Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

salamon

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez salamon

  1. kanał 77 telefon lewy górny róg.
  2. Pewnie masz moduł z podstawową funkcjonalnością jaki jest jego numer
  3. Tak właśnie działa clh i w połączeniu z czujnikiem światła działa po zmroku,natomiast u ciebie skoro nie masz nawet włącznika clh to obstawiałbym na jakiś nie ori .trzeba poszukać instalacji od niego i przyczyny awarii. Co do kodowania to masz uruchomione Kraje skandynawskie (automatyczne włączanie świateł po zapłonie)
  4. To jak ci działał clh a potem przestał działać coś pokręciłeś strasznie
  5. Zgadza się to jest znak rozpoznawalny przy zakupie auta jest navi i licznik kolor to ok, jest navi a licznik czerwony powinno dać nam to do myślenia czy wszystko jest dobrze zrobione ,czy wszystko działa i funkcjonuje tak jak należy Tak samo przy ksenonach musi być samo poziomowanie oraz spryskiwacze reflektorów w innym wypadku coś kombinowane
  6. MK odpowiada za światełka w tylnych drzwiach jedynie w przypadku korb z tyłu natomiast przód powinien świecić
  7. Tutaj masz odpowiedz czemu tak się dzieje
  8. To zostaje ci rozebranie boczków i sprawdzenie ich podłączenia
  9. Pytanie podstawowe czy masz światełka czy odblaski.Skoro żadna nie działa to stawiam na odblaski,wyjmij zobacz
  10. To wrzuć potem tego screena zobaczymy co wypluwa.
  11. Kodujesz teraz 4118 i kontrolki niema nie chce mi się wierzyć. Oczywiście światła masz włączone
  12. Przeanalizuj jeszcze raz co masz wpisać widać jak na dłoni gdzie popełniasz błąd.Tego kodowania nie przyjmie ci sterownik Zawartość dodana 1 minute later Do 6 musisz dodać +2 anie zastąpić .Czyli na pierwszej pozycji musisz wpisać 8 zamiast 6 lub 6-2 co daje nam do wpisania 4
  13. Dokładnie tak http://allegro.pl/sciagacz-haczyk-nakladek-srub-kola-audi-8d0012244a-i6283991589.html
  14. A ja zrobiłem coś takiego,pasuje idealnie i najważniejsze nie zajmuje niepotrzebnie miejsca
  15. Witamy Ps. Dopiero kupisz czy kupiłeś bo w profilu masz B6
  16. Kiedyś też to przerabiałem i też kombinowałem jak to się rozbiera a okazuje się właśnie że to jest na tych śmiesznych zatrzaskach
  17. Obwódkę brali chyba od a8 ,samo pokrętło od jakiegoś golfa czy passata ale nigdy nie zagłębiałem się w takie mody i nie chcę cię wprowadzić w błąd musisz sobie poszukać na forum
  18. Proszę bardzo
  19. Tak to jest rozbieralne na zatrzaskach jak go wyjmiesz to zobaczysz o co chodzi. Zawartość dodana 3 minutes later
  20. Ludzie zmieniali od innych marek ale sam front a nie cały włącznik i jak piszą nie do końca to wszystko jest Plug&Play Zmieniali dla chromu .Kup sobie zestaw naprawczy dedykowany do b6 i będzie ok

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.