Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marcin j

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marcin j

  1. Najprawdopodobniej będe za granicami naszego kraju.
  2. Najlepiej jak by zimy nie było, byśmy sie lansowali na dużych kółkach cały rok, a tak na zime trzeba paździochy zakładać.
  3. I akcyze od tego płaciłeś? czy patrzyli w swoje książki?
  4. Jakoś od s -ki bardziej mi pasują do Twojego body kitu.
  5. Witam na forum.
  6. Cuber nie ociągaj sie tak z tymi fotkami nowego tłumika
  7. Cel osiągnięty, ścięty, czyli tak jak w s-ce
  8. Pozwól ze oglądnę ten film a pozniej Ci powiem Powim tylko tyle, że Szyc grał niepełnosprawnego. :>
  9. Nakprawdopodobniej sterownik do naprawy,vbądź wymiany. Trzeba sie na tym znać. Tam są ścieżki ciensze jak włos.
  10. Chce założyć w mojej b5 tempomat. Musze kupić manetke. I pytanie , z moich informacji podobno są 2 rodzaje końcówek pinów, okrągłe i płaskie. Jakie są u mnie, lub jak to sprawdzić. Z góry dziekuje za odpowiedzi.[br]Dopisany: 03 Luty 2008, 13:49 _________________________________________________Ktoś orientuje się w temacie.????
  11. No cuber ten znaczek a4 jednak musi iść w odstawke , nie pasi mi do tylnego zderzaka jak nie powiem co, ale autko miód.
  12. Hehe to odrazu twarze zamazać
  13. A ja mam nowy awatar w podpisie , nie chciało mi sie zamazywać tablic ,to ściągłem zderzak
  14. +5 stopni, troche zimno jak dla Murzynka. :>
  15. Witam kolege z Grodu Kraka.
  16. Chciałbym bardzo cześciej przyjeżdzać, jak tylko daje rade to staram sie być.
  17. Fotka wypasik, jutro zapodam, dzieki za fajnego spocika.
  18. Spokojnie, jezeli chodzi o mnie to mam wlasny sprzet i umiejetnosci zeby sobie błedy (i nietylko) Vagiem skasowac :> wiec na pewno nie jade na darmowa diagnostyke Miło :th:
  19. Może jednak zdąże.
  20. Witam. Dobry silnik dobr napęd. Gratki
  21. To nie ma problema te "gęby " wszędzie poznasz. :>

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.