Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

salamon

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez salamon

  1. Czujnik położenia wałka rozrządu do wymiany
  2. Dodatkowo przy ksenonie oprócz samo poziomowania muszą być spryskiwacze reflektorów,ponieważ brudny ksenon inaczej rozprowadza światło a co za tym idzie oślepia innych kierowców
  3. salamon odpowiedział(a) na Artur Kowal temat w 1.9TDI
    Najprawdopodobniej do wymiany czujnik sprzęgła lub czujnik hamulca.Oba znajdują się przy pedałach.
  4. Fotel kierowca jak i pasażera muszą muszą być z czujnikami zajęcia fotela inaczej to niema sensu.Kolega pytał o numer czujnika niezapiętych pasów więc zakładam że takie fotele ma.
  5. Sam czujnik jest niewymienny musisz kupić zapięcie pasa wraz z czujnikiem,numer masz wybity na swoim zapięciu i może być np.taki 8E0857755G
  6. Najszybciej będzie chyba w ASO koszt jakieś 20-30 zł
  7. Łącznik gumowy nr 8E0611743F https://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=6&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwiPoMCh_JbRAhWBPSwKHWRaDFEQFggrMAU&url=http%3A%2F%2Fa4-klub.pl%2Findex.php%3F%2Ftopic%2F30550-naprawa-przyczyny-zlego-dzialania-serwo-brak-hamulcow%2Fpage-3&usg=AFQjCNFH7Ayju4XU5fM8cUAdW_dnSWEkww
  8. W miejsca czerwonych zaślepek wkładasz czerwone lampki i podpinasz je zgodnie z wcześniejszym linkiem,natomiast białe dolne lampki aby je założyć najpierw musisz wyciąć otwory w miejscu jak ty to nazwałeś dołeczków .Lampki muszą wchodzić z delikatnym oporem co zapewni im stabilne umocowanie i też podpinasz zgodnie z wcześniejszym linkiem
  9. http://a4-klub.pl/index.php?/topic/105958-all-b7-montaz-licht-pakietu-i-elektrycznych-podnosnikow-w-tylnych-drzwiach/
  10. Ona jest na wcisk musisz ją podważyć i wyciągnąć uważając abyś sobie czegoś nie porysował
  11. Sprawdz czujnik sprzegła i czujnik hamulca
  12. To jest kontrolka informująca o zużytych klockach hamulcowych
  13. a po wcisnieciu przycisku esp kontolka pojawia sie na fisie-liczniku czy tez nie
  14. i jak rozwiazałeś ten problem
  15. Zmieniłem zwykłą manetkę na taką z obsługą pełnego fisa.Nie mam vaga aby to zakodować i odblokować.Poszukuję kogoś ze skarżyska kto by mi pomógł dalej to ruszyć.
  16. Cześc.Mam na imię witek i jestem nowy choć zarejestrowany jakiś czas temu.Pozdrawiam wszystkich klubowiczów

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.