Treść opublikowana przez Maciej 6001
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Witam. Panowie mam 15 stalowki na sprzedaż jak by ktoś szukał et 37 są troszke pordzewiałe [emoji6]
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Jakie klucze. Panowie wrazie co to mam 15 stalowki et37 na sprzedaż .
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dobry . Wydaje mi się ze lipa ten dwumas .
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Bry[emoji4]
-
zapadnięta poduszka powietrzna pasażera
Ja bym wymienił całą deche , na moje to po szczale . Deska do b5 nie sa drogie .
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witam [emoji4]
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Polski blacharz to potrafi zrobić wszystko.[emoji12]
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
DobryLabiel spodobało sie tobie po rundzie moją [emoji6]
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Rowniez Dziękuję za spota [emoji6]
-
Co sądzicie o tym napinaczu?
Tak jak chcesz wyciągnąć pompe to tak , oska na pompie jast tak długa ze nie jestes wstanie jej wysunac z bloku jak nie opuscisz sanek.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja jak sie pojawie to tak około 17.00 w KC
-
Co sądzicie o tym napinaczu?
Witam. Panowie jak chcecie wyciągnąć pompe oleju to musicie podnieść silnik i opuscic sanki, wiem bo juz mam to za sobą.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dobry. W niedziele też może zawitam na spota.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witam[emoji4] Ja odpadam ze spotem.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
I co teraz czołg?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
To chyba tylko allegro , wiem ze dipa mieli w nowolu na Skurzewie ale tylko w litrowych puszkach.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witam. A ile tego plasti dipa potrzebujesz.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Panowie ja nie dam rady . Może następnym razem sie zobaczymy.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Siemka ,ja tak na 80% będę. Dzisiaj byłem po klamoty do mojej małej czarnej[emoji4]
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dobry wieczór . Ja ze spotem moze dam rade ale obiecac nie moge. Mati461 tak jak kolega mówi kabel z przeplywki wypiac i zobaczyc , u mnie to bylo to.
-
[B5 AJM]Ming blue avant / bix/ gwint/ 18'
Ładna !!! Bedziesz zadowolomy , troszkę czasu i kasy i bedzie full opcja[emoji4]
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witam.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Bry. Pewnie w budowlanych mają, jak kiedys kupowałem w lepiko na skurzewie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witam [emoji4]
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Panowie i rodzina [emoji6] dziekuje za spota [emoji4]