Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

salamon

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez salamon

  1. jak masz tylko podgrzewane i regulowane to 5 pinów + fotochrom - 7pin + składanie - 10 pin + pamięć - 14 pin
  2. Innych nie znajdziesz tak jak piszą obwódka trzyma się na zaczepach na które musisz uważać reszta to już twoja inwencja twórcza.
  3. Coś chyba kolego pomyliłeś,lub żle zrozumiałeś.Wszystko zakładasz kodujesz i masz .Jedynie po tym zabiegu pojawi ci się na liczniku kontrolka informacyjna o braku płynu w zbiorniku spryskiwaczy więc masz dwie opcje 1 Kupujesz i montujesz czujnik poziomu płynu spryskiwacz - akumulator rozłączony - lub 2 W celu oszukania licznika 1-szy pin w niebieskiej kostce licznika podpinasz pod masę - akumulator rozłączony - lub 3 Jezdzisz ze świecącą kontrolką i udajesz że jej nie widzisz
  4. https://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=8&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwiHppyz-YLSAhWnd5oKHSU8BRAQFgg5MAc&url=https%3A%2F%2Fa4-klub.pl%2Findex.php%3F%2Ftopic%2F292570-chromowana-ramka-na-poduszce-kierownicy-b7b8%2F&usg=AFQjCNHYdFud-2ooXcxJatoIxqTypOp5Yg
  5. Jest sporo tego w dziale sprzedam.
  6. Taki sam tylko końcówka C czyli 4E0953503C
  7. Ty masz avanta czy sedana.Pytam dlatego bo manetka o nr 4E0953503B jest do sedana w avancie nie będzie sterowania tylną wycieraczką
  8. salamon odpowiedział(a) na TOMASS 79 temat w Audi A4 B6/B7
    To normalne poczytaj i zapamiętaj sobie procedurę na przyszłość https://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwiO6fmJ2_7RAhVMVywKHZjGCI0QFggcMAA&url=https%3A%2F%2Fa4-klub.pl%2Findex.php%3F%2Ftopic%2F340464-wymiana-akumulatora-kluczyk-ani-pilot-nie-dzialaja%2F&usg=AFQjCNENqo00cS2i5o3pAc5p6Kf1rRr7nA
  9. salamon odpowiedział(a) na mr435 temat w Audi A4 B7
    Moduł można sprawdzić wagiem.Obudowa kierownicy jest przykręcona tylko trzema śrubkami
  10. Poczytaj sobie tan temat https://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=7&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwjdmdia-PvRAhXkFJoKHcIUCGAQFggxMAY&url=https%3A%2F%2Fa4-klub.pl%2Findex.php%3F%2Ftopic%2F193926-slaby-odbior-stacji-radiowych%2F&usg=AFQjCNHLcNc-yZT_gAPrDZGvnEQgDXHFKg
  11. Masz go z tyłu przy dachu pod plastikową listwą.Piloty to osobny temat.
  12. Spokojnie,obejrzyj najpierw jak wygląda wzmacniacz antenowy w sedanach lubiło coś tam nie domagać jakiś plastik pęknięty jakieś rozszczelnienie itp,sprawdz go
  13. Auto kupiłeś razem z radiem czy wymieniałeś ,tą antenę którą teraz masz sprawdzałeś może się coś wypieło.Chodzi o wzmacniacz antenowy
  14. salamon odpowiedział(a) na dawid922 temat w Audi A4 B6/B7
    Przerabiałem to samo co ty opisujesz.Wymień i napisz czy pomogło
  15. salamon odpowiedział(a) na dawid922 temat w Audi A4 B6/B7
    Ten z drugiej aukcji dla pewności zadzwoń podaj parametry swojego auta
  16. salamon odpowiedział(a) na dawid922 temat w Audi A4 B6/B7
    Sprzwdz a możesz być mile zaskoczony .Może się okazać że faktycznie pompa ale jeśli nie mieli czyli nie masz burzy w zbiorniczku to wymień pasek
  17. salamon odpowiedział(a) na dawid922 temat w Audi A4 B6/B7
    Pasek klinowy
  18. salamon odpowiedział(a) na mr435 temat w Audi A4 B7
    Sprawdz jaki masz moduł kierownicy może masz taki który obsłuży jego numer Audi to dziwna marka jednemu da drugiemu zabierze
  19. salamon odpowiedział(a) na mr435 temat w Audi A4 B7
    Tutaj masz wszystko ładnie opisane Zawartość dodana 9 minutes later A co ty chcesz dołożyć ? Najpierw sprawdz co u ciebie siedzi ,może nie będzie trzeba czegoś kupować
  20. Tak vagiem .To żadna filozofia możesz sobie sam dokończyć pracę poprzednika należy wyjąć licznik i zmasować 1-szy pin w niebieskiej kostce licznika Trzeba odpiąć akumulator
  21. Odblokowywałeś pewnie pełny fis, ty albo poprzedni właściciel i praca nie została do końca zrobiona tak jak powinna
  22. Tak programowo można ją całkowicie wyłączyć.a co sie dzieje że że chcesz ją wyłoczyć
  23. salamon odpowiedział(a) na mr435 temat w Audi A4 B7
    Jeśli zamontujesz od sedana to FIS będzie działał, ale nie będzie obsługi tylnej wycieraczki.Taka jest różnica. Sedan-bez obsługi tylnej wycieraczki Avant-z obsługą tylnej wycieraczki
  24. salamon odpowiedział(a) na dawid922 temat w Audi A4 B6/B7
    Pasek dawno zmieniałeś.Jeśli tak to go wymień.I jeszcze jedno wiem że alternator ma mało wspólnego ze wspomaganiem, ale życie weryfikuje takie przypadki. Luźny pasek przy suchym, uszkodzonym łożysku alternatora daje właśnie taki efekt. Oczywiście łożysko pompy wspomagania też jest do weryfikacji ale to już chyba normalne.
  25. Vag czyli program diagnostyczny.Podjedz na spot w Krakowie to chłopaki ci to zrobią

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.