Treść opublikowana przez mateo1597
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Akurat 2.10 będę w Bielsku Białej w delegacji - można zawitać ??
-
Jakie postojówki do xenonów Audi?
Ja ostatnio takie kupiłem POSTOJÓWKI LED W5W T10 1 SUPER BRIGHT CREE LED 5 W (3406952957) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. U mnie akurat komputer nie wywali błędu więc jest
-
B6 DIVISION
Dziś imieniny Mateusza - solenizanci
-
System operacyjny Android
Jest trochę bardziej pancerna TEST: Samsung Galaxy S4 Active - Artykuły - Chip.pl
-
B6 DIVISION
Panowie, ktoś przebywa w okolicy Nowego Dworu Mazowieckiego ?? Będę tam w przyszłym tygodniu na 3-dniowej delegacji
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Wczoraj obejrzałem ze znajonymi "Haarautuvan rakkauden talo" (Seks po fińsku) z 2009 roku. Wg mnie całkiem przyjemna komedia - jak kogoś nie razi inny język niż EN / PL
- B6 DIVISION
-
Oklejanie dekorów w Audi folią 3M
Jasne alu szczotkowane 3M Ciemne alu szczotkowane 3M Niestety tak jak piszą Koledzy 3M mi również odłazi - trzeba ją co jakiś czas dogrzać i ponownie dokleić ... Btw - macie jakąś sprawdzoną folię, która lepiej trzyma ?
-
Przyciemnianie szyb
Witam Kolegów i Koleżanki Czy ktoś z Was próbował już samemu przyciemniać szybki ?? Zastanawiam się czy nie spróbować właśnie samemu Ktoś działał np. z taką folią ? FOLIA DO PRZYCIEMNIANIA SZYB 50x300 4 atesty (3504521014) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Czy też polecacie coś innego - lub żeby sobie odpuścić temat zlecić to jakiejś firmie co ?? Będę wdzięczny za uwagi i opinie
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
Co prawda to nie jest A4, ale musiałem się podzielić dzisiejszym odkryciem na parkingu
-
B6 DIVISION
e tam damy rade przez neta:decayed: Da radę - jak ostatnio sam dokładałem tempomat i pełny FIS to szukałem pomocy na forum U teścia w garażu nie ma neta, więc biegałem do chaty, sprawdzać co mi napisali i z powrotem do garażu Ale dało radę - btw Domin - jeszcze raz dzięki za rady to trzeba było dzwonić do niego Nie znam się z Wami na tyle żeby tak od razu dzwonić i zawracać głowę wieczorami
-
B6 DIVISION
e tam damy rade przez neta:decayed: Da radę - jak ostatnio sam dokładałem tempomat i pełny FIS to szukałem pomocy na forum U teścia w garażu nie ma neta, więc biegałem do chaty, sprawdzać co mi napisali i z powrotem do garażu Ale dało radę - btw Domin - jeszcze raz dzięki za rady
-
Lampy reflektory daylight black
Fakt, wrzuciłem za dużo zdjęć Głównie chodziło mi o lampy przednie przed - wcześniej ich nie wrzucałem - a teraz widać wyraźnie różnicę
-
Lampy reflektory daylight black
Lampa przednia przed polerowaniem i malowaniem i po... Do tego halogen przed i po... Efekty są świetne, kolega Gwerty robi naprawdę dobrą robotę
-
Auto Dla Kobiety
Stałem przed podobnymi dylematami - w końcu (po sporym przeszacowaniu budżetu ) kupiliśmy Swifta IV rocznik 2006 1,3 Benzyna - wizualnie pasował, całkiem zrywny (92 kuce )
-
Auto Dla Kobiety
Wg mnie też średnio wygląda Raczej nie pasuje jako małe autko miejskie dla kobiety
-
Myjka Ciśnieniowa
Z tego co wyczytałem do Nilfisk C110 była polecana - czyli np. coś takiego ?? MYJKA CIŚNIENIOWA NILFISK C 110.4-5 - ALUMINIOWA (3523793730) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Ta standardowa pianownica da radę, czy radzicie poszukać czegoś innego ? np. te od Karchera będą pasować ?
-
Auto Dla Kobiety
Mojej żonce spodobała się A1 - tylko na razie cena troszku odstrasza
-
Auto Dla Kobiety
Gdzie byłeś jak mojego Golfa IV sprzedawałem Moja czerwona strzała poszła za 7 tyś
-
Silniczek tylnej wycieraczki
Niekoniecznie - u mnie też czuć było lekką spalenizną jak przestał działać silniczek. Silniczek zdemontowałem, rozebrałem, wymyłem ze starego smaru, brudu i rdzy, zeszlifowałem rdzę z zębatek, nasmarowałem i złożyłem z powrotem - działa jak należy Wg mnie ważne jest żeby wyciągnąć zębatki w całości z obudowy - pod spodem też się tego syfu sporo nazbierało
-
Wskazania fis
To tu się można czepić... Może automat źle biegi zmienia. Za długo trzyma na obrotach... Wiadomo że spali wiecej niż manual ale zeby aż tyle? Niech się wypowiedzą Ci co mają Automatika Multitronic działa troszkę inaczej - tu nie następuje "fizyczna" zmiana biegu, tylko wałki przekładni cały czas zmieniają swoją średnicę (zaczerpnięte z Encyklopedii by Bart-S ), więc obroty są prawie cały czas na stosunkowo niskim poziomie. Niestety u siebie pełnego FISa mam dopiero od niedawna - ale jak pojadę w jakąś dłuższą trasę to sprawdzę jak u mnie wychodzi spalanie. Jak liczyłem wcześniej wg baku to przy zużyciu 50/50 (miasto / trasa) średnie spalanie miałem na poziomie 6,5 - 7 l.
-
H.I.D albo HID zamaist H7
Wrócę do tematu tych żarówek Cool Blue Hyper - ma je ktoś założone - jest duża różnica w stosunku do "zwykłych" H7 ?? Może jakieś foto poglądowe
-
[B6 AVF] Black Avant - powoli coraz ciemniej :)
Hehe fakt - moje miasto jest na tyle "małe", że mogę sobie poużywać tempomatu Najbardziej mi zależało na tempomacie na dłuższe trasy
-
[B6 AVF] Black Avant - powoli coraz ciemniej :)
Gdybym uważał że to tylko bajer to bym go nie montował W automacie - wg mnie zwłaszcza w multi - tempomat jest bardzo wygodny. Nie mówię tu o tylko o trasach (ojj ciężko czasem tak w miarę przepisowo pojechać jak autko samo się zbiera i chce więcej ), ale również w mieście - ustawiam sobie te 55 ~ 60 km/h i sobie spokojnie lecę przez miasto