługuje czujnik światła -deszczu więc lusterko musiałbyś kupić od b7 i sam czujnik bo to jest osobna część
-
Montaż i podłączenie lusterka fotochrom w A4 B6
MCE musisz mieć 8E0 907 279 F