Treść opublikowana przez mateo1597
-
B6 DIVISION
Fakt, wygląda to genialnie
-
[B6 AVF] Black Avant - powoli coraz ciemniej :)
Nowy "nabytek"
-
H.I.D albo HID zamaist H7
Nie mówię, że nie - sam się dłuugo zastanawiałem między HID a H7 W końcu wziąłem Cool Blue Intense Może przy następnych się skuszę na Hyper`y
-
H.I.D albo HID zamaist H7
Wg katalogu OSRAM Cool Blue Hyper nie mają homologacji i nie powinno się ich stosować normalnie
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Sam mam AVF i jeżdżę na Motul 5W40 Specific
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Przyjemne i owszem ale raczej z kategorii "lepsze niż nic". Jak dla mnie to za nudny. Jedynie obsada troche wynagradza słabość tego filmu. Wg mnie DeNiro zagrał b.słabo Ja dałbym zdecydowanie 5/10 nie więcej. Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2 Mi bardzo do gustu przypadł akcent Travolty - bardzo ciekawie zagrane. Fakt - film można zaliczyć do lepsze niż nic, ale miałem okazję oglądać gorsze (imho ) jak np. Oblivion Travolta na duży plus zasłużył ale DeNiro strasznie sztucznie zagrał. Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2 Zostając przy temacie De Niro to ostatnio jeszcze to widziałem - film bardzo spokojny, ale imho całkiem przyzwoity - chociaż jak to mój kumpel stwierdził - lipa bo nikt nie ginie
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Przyjemne i owszem ale raczej z kategorii "lepsze niż nic". Jak dla mnie to za nudny. Jedynie obsada troche wynagradza słabość tego filmu. Wg mnie DeNiro zagrał b.słabo Ja dałbym zdecydowanie 5/10 nie więcej. Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2 Mi bardzo do gustu przypadł akcent Travolty - bardzo ciekawie zagrane. Fakt - film można zaliczyć do lepsze niż nic, ale miałem okazję oglądać gorsze (imho ) jak np. Oblivion
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Killing Season | trailer US (2013) Robert DeNiro John Travolta - YouTube Ostatnio oglądałem i nawet przyjemne - 7/10
-
[B6 AVF] by Edyta
Autko prezentuje się świetnie Sam chętnie bym przyjął parę takich modów do siebie
-
Lampy reflektory daylight black
W moim przypadku były klejone bo były malowane w środku. Jak napiszesz do kolegi Gwerty to da Ci znać jakie przeróbki przez niego robione nie wymagają rozklejania lamp
-
[B6 AVF] Black Avant - powoli coraz ciemniej :)
Zdania są podzielone Niektórzy mogą powiedzieć, że manual to minus Teraz nie zmieniłbym się na manualną - przy skrzyni multi komfort jazdy jest naprawdę rewelacyjny Do tego teraz jeszcze tempomacik i jest pełen wypas
-
[B6 AVF] Black Avant - powoli coraz ciemniej :)
Inwalida ??
-
[B6 AVF] Black Avant - powoli coraz ciemniej :)
Za moją kierownicę dałem 140zł + kw - cena może się delikatnie różnić od wzoru i materiału - szczegóły do ustalenia z kolegą Reggi Tempomat i FIS ... robiłem sam - jutro będę dalej dłubał przy aucie i się okaże czy wszystko hula ---------- Post dopisany at 18:28 ---------- Poprzedni post napisany at 18:27 ---------- Modyfikacje nabierają tempa widać Cieszę się że mogłem jakoś pomóc Listwy poszły w czarny mat i na razie mi się efekt bardzo podoba. Do tego przedni grill też pójdzie w czarny mat do kompletu ---------- Post dopisany 01-09-2013 at 16:47 ---------- Poprzedni post napisany 30-08-2013 at 18:28 ---------- Update - autko poskładane i gotowe do użytku Jeszcze raz dzięki wielkie dla kolegów Gwerty, Reggi, Jesper74 i Musti za części oraz dla kolegów Domin79, Bobikos, Majflon i Bart-S za cenne informacje Po prawie roku wożenia luzem emulatorka MP3 nadszedł czas go jakoś sensownie zamontować - przy okazji zmieniona lampka na LEDową Wpadł moduł z końcówką Q, więc pełny FIS i tempomat Do tego nowa kierownica i podłokietnik Najlepsze na koniec - czyli nowe lampy ---------- Post dopisany at 18:25 ---------- Poprzedni post napisany at 16:47 ---------- ---------- Post dopisany at 22:19 ---------- Poprzedni post napisany at 18:25 ---------- Update Jeszcze trzeba było wymienić silniczek klapy wlewu paliwa - bo jak się okazało bolec się ułamał i przestało blokować klapę wlewu
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
Zawsze gdy odłączasz aku, sterowniki w drzwiach gubią adaptację dot. silniczków szyb - w konsekwencji nie działają funkcje komfortowe (tj. domykanie szyb). Procedura adaptacji była już wielokrotnie opisywana w tym wątku... Unieść szybę do górnej pozycji i przytrzymać w niej przycisk + to samo dla dolnej pozycji (wykonuje się dla każdej z szyb osobno). Dokładnie tak zrobiłem i wszystko z powrotem działa
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
Mam to samo. Podejrzewam złą adaptację. A co to jest 0 - DIS 1 1 - Highline without DIS 2 - DIS 2 którą pozycję wybrac ? mozesz jutro do 12 do mnie podjechac to Ci pomoge.... Tak, mam dwa pomiary - przełączam się pomiędzy nimi przyciskiem RESET Jak kodowałem swoje manetki to gdzieś na forum znalazłem, że przy 0 jest OK
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
Dzięki wielkie za info
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
Mam to samo. Podejrzewam złą adaptację. A co to jest 0 - DIS 1 1 - Highline without DIS 2 - DIS 2 którą pozycję wybrac ? Ja u siebie mam ustawione 0 - DIS 1 i hula jak trzeba:decayed:
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
Hmm, w sumie to u mnie żadnych błędów w MK nie pokazuje... To zostaje tylko rozebranie zamka ?? Dzięki za info z tą adaptacją silniczków - poszukam i to zrobię - wygodne to było
-
B6 DIVISION
Panowie - mam moduł 8E0 959 433 AR ale korbki z tyłu. Przestało mi działać domykanie szyb z kluczyka i dodatkowo chciałem zakodować informowanie kierunkami o zamknięciu auta. W związku z tym w 07 RECODE wpisałem 06720 (bo jak podaję 06722 to nie chce tego zapisać ) W 10 ADAPTATION dla kanału 61 podaję 1, a dla kanału 62 podaję 15... Wydaje mi się, że powinno być ok, ale niestety nie działa domykania (a działało wcześniej) i nie mruga jak zamykam auto... Coś źle zakodowałem ??
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
Panowie - mam moduł 8E0 959 433 AR ale korbki z tyłu. Przestało mi działać domykanie szyb z kluczyka i dodatkowo chciałem zakodować informowanie kierunkami o zamknięciu auta. W związku z tym w 07 RECODE wpisałem 06720 (bo jak podaję 06722 to nie chce tego zapisać ) W 10 ADAPTATION dla kanału 61 podaję 1, a dla kanału 62 podaję 15... Wydaje mi się, że powinno być ok, ale niestety nie działa domykania (a działało wcześniej) i nie mruga jak zamykam auto... Coś źle zakodowałem ??
-
[B6 AVF] Black Avant - powoli coraz ciemniej :)
Nie - jak dobrze pamiętam to jest wstawiona z A6 C6 - mam przerobione na Bi-Halogeny - teraz siedzą w nich H7 - ale mogę później wstawić ksenonki ---------- Post dopisany at 23:02 ---------- Poprzedni post napisany at 22:59 ---------- Odnośnie świecenia - lampy tylko przyłożyłem i sprawdziłem jak wygląda - na razie efekt mega Jak złożę do końca to będzie więcej fotek ---------- Post dopisany 30-08-2013 at 13:04 ---------- Poprzedni post napisany 29-08-2013 at 23:02 ---------- Dla porównania Halogen przed wizytą u kolegi Gwerty i po
-
Lampy reflektory daylight black
Moje lampy już wróciły od Gwertego, więc wrzucę Wam fotki Halogen - przed po Lampa przednia i komplecik
-
[B6 AVF] Black Avant - powoli coraz ciemniej :)
Update Co prawda jeszcze nie wszystko zrobione, ale poowoli się wszystko kończy Mała zapowiedź Podziękowania dla Gwerty Podziękowania dla Reggi Podziękowania dla Jesper74 Podziękowania dla Musti Więcej foto, jak wszystko złożę i obmyję autko
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Dzięki wielkie za info - już jestem spokojniejszy - nie zdążyłem autka na tyle dzisiaj poskładać żeby się przejechać więc miałem stres
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Od razu zanim napiszę resztę proszę o łagodny wymiar kary Naładowałem aku i większość problemów zniknęła - znaczy się autko pali, FIS się świeci i pełen komputer działa. Odnośnie tempomatu to mam pytanie - czy jak Audi stoi i się włączy tempomat to coś się zapala na się ikonka na komputerze ? Czy tylko jak się jedzie ?? Pytam bo np. u teścia w Passacie B5 tempomat jak się włączy z manetki to zawsze świeci Dziękuję Wam bardzo za wyrozumiałość i pomoc. Miałbym jeszcze 2 prośby 1. Nie działa mi teraz domykanie szyb z kluczyka - jak to włączyć z powrotem ? 2. Poniżej wykaz błędów po wymianie - czy macie jakieś porady jak je rozwikłać ?