Treść opublikowana przez salamon
-
Nie działa tempomat
Tutaj ja ci nie pomogę musi się wypowiedzieć jakiś magik od sterowników silnika
-
Nie działa tempomat
Można by jeszcze sprawdzić czy w 66 w czasie jazdy pokazuje ci prędkość może brak sygnału z licznika ,
-
Nie działa tempomat
To naprawdę już pomysłów brak i żadnych błędów
-
Nie działa tempomat
A ten nowy moduł kierownicy masz zakodowany pod tempomat 16- * 0?xxx: Kierownica o 0 = standardowa (bez multifunkcji) o 1 = kierownica trójramienna (sportowa) o 2 = kierownica wielofunkcyjna ze sterowaniem radia o 3 = kierownica wielofunkcyjna ze sterowaniem radia/telefonu o 4 = kierownica wielofunkcyjna ze sterowaniem radia/telefonu/głosem o 5 = kierownica wielofunkcyjna ze sterowaniem radia/głosem * 0x?xx: Opcje 0 = Manualna przekładnia o +1 = Tiptronic * 0xx?x: Opcje komputera pokładowego i tempomatu o 0 = komputer pokładowy i tempomat nie zainstalowane o 1 = komputer pokładowy zainstalowany o 2 = tempomat zainstalowany o 4 = komputer pokładowy i tempomat zainstalowane * 0xxx?: tylna wycieraczka (zależne od rodzaju nadwozia) o 1 = tylna wycieraczka nie zainstalowana (Sedan/Cabriolet) o 2 = tylna wycieraczka zainstalowana (Avant)
-
Nie działa tempomat
Rozumiem że tempomat uruchamiasz pociągając manetkę do góry i przy prędkości jaką chcesz jechać przycisk z boku manetki
-
Nie działa tempomat
To w zasadzie powinno wszystko działać .Może to ci wydać głupie pytanie ,ale nie trzymasz czasem w czasie jazdy nogi na którymś z pedałów ? Miałem taki przypadek wsiadam tempomat działa wszystko jest ok,wsiada klient tempomat nie działa co sie okazało jak wsiadłem z nim miał taki nawyk trzymania nogi nie na podłodze tylko opartą na pedale sprzęgła co skutecznie uniemożliwiało mu załączenie tempomatu
-
Nie działa tempomat
Z tego co wkleiłeś widac tylko że tempomat masz aktywny grupa 66 nacisnij hamulec w w drugim polu 0 powinno zmienić się na 1 czyli czujnik hamulca sprawny i tak samo ze sprzęgłem,jeśli się nie zmienia czujnik do wymiany
-
Nie działa tempomat
Próbujesz go włączyć na postoju czy jak jedziesz
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
W pierwszej fazie produkcji modul wystepowal w trzech wersjach: - 8E0 907 279 (LOW – dla aut bez komputera pokladowego „FIS”, brak kontroli zarówek) - 8E0 907 279 A (LOW – dla aut bez komputera pokladowego „FIS, brak kontroli zarówek, ale z obsluga ukladu zmywania reflektorów) - 8E0 907 279 B (HIGH – pelna funkcjonalnosc) W wersji LOW modul centralnej elektryki posredniczyl w zasilaniu: - ukladu zmywania reflektorów - wycieraczek - klaksonu - przekaznika redukujacego obciazenie (sterowanie silnikami wycieraczek i sprysków) - swiatel postojowych - swiatel drogowych (dlugich) - oswietleniu tylnej tablicy rejestracyjnej W wersji HIGH dodano sterowanie: - swiatlami mijania - swiatlami przeciwmgielnymi - swiatlami tylnymi - swiatlami biegu wstecznego - swiatlami stopu C – LOW (bez obslugi spryskiwaczy, bez kontroli zarówek) F – HIGH (CLH, czujnik œwiatla, wlacznik auto, spryskiwacze reflektorów, kontrola zarówek)
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
4 posty wyżej masz odpowiedz lub na 1-szej stronie wszystko co ci potrzene
-
[B7 BRE] Czujnik położenia wału korbowego. G28
Przy filtrze oleju
-
Silniczek podnoszenia szyb
Co ma do tego silniczek wycieraczek Wszystko co potrzebne do tego https://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=7&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwiP9ZvCpJfSAhUlIJoKHUIhD9EQFgg2MAY&url=https%3A%2F%2Fa4-klub.pl%2Ftopic%2F195769-monta%C5%BC-el-sk%C5%82adanych-lusterek-zewn%C4%99trznych-diy%2F&usg=AFQjCNGg7MwygZKD4VKo6G4A5XCMyQ-KUg
-
Wymiana radia i klimatronic 1din na 2din
Kupujesz od b7 z grzanymi stołkami dokładasz przekaznik i wszystko hula Zawartość dodana 6 minutes later W instalacji B6 za grzanie szyby odpowiadaja dwa przewody z kostki F ktore siedza w pinach F5 bialo fooletowy i F6 zolto fioletowy , te przewody wyciagamy z kostki F i wpinamy je bezposrednio do kostki naszego przekaznika pod styki 30 oraz 87 Teraz z przekaznika jeden kabelek ze styku 85 podlaczamy do kostki F5 (do tej z ktorej wyciagalismy nasze kabelki ) natomiast ze styku 86 dajemy kabelek do masy Tak wykonany przekaznik daje nam gwarancje pelnej funkcjonalnosci klimatronika z B7 w B6 Na koniec jeszcze przyuczenie vinu aby niebylo bledow w klimie 08- klima-10 adaptacje -kanal 81 wpisujemy 26467 testujemy i zapisujemy
-
Od czego to jest?
Ten przycisk pokrętło jest też przycskiem wyboru przy dodatkowych fynkcjach na fisie o ile to jest ori bo może być włożone tylko dla picu.Wyjmij go zobacz czy w ogule to jest podłączone
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
A do jakiego auta szukasz po te numery co podałeś jakieś dziwne są
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
- Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
Tak BC jest bardziej funkcjonalny- Wymiana radia i klimatronic 1din na 2din
Jest gdzieś w dziale zrób to sam jakiś tam przekażnik trzeba dodać- Kod błędu 01044 analiza
I manetki i czujnika kąta skrętu wszysko masz napisane w linku wyżej- Kod błędu 01044 analiza
Przeprowadż procedurę jeszcze raz i będzie wszystko ok- Kod błędu 01044 analiza
Kolego masz żle zakodowany moduł kierownicy procedura kodowania od nowa.Poczytaj sobie tutaj ,a właściwie ten który kodował- Wymiana radia i klimatronic 1din na 2din
Musi być od b6 jak kupisz od b7 to nie działa ogrzewanie tylnej szyby- Montaż pakietu światło i elektrycznych podnośników w tylnych drzwiach Audi A4 B6/B7
To w takim razie udanej modyfikacji- Demontaż przedniej rejestracji
- Demontaż przedniej rejestracji
Tak jest - Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji