Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mateo1597

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mateo1597

  1. mateo1597 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie i Panie, czy ktoś zdjął te plastikowe listwy z drzwi (w połowie ich wysokości) ?? Zastanawiam się jak by wyglądało autko bez tych listew i co o tym sądzicie ?? Będę się pozbywał tych listew z przedniego i tylnego zderzaka i zastanawiam się czy ich z boków również nie zdjąć ...
  2. mateo1597 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    "Prawie" robi różnicę
  3. mateo1597 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Na razie używam czegoś podobnego - czyli klucz łańcuchowy + stary pasek rozrządu Ale wydaje mi się, że taki nasadkowy będzie wygodniejszy w użyciu. Znalazłem info, że do Audi ma pasować klucz nasadkowy 74mm 15-kątowy - ktoś może potwierdzić ??
  4. mateo1597 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Szybkie pytanie z rana Jaka jest średnica pokrywy filtra paliwa w 1,9 tdi ? Zastanawiam się nad kupieniem "czegoś" do odkręcania tej pokrywy - czy coś takiego się sprawdzi ? NASADKA 3/8'' DO FILTRA OLEJU 80mm 15-KĄTNA SATA (3995279663) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Czy raczej macie inne polecane akcesoria ?
  5. Spocik był w tą niedzielę - kiedy będzie następny - na razie nic nie ustalono
  6. Widziałem że kolega MaxsteRR wrzucił kilka fotek w wątkach o B5, więc jakieś foty są
  7. Poczekamy - zobaczymy Najwyżej na następnego spota się więcej osób w aparaty zaopatrzy, żeby mieć bogatszą fotorelację
  8. I co - koniec - żadnych zdjęć, postów ??
  9. W pracy korzystamy z czegoś takiego - Gigabyte SkyVision - daje radę, nie zauważyłem jakichś opóźnień itp. GIGABYTE - Networking & Communication - Wireless Product - SkyVision WS100
  10. Podziękował za spotkanie - miło było poznać Wrzućcie fotki
  11. Zapowiada się, że pogoda dopisze
  12. W niedzielę pogoda była ekstra Na chwilę obecną wg prognoz na necie w najbliższą niedzielę też ma być ładnie - więc chyba damy radę na makro Odnośnie godziny - osobiście proponowałbym gdzieś w okolicach 14-16 ?? Co Wy na to ??
  13. Ładnie się spocik zapowiada - coraz więcej ludzi, sesja foto Trzeba będzie brudasa wypucować, żeby ładnie się prezentował
  14. Dzięki Odnośnie dekorów - ogólnie uważam, że warto - wyglądają fajnie i folia trzyma się ok. Oklejałem wtedy po raz pierwszy i zrobiłem parę błędów - musiałbym je założyć jeszcze raz
  15. Powoli coraz więcej osób się zbiera
  16. Update Dawno się nic nie działo... a przebieg warty uwiecznienia
  17. Nie do końca ten - kumpel w robocie kupił sobie coś takiego Pentagram Monster X5 - Dobra cena, Opinie w Sklepie RTV EURO AGD Wygląda nawet nieźle, fajnie spasowany, wyświetlacz całkiem przyjemny i dwie baterie - dla wymagających
  18. Jestem na tak
  19. Spoko - tylko proponuję Wiadomo, że demokratycznie większością głosów się wybierze miejscówkę
  20. No i powoli robi się coraz większa ekipa Trzeba jeszcze jakieś miejsce wybrać - w związku z "cudowną" pogodą -> może parking Castoramy ?
  21. Osobiście sugerowałbym weekendy bo wtedy na 90% jestem w ZG
  22. Chętnie się pojawię
  23. mateo1597 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    W Norwegii byłem 2 razy - wycieczkowo - w Stavanger wujas mieszka
  24. mateo1597 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Preikestolen też wymiata http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/b/bd/Preikestolen_Norge.jpg/200px-Preikestolen_Norge.jpg tam to ja juz bylem ze 3 razy:decayed: a ty byles? Byłem - niezapomniane wrażenia
  25. mateo1597 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Preikestolen też wymiata

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.