Treść opublikowana przez salamon
-
A4 b6 nabiera się woda tył pasażera help
To nie jest wina tego ponieważ były mokry przód.Nie ma wyjścia wykręć fotel ,tapicerka z podłogi na bok i spróbuj zlokalizować
-
A4 b6 nabiera się woda tył pasażera help
W takim wypadku miałby mokry przód - dywaniki, tapicerka a dopiero potem nadmiar z przodu przelewałby sie na tył,a on pisze że przód jest ok
-
A4 b6 nabiera się woda tył pasażera help
A przód auta suchy tapicerka pod kierownicą sucha
-
Wymiana foteli B6/B7 na B8
Tutaj masz trochę o tym https://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwiwrPvH4dXRAhXlNpoKHYFAARQQFggjMAA&url=https%3A%2F%2Fa4-klub.pl%2Findex.php%3F%2Ftopic%2F138732-fotele-i-kanapa-z-a4-b8-a5-do-b6b7%2F&usg=AFQjCNHz5Q4ZlVXI0JDOQ5YNh9Xr5w_naA Co do kabelków to napisz na PW do autora tematu to może ci pomoże,a ta wąska kostka to prawdopodobnie od czujnika zapięcia pasa
-
Który blok pomiarowy odnośnie alternatora ?
Nie ma sprawy
-
Który blok pomiarowy odnośnie alternatora ?
Proszę,coś słabo szukasz https://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=2&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwiSlObk0NXRAhWMCpoKHbdsCP8QFggqMAE&url=https%3A%2F%2Fa4-klub.pl%2Findex.php%3F%2Ftopic%2F123695-b5-afn-sprawdzenie-ladowania-vagiem%2F&usg=AFQjCNEFYNqOIJJCq9Ph-57BqX_tVl-Z6Q
-
Problem z otwarciem drzwi kierowcy z pilota b7
Całą przeglądałeś w peszlu miedzy drzwiami a budą i dalej w słupku moze coś nie styka popatrz
-
Problem z otwarciem drzwi kierowcy z pilota b7
Definicja tego błędu to 01559- Drzwi kierowcy. Nie zabezpiecza. Nie odbezpiecza. Usterka w obwodzie elektrycznym.
- Bremse
-
18009
18009- Przekaźnik zasilania J317, zacisk 30 Pewnie skrzynka z przekażnikami zalana
-
WILGOC w czujnikach? czy koniec swietlności?:(
Sprawdz czy na podszybiu pod maską nie ma wody,czy tapicerka przy pedałach nie jest mokra a co za tym idzie czy moduł komfortu nie pływa w wodzieTo tak na szybko
-
WILGOC w czujnikach? czy koniec swietlności?:(
P2138- Czujnik 1/2 położenia pedału przyśpieszenia (G79)/(G185) Niezrozumiały sygnał Pedał gazu do wymiany
-
WILGOC w czujnikach? czy koniec swietlności?:(
1 Zrób diagnozę i błędy napisz tutaj 2 Moduł komfortu suchy nie jest zalany
-
Problem z oświetleniem audi b6 s4
To masz pecha ale do przodu i będzie ok
-
Problem z poziomowaniem
Jakaś inna usterka która jest nienaprawiona uniemożliwia wykasowanie tego błędu.Dlatego pytałem o pełny opis tego błędu
-
Problem z poziomowaniem
I to jest pełny opis tego błędu czy jeszcze coś przy nim było
-
Problem z poziomowaniem
01539 Światła nieustawione (niewyregulowane). Należy przeprowadzić procedurę ustawienia świateł. Brak lub niepoprawne nastawy podstawowe / adaptacja.
-
Wyłączanie silnika podczas jazdy
Kolego podstawowa czynność to podpięcie pod VAGA odczytanie i wklejenie tutaj kodów błędów.Inaczej jak ma ci ktokolwiek pomóc.Przyczyn takiej usterki mogą być setki
-
Podłączenie air-baga i czujnika zajętości fotela pasażera
Zadzwoń zapytaj czy będzie pasować http://allegro.pl/mata-czujnik-fotela-audi-a3-a4-8p4963553a-i6247824002.html
-
Podłączenie air-baga i czujnika zajętości fotela pasażera
Samego czujnika fotela ciężko jest osobno dostać ponieważ sprzedawane są razem z fotelami i sporo osób nawet nie wie że takie coś jest .Możesz poszukać na olx lub allegro
-
Podłączenie air-baga i czujnika zajętości fotela pasażera
Czujnik zajęcia miejsca wygląda tak W temacie podłączenia przewodów to ci nie pomogę musi się wypowiedzieć ktoś kto w tym siedzi na co dzień
-
Podłączenie air-baga i czujnika zajętości fotela pasażera
1 Kostka od czujnika zajęcia fotela podpięta jest bezpośrednio do mocowania zatrzasku pasa.Musisz mieć takie zapięcie ponieważ to w nim jest czujnik o nie zapiętych pasach 2 Programowo wyłączasz dzwięk oraz pojawienie się kontrolki na zegarach dla pasażera,kierowcy lub w ogóle Podsumowując czujnik zajecia fotela+czujnik nie zapiętych pasów tworzy całość Zapięcie z czujnikiem zapięcia pasa
-
Podłączenie air-baga i czujnika zajętości fotela pasażera
Trochę w tym temacie masz tutaj https://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=2&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwjvsPT7mc_RAhUsLZoKHakXBzQQFggpMAE&url=https%3A%2F%2Fa4-klub.pl%2Findex.php%3F%2Ftopic%2F286726-blad-poduszki-siedzenia-kierowcypasazera-b7%2F&usg=AFQjCNGAzGza2ISJ34ZFEQ41TSa7v-Xo9g
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
Na chwilę obecną lepszym wydaje się AJ wczesniejszy tak jak pisze kolega Góral65 do sprawdzenia
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
Tak 8E0 959 433 AH - fabryczny alarm, 433MHz, pakiet oswietlenie przestrzeni nóg, elektryczne szyby z tylu. 8E0 959 433 AL – fabryczny alarm, 433MHz, korby Wynika z tego AH jest bardziej funkcjonalny