Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marcin j

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marcin j

  1. Hi ride ,zauważ , że Mlody szukał swojej drogi i troche go to kosztowało , bo autko miało kilka twarzy zanim osiągnięto ostateczny efekt
  2. Jak przy 18" calach nie obniżysz to będzie wóz drabiniasty. Springi - 20 lub - 30 mm będą git.
  3. Pany dajcie spokój :gwizdanie: takie rzeczy to na forum tico po razie , albo po jednym głębszym .
  4. Wg mnie na srebrno całe, opony np 225/40/ r 18 , spasują na ori zawiasie ale efektu takiego nie bedzie jak przy glebie przynajmniej -30mm, malowanie - twój wybór= chodzi o trwałość i jakość , zależy jaki rodzaj wybierzesz .[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2009, 10:50_________________________________________________Widze , że ograniczeniem są dla Ciebie koszty, więc może załóż w tym rokufelgi takie jakie są i zrób sobie glebe ,a przy przypływie gotówki, pomalujesz jak przykazano . To moje zdanie .
  5. Witam na forum , zaprzaszam do aktywności. Zajrzyj też do wątków spotkań w Twoim regionie
  6. Witam na forum , zaprzaszam do aktywności.
  7. Witam na forum , zaprzaszam do aktywności.
  8. Skontaktuj sie z navi service , może doradzą (google), lub inna firmą zajmująca sie navi, ewentualnie szperaj na allegro.
  9. witam na forum
  10. marcin j odpowiedział(a) na michur79 temat w Audi A4 B6
    uzytkownik moze i ok, ale towar laminat niekoniecznie :gwizdanie: szukalem na allegro ori lotki s4 , ale nie bylo niestety a laminat odpuscilem
  11. marcin j odpowiedział(a) na michur79 temat w Audi A4 B6
    to jest to samo co to http://lh3.ggpht.com/adam.suchecki/SP8Y6YcuROI/AAAAAAAAAGs/Q4hAfB9Le0U/s576/9.jpg i twoim zdaniem to szpeci wygląd. To jest ori lotka we aso ok 700zl chyba , a ta którą kupiłeś z laminatu to :gwizdanie: a.... no i zmien lakiernika .
  12. Wąski odebrałeś sms??? załatwione już może ????
  13. czrne felgi ma kolega style poznan w dziale moja a4 dzail b6 znajdziesz, a Młody ma grafitowe rs6 i te mlodego są kox ale to moje zdanie,
  14. Myślcie co chcecie obstwiam na b7
  15. siemian ale u ciebie nie byłoby takiego efektu, bo masz srebrne autko
  16. Kontaktowałem sie z tym uzytkownikiem , sprzedane [br]Dopisany: 20 Kwiecień 2009, 11:15_________________________________________________ kwestia tego typu czy to lewe pasuje do b6 , bo w opisie aukcji jest napisane , że obudowa jest od s3 Wąski dzieki za pomoc w ic do vw OBUDOWY są takie same A moze ktos sprawdzic w etce czy obudowa s3 to to samo co s4 , bo juz mi sie mieni, i myli wszystko
  17. patrze dokladnie na zdjecia i w s3 nie ma takiego przetłoczenia jak w b6
  18. kwestia tego typu czy to lewe pasuje do b6 , bo w opisie aukcji jest napisane , że obudowa jest od s3 Wąski dzieki za pomoc w ic do vw
  19. Waski masz intercooler do caddy??? Chodzi mi o taką http://moto.allegro.pl/item590403589_vw_caddy_rok_2000_04_intercooler.html mniej wiecej taka , ale nie jestem pewien czy ta pasuje , bo one sie zmieniały http://moto.allegro.pl/item606213554_seat_ibiza_cordoba_caddy_99_01_intercooler.html
  20. już nie ma [br]Dopisany: 20 Kwiecień 2009, 08:37_________________________________________________Telefon do firmy od przyciemnienia szyb 607 288 562 wąski jesteś pewien , że już nie ma Trzeniu , gdzieś był jak cie nie było. ???[br]Dopisany: 20 Kwiecień 2009, 09:36_________________________________________________Potrzebuje intercooler do vw caddy 1.9 tdi 2003 r, bo po dzwonie puszcza w te i gdzie indziej , wąski lub jak by ktoś miał info yo prosze priv lub tel .

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.