Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

adamooo

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez adamooo

  1. Mam już klimatronica..ale jak wymieniasz deche to i nowszego klimatronica..i nie wiem czy wtyczki będą pasowały..
  2. Witam..dowiadywał się ktoś jak to jest z tym podłąćzeniem klimatronica ? Da rade to wszystko zgrać zeby bajglało ? :roll:
  3. adamooo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    Ja mam to samo..musze czasami mocno docisąć obok wyświelacza zeby działał jak trzeba...dodam ze przyciski i ekran swięcą się cały czas..
  4. chłopaki mam jeszcze takie pytanko ...gdzie w wawie moge w miare rozsądnej cenie wymienić olej w skrzyni ? Kumpel chciał mi wymienić ale nie ma tego klucza gwiazdkowego..
  5. Hopaki jestem we wtorek :mrgreen: biore kamercie i aparata
  6. adamooo odpowiedział(a) na adamooo temat w Audi A4 B5
    A jak jest z halogenami..jak zostawie serie zderzak to od jakiego modelu mam kupić zeby pasowały w stary zderzak ?(łącznie z kratkami)
  7. adamooo opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Montował ktoś ? Nie wiem czy mi w ogóle w zderzak wejdą..bo są na allegro ale do rocznika od 99-01.. I co myslicie o takim zderzaczku ? A L L E G R O Warto go kupić czy rozwali się na pierwszym zakręcie ? Pozdrawiam
  8. wszystko zalezy od stylu jazdy..
  9. adamooo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    hehe..słyszałem ze najtańszy sposób na poprawe osiągów jest najlejka na tylniej szybie Pionnier :-)
  10. no oki..a jak to sprawdzić Jak zakupie na allegro to sprawde dopiero jak listonosz doniesie..
  11. kurna tylko ma być wygodnie..i mają być kelnerki i tancerki..jesli nam się coś nie spodoba to spalimy Ci Twój domek
  12. Ja zajmuje strych :-) oczywiście bez butów :-)
  13. Przecież wiesz ze się nie ścigam mam rozwalone koło, felge itd, hehe chociaż z Lukasem23 mógłbym się zmierzyć :-) na wsteku :mrgreen:
  14. thx bart ..jutro pozwole sobie do Ciebie przedryndać
  15. hehe..spoko wodza..postaram się jakoś zamienić :-) kamerzysta musi być :roll:
  16. Chłopaki kurna pracuje we wtorek :|
  17. Czyli co kupować ?Dobre to to ? Czy jakies lepsze zakupić ? Może ktoś ma jakieś dojścia do tych świeczkuf w wawie :mrgreen: ?
  18. Chłopaki co o tym myslicie ?Cena dość niska jak na ten model.. LINK DO ALLEGRO Czy to jakaś lipa czy warto kupić..słyszałem ze to najlepsze świeczki do 1.8T..ale ta cena dość niska ??? Pozdrawiam
  19. Ono pamiętaj też o mnie :mrgreen:
  20. No chcemy zakupić większą ilość coby kupić taniej..jak narazie są za 140 euro..w wersji czarne lub chrom na oringach i soczewski ofkors Bartt ma coś załatwić z xenonkami i przetwornicami w dobrych cenach więc całość będzie w miare tanio..im więcej osób tym taniej..więc sie zastanawiajta szybko bo wiosna już się kończy wieczorem jak wpadne do domu to zarzuce fotki jak wyglądają lampy..można je znaleźć na ebay lub allegro..
  21. ja nie :mrgreen: ja będe kucharzem Ale kamerke będe miał więc Wy nie musicie brać
  22. heh spoko było..czekamy na wyścigi :mrgreen: =>przybęde z grillem
  23. Po cichaczu to ja bede :-) cichociemnym i rozwalonym audikiem ale na godzinke wpadne..wyrwe się z roboty coby sie spotkać z Wami :-) i podłączyć się pod VAGA Rezerwuje podłączenie jako PIERWSZY :mrgreen: ==>bede na 19 :-)
  24. Witam ==>to jak z dniem dzisiejszym ? Przybywa ktoś pod Torwarek ? Jak coś to ja bede na 19..
  25. Kurka części paska i audi są takie same..ale jakoś jak śmigałem paskiem wcześniej to wydawało mi się ze z tyłu jest jakoś więcej miejsca dla pasażerów.. :|

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.