Treść opublikowana przez szyman
-
Regeneracja przełącznika świateł drogowych
Ja równierz skorzystałem z WD-40.Przełącznik działa jak nówka,żadnego zwarcia nie było.Polecam ten sposób
-
[B5 AHL] Poszukuje dobrego elektryka Legnica bądź okolice (dolnośląskie)
Witam.Jak w temacie.Z góry dzięki.
-
[B5 AFN] Lapmy Depo zespolone + HID i jakoś tak dziwnie świecą ( zdjęcia )
Ja mam tez depo i identyczny problem ta sama lampa.Najwyrazniej trafilismy na wypust zlej seri
-
[B5 AHL] Dobry warsztat prostujący felgi alu okolice Legnicy
Witam.Jak w temacie poszukuje jakiegos sprawdzonego warsztatu okolice legnicy.dzieki
-
[ALL B5] TA-TECHNIX - zawieszenie gwintowane
Dawać foty jak samochod wyglada bo tez sie zastanawiam nad tym zestawem.Odboje i oslony do tych amorów mgdzie mozna kupić??
-
[B5 ADR] Jakiej pojemności butlę w koło ?
JA mam 65 litry wchodzi 52-54 odstaje jakies 2 cm jednak w niczym to nieprzeszkadza
-
[B5 AHL] problem z obrotami podczas zmiany biegów
ja mam ten sam silnik i ten sam problem.na samym poczatku jak go kupilem skakaly mi po wcisnieciu sprzegla o jakies 500.teraz jest troche lepiej nierosna ale sie chwilowo utrzymuja i drażni mnie to i do tej pory niemoge sie przyzwyczaic.Nic z tym nierobiulem i dalej tak jezdze.
-
[ALL] Jak to jest ze sprowadzaniem?
nierozumie tego dokonca.czyli niemoge spisac normalnie umowy miedzy mna a osoba odemnie kupującą?W jaki sposob mam spisac umowe miedzy jakims niemcem lub komisem a osoba ktorej sprzedaje jak juz jestem w Polsce przeciez niebede wracal specjalnie do Niemca czy ktos to moze jakos konkretniej wyjasnic.
-
[ALL B5] Klekotanie w silniku - hydrauliczne popychacze
U mnie poklekocze troche rano po odpaleniu pozniej juz jest ok.
-
[1.6 ADP 1996r] jak zdemontować tylne głośniki?
Witam.Najlepiej by bylo jak bys wymontowal całą półke tylna wtedy masz nieograniczony dostep,ona jest na zatrzaskach ja nigdy tego nierobilem ale gdzies kiedys na forum czytalem.
-
[B5 ARG 1,8]nowe zdjecia moze komus sie spodoba :D nowe zdjecia lamp przod
gratulacje.fajne zmiany a mam pytanie odnosnie listew w kolo szyb jaka szerokosc gornej i dolnej bo sam sie przymierzam ale niewiem jaka szerokosc zamowic i czy gorna listwa jest wkladana na ten rancik czy normalnie przyklejales tak jak dolna.
-
[B5 AHL] Moja zielona żaba:)
błotniki oczywiscie musialem scinac a o chromowanych obramowkach tez mysle
-
[B5 AHL] Moja zielona żaba:)
Witam.Wkoncu postanowilem cos i ja wkleic i cosik pokazac.A wiec autko mam od stycznia i jak narazie nienarzekam (odpukac oby tak dalej).Planuje jeszcze pare rzeczy w niej zmienic przedewszystkim obnizyc bo troche mnie ten zawias w oczy razi :kwasny:Z modów ktore do tej pory zrobiłem to: - wymiana przednich lamp na zespolone soczewkowe - biale boczne kierunki - felgi od rs6 17 cali opony 225/45/17 A wiec milego ogladania.Wszystkie komentarze mile widziane.pozdro
-
[B5 ADR] Wymiana lamp na zespolone - pytania i wątpliwości
Tym: ale tylko nie wiem dokładnie którym się kręci żeby cały wkład ładnie szedł, ale chyba tym brzegowym, znaczy od strony kierunków... To jest lampa Valeo ale w depo chyba tak samo jest jedna sróba jest do regulacji góra dół a druga do regulacji na boki tylko niepamietam dokladnie która to która
-
[B5 ADR] Wymiana lamp na zespolone - pytania i wątpliwości
Witam.JA mam wymienione na zespolone depo narazie nienarzekam lampki nawet niezle wygladaja,nieparują ale zobaczymy jak to bedzie zimą.Kupywałem z http://www.tuning-tec.pl. Kostki z aso tak jak pisałes sa puste musisz dokupic piny i tez kupilem kostki iso wyciagnalem i podeszly bez problemu.Co do schematu Damosa to ja z niego korzystałem i sprawdził sie super a tez mialem stare lampy valeo(pierwsza wtyczke jak podłaczalem to sprawdzalem na wszelki wypadek prubówką czy dany kabelek jest faktycznie tym kabelkiem co na schemacie) Żarówki bedziesz musial dokupic do soczewek i do długich H7 postojówki są takie same jak w starych.Jak bys chcial cos jeszcze wiedziec to pytaj na PW.pozdro
-
[B5 AHL] Co zrobic żeby soczewki świeciły razem z długimi ?
witam.Mam maly problem a mianowicie wymieniłem w mojej b5 przednie lampy na zespolone DEPO i po przełaczeniu na dlugie gasna soczewki.Z tego co wiem to w modelach poliwtowych swieca one razem z dlugimi.Pomozcie bo niemam pojecia jak sie zabrac a do elektryka tez niechce jechac bo mnie zaraz skasuje.Jak by ktos mial jakies foto story to mile widziane .dzieki chłopaki
-
[B5 ALL] Chromowane obramówki szyb - sedan - (już wykonane...)
mozesz podac namiar na te listwy.fajnie ci to wyszlo i jak je przycinales :na samochodzie podczas przyklejania?czy najpierw przygotowales odpowiednio podocinales i dopiero przyklejales?cieles nozykiem do tapet??
-
[B5 AHL] listwy chromowe w koło drzwi
Witam.Mam pytanie jaka jest grubośc listwy chromowej górnej i dolnej do b5.chce zalozyc i niechce zlego wymiaru kupic.pozdro
-
[B5] Ustawienie świateł depo ruch prawo/lewo stronny
W którym miejscu znajduje sie ten zatrzask regulujący wypychanie i przyciaganie lampy.Wlasnie wymienilem na depo zespolone ale cos zabardzo odstaja i chcialbym je cofnąc.czy da rade do wyregulowac bez sciagania lampy czy bede mial dostęp i co to są za dwie śróbki po bokach które wida z góry??
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
witam.Pytanie do eksperta jak często moge używac cleaner wax liquid żeby niezaszkodzic lakierowi bo wiadomo ze to nie jest sam środek woskujący tylko także posiada wlasciwosci czyszczace lakier i likwidujace lekkie ryski i drugie pytanie czy produkt Deep Crystal Paint Cleaner tak sobie zachwalany i polecany przez użytkowników będzie jeszcze dostępny w sprzedaży?z góry dzięki za odpowiedz.pozdrawiam
-
Dobry lakiernik okolice Legnicy
Spoko,każdemu przecież może sie podobac coś innego.Ja mam właśnie w planach przyciemnic szybki ,listwy chromowe założyc no i delikatnie obniżyc bo na tym zawiasie na tych felgach niema efektu przód za wysoko stoi.A z car-audio coś robiłeś czy też masz serie bo z tego co na zdjęciach widziałem to radio seryjne.
-
Dobry lakiernik okolice Legnicy
ładna seria fajnie sie prezentuje.Szybki byś delikatnie jeszcze przyciemnil listwy chromowe w koło szyb i bylo by :gwizdanie:
-
Dobry lakiernik okolice Legnicy
dzięki.to juz wiem ktora to twoja audica bo na tym samym parkingu trzymam
-
Dobry lakiernik okolice Legnicy
lampy juz mam kupione czekaja w domciu ale dzieki za chęci
-
Dobry lakiernik okolice Legnicy
:> no dokladnie to moja widzialeś moze kiedys sie spotkamy i pogadamy o furkach.pozdro :th: a orientujesz sie jaki nr.seryjny maja kości do tych lamp co ty masz.Bo chce zamowic z ASO i typ mnie sie pytal o numer.