Treść opublikowana przez mateo1597
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Kodujesz na rozładowanym aku? Chcesz sobie koszty dodatkowe zrobić? Naładuj akumulator, potem odłącz na chwilę klemę żeby zresetować licznik. Nie jestem pewien czy jest aku jest rozładowany - przyszło mi to do głowy dlatego bo auto trochę stało... Ale dzięki za info - na pewno tak zrobię
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Fakt - za pierwszym razem po naciśnięciu RESET pokazał się FIS, ale później już nie chciał. Mam jakieś podejrzenia co do akumulatora - może powodować, że są takie problemy z odpaleniem i ogólnie elektroniką ?? W sumie autko stało w garażu ponad 3 tygodnie nie jeżdżone... Do jutra naładuję aku i sprawdzę co się dalej dzieje
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Ook - mój stary moduł miał końcówkę S i manetka nie miała resetu - więc przełożę samą manetkę i dam znać.
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Na starym czy nowym module ??
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Świeżo kupiony od kolegi jesper74... nieszkodzi , zakładaj stary bo za chwile uwalisz licznik jak juz nie uwaliłeś zobacz czy wszystko wstanie jak trzeba:wink: Niestety - na starym zachowuje się tak samo - dokładnie tak. Czy złe kodowanie ABS może mieć na to wpływ ?? VID 20130828 205601 063 - YouTube
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Świeżo kupiony od kolegi jesper74... Jak wchodzę do adresu 16 to odczytuje go prawidłowo - również prawidłowo pokazuje wartość kodowania - tylko po recode jest takie dziwne info. Jak się ponownie połączę to poprawnie widać nowo podaną wartość kodowania...
-
B6 DIVISION
Koledzy, Koleżanki - potrzebna pomoc bo coś napsułem http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-wymiana-modulu-kierownicy-tempomat-kierownice-multifunkcyjna-15393/index81.html#post3745311
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Panowie pomocy :notworthy::notworthy::notworthy::notworthy::notworthy: Wymieniłem moduł na Q + tempomat + manetka z FISem. 1. Przy kodowaniu adresu 16 wpisałem 00042 i dodatkowo adaptacja na kanale 81 wartością 00111 - po recode pojawia się coś takiego 2. Przy kodowaniu adresu 17 adaptacja kanał 19 wartość 31110 3. Przy kodowaniu adresu 03 podaję jako login 09259 i jako recode 04259 Efekt jest taki, że po przekręceniu kluczyka do połowy FIS w ogóle się nie świeci - mruga kontrolka od hamulców, przy próbie odpalenia wygląda tak jakby zegary chciały iść w lewo a nie w prawo i tylko coś w środku wydaje jakieś dźwięki ...
-
B6 DIVISION
Mój AVF jeździ na Specific VW 505.01 - przy przebiegu ~ 320 tyś ---------- Post dopisany at 09:34 ---------- Poprzedni post napisany at 09:33 ---------- U mnie takie jeżdżą Bosch Aerotwin A 933 S (3.397.118.933) Ja sprzedaję po 80zł KPL Denso:wink: Tak zapytam - Denso vs Bosch vs ?? co bardziej polecacie ??
-
Spotkania na drodze
Dzisiaj - kilkanaście minut temu ZG, Aleja Wojska Polskiego - rondo przy Wyczółkowskiego. Czarny avant B6 z klubowymi ramkami rejestracja FZ... Pozdrawiam kierownika - mrugnąłem długimi i awaryjkami z granatowego Passata B5
-
B6 DIVISION
U mnie takie jeżdżą Bosch Aerotwin A 933 S (3.397.118.933)
-
Moja koleżanka:) AVF QUATTRO
Furka fajna - ale jak chcesz zobaczyć "serię" to spójrz co u mnie było/jest W porównaniu z tym jest całkiem sporo ponad serię
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
Poszło
-
B6 DIVISION
Szarpnij go do siebie i wyjdzie Ook, spróbuję - podziękował
-
B6 DIVISION
Witam Panowie - jak zdemontować dolny przedni grill - jest na jakieś zatrzaski ? Czy też przypadkiem trzeba zderzak demotować ??
-
Ile folii na decory
Na same listwy - 2x drzwi tylne, 2x drzwi przednie i listwy z przodu (2 szt) kupiłem kawałek 30x150 Mi bez problemu starczyło - pociąłem na paski 10x150 i obkleiłem wszystko
-
[B6 AVF] Black Avant - powoli coraz ciemniej :)
No fakt - co ori to ori Ale sama z siebie odpadła - nie było planu żeby teraz na ori się szarpać Chyba po prostu poszukam na szrocie jednej sztuki zwykłej, a poźniej ori
-
B6 DIVISION
Panowie - warto w coś takiego inwestować ?? AUDI A4 B6 B7 LISTWY DRZWI KOMPLET S-LINE GRATISY! (3401551398) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Do tego PlastiDip i na czarno
-
[B6 AVF] Black Avant - powoli coraz ciemniej :)
Dzięki Zgadzam się w 101 procentach : decayed: Siedzisz i przeglądasz jakie perełki niektórzy mają, to aż samemu się chce coś podłubać przy swoim Tapatalk @ Arc S ---------- Post dopisany at 08:09 ---------- Poprzedni post napisany at 00:37 ---------- Kupowałem w VW na Zaciszu 5M0 955 985 C - 42 zł 8E0 955 431 - 2,89 zł ---------- Post dopisany at 11:48 ---------- Poprzedni post napisany at 08:09 ---------- Update Przesyłka od kolegi Jarko ---------- Post dopisany at 22:12 ---------- Poprzedni post napisany at 11:48 ---------- Skoro przyszły rameczki to trzeba je koniecznie założyć Przód Tył Przy okazji wymiana podświetlenia tablicy Przed Po Wieczorem ---------- Post dopisany 13-08-2013 at 11:52 ---------- Poprzedni post napisany 05-08-2013 at 22:12 ---------- Potrzebuję pomocy Okazało się, że przednia prawa listwa drzwiowa jest uszkodzona - przy demontażu odpadła całkiem ... Czy opłaca się wziąć coś takiego ?? AUDI A4 B6 B7 LISTWY DRZWI KOMPLET S-LINE GRATISY! (3401551398) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
B6 DIVISION
Panowie, ma ktoś na zbyciu silniczek z bolcem od klapy paliwa ?? Dzisiaj jak rozebrałem tył to okazało się że bolec pękł i odpadł od silniczka Spróbuję skleić, jednak wolałbym zamontować w pełni sprawy, nie klejony Jakich zakresów cenowych mogę się spodziewać ??
-
[B6 BFC] A4 B6 Avant 2.5 TDI
Nie do końca standard Tempomat, pełen FIS, dekory ALU (jak widzę na zdjęciach), kierownica multi - źle nie jest - np. ja tego nie miałem
-
B6 DIVISION
Urlop rozpoczęty
-
B6 DIVISION
2,5 do setki Chociaż raz w życiu się takim przejechać
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Ja skorzystałem z mniej profesjonalnego rozwiązania - taśma materiałowa, dwa zwoje na każdy bolec i jest cichutko
-
B6 DIVISION
Jechałem dzisiaj naszą autostradą A4 - na jednej z tablic informacyjnych - gdzieś na wysokości Opola - temperatura powietrza 39, temperatura nawierzchni 51,4 Dobrze, że w służbowym jest klima