Treść opublikowana przez mateo1597
-
B6 DIVISION
Panowie i Panie, czy ktoś zdjął te plastikowe listwy z drzwi (w połowie ich wysokości) ?? Zastanawiam się jak by wyglądało autko bez tych listew i co o tym sądzicie ?? Będę się pozbywał tych listew z przedniego i tylnego zderzaka i zastanawiam się czy ich z boków również nie zdjąć ...
-
B6 DIVISION
"Prawie" robi różnicę
-
B6 DIVISION
Na razie używam czegoś podobnego - czyli klucz łańcuchowy + stary pasek rozrządu Ale wydaje mi się, że taki nasadkowy będzie wygodniejszy w użyciu. Znalazłem info, że do Audi ma pasować klucz nasadkowy 74mm 15-kątowy - ktoś może potwierdzić ??
-
B6 DIVISION
Szybkie pytanie z rana Jaka jest średnica pokrywy filtra paliwa w 1,9 tdi ? Zastanawiam się nad kupieniem "czegoś" do odkręcania tej pokrywy - czy coś takiego się sprawdzi ? NASADKA 3/8'' DO FILTRA OLEJU 80mm 15-KĄTNA SATA (3995279663) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Czy raczej macie inne polecane akcesoria ?
-
Spot Zielona Góra
Spocik był w tą niedzielę - kiedy będzie następny - na razie nic nie ustalono
-
Spot Zielona Góra
Widziałem że kolega MaxsteRR wrzucił kilka fotek w wątkach o B5, więc jakieś foty są
-
Spot Zielona Góra
Poczekamy - zobaczymy Najwyżej na następnego spota się więcej osób w aparaty zaopatrzy, żeby mieć bogatszą fotorelację
-
Spot Zielona Góra
I co - koniec - żadnych zdjęć, postów ??
-
Podłączenie laptopa bezprzewodowo do TV
W pracy korzystamy z czegoś takiego - Gigabyte SkyVision - daje radę, nie zauważyłem jakichś opóźnień itp. GIGABYTE - Networking & Communication - Wireless Product - SkyVision WS100
-
Spot Zielona Góra
Podziękował za spotkanie - miło było poznać Wrzućcie fotki
-
Spot Zielona Góra
Zapowiada się, że pogoda dopisze
-
Spot Zielona Góra
W niedzielę pogoda była ekstra Na chwilę obecną wg prognoz na necie w najbliższą niedzielę też ma być ładnie - więc chyba damy radę na makro Odnośnie godziny - osobiście proponowałbym gdzieś w okolicach 14-16 ?? Co Wy na to ??
-
Spot Zielona Góra
Ładnie się spocik zapowiada - coraz więcej ludzi, sesja foto Trzeba będzie brudasa wypucować, żeby ładnie się prezentował
-
[B6 AVF] Black Avant - powoli coraz ciemniej :)
Dzięki Odnośnie dekorów - ogólnie uważam, że warto - wyglądają fajnie i folia trzyma się ok. Oklejałem wtedy po raz pierwszy i zrobiłem parę błędów - musiałbym je założyć jeszcze raz
-
Spot Zielona Góra
Powoli coraz więcej osób się zbiera
-
[B6 AVF] Black Avant - powoli coraz ciemniej :)
Update Dawno się nic nie działo... a przebieg warty uwiecznienia
-
System operacyjny Android
Nie do końca ten - kumpel w robocie kupił sobie coś takiego Pentagram Monster X5 - Dobra cena, Opinie w Sklepie RTV EURO AGD Wygląda nawet nieźle, fajnie spasowany, wyświetlacz całkiem przyjemny i dwie baterie - dla wymagających
-
Spot Zielona Góra
Jestem na tak
-
Spot Zielona Góra
Spoko - tylko proponuję Wiadomo, że demokratycznie większością głosów się wybierze miejscówkę
-
Spot Zielona Góra
No i powoli robi się coraz większa ekipa Trzeba jeszcze jakieś miejsce wybrać - w związku z "cudowną" pogodą -> może parking Castoramy ?
-
Spot Zielona Góra
Osobiście sugerowałbym weekendy bo wtedy na 90% jestem w ZG
-
Spot Zielona Góra
Chętnie się pojawię
-
B6 DIVISION
W Norwegii byłem 2 razy - wycieczkowo - w Stavanger wujas mieszka
-
B6 DIVISION
Preikestolen też wymiata http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/b/bd/Preikestolen_Norge.jpg/200px-Preikestolen_Norge.jpg tam to ja juz bylem ze 3 razy:decayed: a ty byles? Byłem - niezapomniane wrażenia
-
B6 DIVISION
Preikestolen też wymiata