Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mateo1597

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mateo1597

  1. Kodujesz na rozładowanym aku? Chcesz sobie koszty dodatkowe zrobić? Naładuj akumulator, potem odłącz na chwilę klemę żeby zresetować licznik. Nie jestem pewien czy jest aku jest rozładowany - przyszło mi to do głowy dlatego bo auto trochę stało... Ale dzięki za info - na pewno tak zrobię
  2. Fakt - za pierwszym razem po naciśnięciu RESET pokazał się FIS, ale później już nie chciał. Mam jakieś podejrzenia co do akumulatora - może powodować, że są takie problemy z odpaleniem i ogólnie elektroniką ?? W sumie autko stało w garażu ponad 3 tygodnie nie jeżdżone... Do jutra naładuję aku i sprawdzę co się dalej dzieje
  3. Ook - mój stary moduł miał końcówkę S i manetka nie miała resetu - więc przełożę samą manetkę i dam znać.
  4. Na starym czy nowym module ??
  5. Świeżo kupiony od kolegi jesper74... nieszkodzi , zakładaj stary bo za chwile uwalisz licznik jak juz nie uwaliłeś zobacz czy wszystko wstanie jak trzeba:wink: Niestety - na starym zachowuje się tak samo - dokładnie tak. Czy złe kodowanie ABS może mieć na to wpływ ?? VID 20130828 205601 063 - YouTube
  6. Świeżo kupiony od kolegi jesper74... Jak wchodzę do adresu 16 to odczytuje go prawidłowo - również prawidłowo pokazuje wartość kodowania - tylko po recode jest takie dziwne info. Jak się ponownie połączę to poprawnie widać nowo podaną wartość kodowania...
  7. mateo1597 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Koledzy, Koleżanki - potrzebna pomoc bo coś napsułem http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-wymiana-modulu-kierownicy-tempomat-kierownice-multifunkcyjna-15393/index81.html#post3745311
  8. Panowie pomocy :notworthy::notworthy::notworthy::notworthy::notworthy: Wymieniłem moduł na Q + tempomat + manetka z FISem. 1. Przy kodowaniu adresu 16 wpisałem 00042 i dodatkowo adaptacja na kanale 81 wartością 00111 - po recode pojawia się coś takiego 2. Przy kodowaniu adresu 17 adaptacja kanał 19 wartość 31110 3. Przy kodowaniu adresu 03 podaję jako login 09259 i jako recode 04259 Efekt jest taki, że po przekręceniu kluczyka do połowy FIS w ogóle się nie świeci - mruga kontrolka od hamulców, przy próbie odpalenia wygląda tak jakby zegary chciały iść w lewo a nie w prawo i tylko coś w środku wydaje jakieś dźwięki ...
  9. mateo1597 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mój AVF jeździ na Specific VW 505.01 - przy przebiegu ~ 320 tyś ---------- Post dopisany at 09:34 ---------- Poprzedni post napisany at 09:33 ---------- U mnie takie jeżdżą Bosch Aerotwin A 933 S (3.397.118.933) Ja sprzedaję po 80zł KPL Denso:wink: Tak zapytam - Denso vs Bosch vs ?? co bardziej polecacie ??
  10. Dzisiaj - kilkanaście minut temu ZG, Aleja Wojska Polskiego - rondo przy Wyczółkowskiego. Czarny avant B6 z klubowymi ramkami rejestracja FZ... Pozdrawiam kierownika - mrugnąłem długimi i awaryjkami z granatowego Passata B5
  11. mateo1597 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    U mnie takie jeżdżą Bosch Aerotwin A 933 S (3.397.118.933)
  12. Furka fajna - ale jak chcesz zobaczyć "serię" to spójrz co u mnie było/jest W porównaniu z tym jest całkiem sporo ponad serię
  13. mateo1597 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Szarpnij go do siebie i wyjdzie Ook, spróbuję - podziękował
  14. mateo1597 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Witam Panowie - jak zdemontować dolny przedni grill - jest na jakieś zatrzaski ? Czy też przypadkiem trzeba zderzak demotować ??
  15. mateo1597 odpowiedział(a) na Duch^ temat w Audi A4 B6
    Na same listwy - 2x drzwi tylne, 2x drzwi przednie i listwy z przodu (2 szt) kupiłem kawałek 30x150 Mi bez problemu starczyło - pociąłem na paski 10x150 i obkleiłem wszystko
  16. No fakt - co ori to ori Ale sama z siebie odpadła - nie było planu żeby teraz na ori się szarpać Chyba po prostu poszukam na szrocie jednej sztuki zwykłej, a poźniej ori
  17. mateo1597 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie - warto w coś takiego inwestować ?? AUDI A4 B6 B7 LISTWY DRZWI KOMPLET S-LINE GRATISY! (3401551398) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Do tego PlastiDip i na czarno
  18. Dzięki Zgadzam się w 101 procentach : decayed: Siedzisz i przeglądasz jakie perełki niektórzy mają, to aż samemu się chce coś podłubać przy swoim Tapatalk @ Arc S ---------- Post dopisany at 08:09 ---------- Poprzedni post napisany at 00:37 ---------- Kupowałem w VW na Zaciszu 5M0 955 985 C - 42 zł 8E0 955 431 - 2,89 zł ---------- Post dopisany at 11:48 ---------- Poprzedni post napisany at 08:09 ---------- Update Przesyłka od kolegi Jarko ---------- Post dopisany at 22:12 ---------- Poprzedni post napisany at 11:48 ---------- Skoro przyszły rameczki to trzeba je koniecznie założyć Przód Tył Przy okazji wymiana podświetlenia tablicy Przed Po Wieczorem ---------- Post dopisany 13-08-2013 at 11:52 ---------- Poprzedni post napisany 05-08-2013 at 22:12 ---------- Potrzebuję pomocy Okazało się, że przednia prawa listwa drzwiowa jest uszkodzona - przy demontażu odpadła całkiem ... Czy opłaca się wziąć coś takiego ?? AUDI A4 B6 B7 LISTWY DRZWI KOMPLET S-LINE GRATISY! (3401551398) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  19. mateo1597 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie, ma ktoś na zbyciu silniczek z bolcem od klapy paliwa ?? Dzisiaj jak rozebrałem tył to okazało się że bolec pękł i odpadł od silniczka Spróbuję skleić, jednak wolałbym zamontować w pełni sprawy, nie klejony Jakich zakresów cenowych mogę się spodziewać ??
  20. Nie do końca standard Tempomat, pełen FIS, dekory ALU (jak widzę na zdjęciach), kierownica multi - źle nie jest - np. ja tego nie miałem
  21. mateo1597 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Urlop rozpoczęty
  22. mateo1597 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    2,5 do setki Chociaż raz w życiu się takim przejechać
  23. Ja skorzystałem z mniej profesjonalnego rozwiązania - taśma materiałowa, dwa zwoje na każdy bolec i jest cichutko
  24. mateo1597 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jechałem dzisiaj naszą autostradą A4 - na jednej z tablic informacyjnych - gdzieś na wysokości Opola - temperatura powietrza 39, temperatura nawierzchni 51,4 Dobrze, że w służbowym jest klima

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.