Treść opublikowana przez Robert31
-
[B6 ALT] Nowe tarcze i klocki
Juz zamontowane-narazie wszystko docieram i nic nie piszczy-w praniu dalej sie obaczy jeszcze raz dzieki za pdpowiedz [br]Dopisany: 17 Kwiecień 2008, 15:29 _________________________________________________Koledzy tak jak obiecałem opisuje-a wiec po dotarciu kklocków z tarczami nic nie piszczy i nie skrzypi a efekt hamowania hhmmmm extras nie ma porównania w szczegółnosci z duzej predkosci-pozdrawiam wszystkich
-
Stukanie w połowie Audi A4 B6 2.0 ALT
Juz zdiagnozowane poprostu padł srodkowy tłumik i to on tak stuka i puka pozdrawiam
-
Stukanie w połowie Audi A4 B6 2.0 ALT
Koledzy mam pytanie a zarazem prosbe-od pewnego czasu dochodza do moich uszu dziwne stuki pod spodem autka a dokładnie w połowie po srodku-sa to stuki przy odpalaniu autka oraz gdy smigam po naszych polskich dziurawych dróżkach-strasznie drazni mnie ten stukot moze ktos juz z was przerabiał ten problem i mi pomoze ???? Pozdrawiam wszystkich
-
[B6 AWX] Podświetlany podłokietnik
czesc ja mam uu siebie orginalnie zamontowany podłokietnik i mam podswietlenie
-
[B6 ALT] Bład 17545 prosze o pomoc
Dziekuje Ci bardzo co do wysiłku to ostatnio mnie połamało w kregosłupie i nie moge dzwigac :> ale serdeczne dzieki za podpowiedz pozdrawiam adaptacja zrobiona błedu ni ma
-
[B6 ALT] Bład 17545 prosze o pomoc
Koledzy mam problem w rozszyfrowaniu tego błedu 17545 bardzo prosze o pomoc dziekuje
-
[B6 BFB] Gdzie znajde filtr paliwa?
Jest dokladnie tak jak poziek napisal :th: glowa do gory jeszcze wiele tajemnic audi przed Toba
-
[ALL] Jaki wpływ na pracę silnika ma sonda lambda ?
Tak dokładnie zgadzam sie z moimi przedmówcammi sonda lambda prowadzi przede wszystkim do zwiekszonego zuzycia paliwa oraz powoduje zniszczenie katalizatora oraz drugiej sondy jezeli jest w aucie
-
[B6 ALT] Nowe tarcze i klocki
Dzieki bardzo Lukaszr za podpowiedz pozdrawiam
-
[B6 ALT] Nowe tarcze i klocki
Koledzy mam prosbe pomoze mi ktos z was i powie czy dobrze dopasowałem elementy do układu hamulcowego do mojego autka ??? a wiec tarcze hamulcowe przód- INDEKS: 24.0325-0105.1 ATE PowerDisc tarcza hamulcowa ryflowana przód AUDI 100 (91-94) (288X25X47) klocki hamulcowe przód- INDEKS: 13.0460-7110.2- OPIS: ATE 23018 KLOCKI HAM.P.AUDI A4 11/95-;A6 1/97-;PASS. 08 Tarcze hamulcowe tył- INDEKS: 24.0110-0261.1- OPIS: ATE tarcza hamulcowa tył AUDI A4 1.6/1.8T/2.0/2.4/3.0/ 1.9 TDI/2.5 TDI 11.00- klocki hamulcowe tył- INDEKS: 13.0460-2860.2 OPIS: ATE klocki ham.tyl AUDI A4 (B6) (01-) wszystko bedzie zakupione w Inter Carsie-prosze o jak najszybsza informacje dziekuje
-
[B6 ALT] Jak zdemontowac przycisk blokady centralnego
Koledzy mam pytanko i problem potrzebuje instrukcjii zdemontowania tego przełacznika który jest obok klamki kierowcy i powoduje zablokowanie drzwi w aucie chce go wymienic bo mój jest taki juz zajechany a mam nowy ori (chodzi mi o ten przełacznik plastykowy z narysowanym kluczem na drzwiach kierowcy ) pozdrawiam i dziekuje za kazda podpowiedz -Juz sobie poradziłem
-
[B6 ALT] Prosba o pomoc
Dzieki za pomoc-usterka ustalona-do wymiany sonda tylko jeszcze pytanie co to za błedy w module komfortu ::???? Układ Komfortu 01134,01616,00912,00913
-
[B6 ALT] Prosba o pomoc
witam serdecznie koledzy bardzo prosze o pomoc i wytłumaczenie o co chodzi w tych błedach Elektronika silnika (01) 17536 P1128 Długoterminowy pomiar paliwa – system za słaby (bank 1) oraz błędy przeze mnie nie rozpoznane: Układ Komfortu 01134,01616,00912,00913 za wszelka pomoc bardzo dziekuje
-
[B5 AEB] Coś huczy. Łożysko czy opona?
Kolego łożysko do wymiany pozdrawiam
-
[B6 AWA] Koszalin VAG
W koszalinie jezeli ktos bedzie potrzebował diagnostyki Vagiem to ja słuze pomoca pozdrawiam
-
[ALL] Na jakim oleju silnikowym jeździcie ?
CASTROL 5W/40
-
jak wyciagnac firmowe radio
Witajcie-ja bardzo szybko zdemontowałem radio ori za pomoca pilniczka do paznokci-naprawde szybko sprawnie i bez uzycia siły najpierw jedna stronke lekko później druga i wyszło ori pozdrawiam
-
[B6 AWA] Kod błedu
Dziekuje bardzo za pomoc- :th: usterka usunieta problem z połaczeniem syreny pozdrawiam
-
[B6 AWA] Kod błedu
tylko i wyłacznie ten bład wystepuje w autoscanie 01134 OPIS USTERKI 01134 Dźwięk alarmu – 12
-
[B6 AWA] Kod błedu
witajcie mam prosbe w module komfortu wyswietla mi bład 01134-wiem ze jest to bład Dźwięk alarmu tylko o co kaman ??? nie mam pojecia co jest grane bardzo prosze o pomoc
-
[B6 AWA] Akywacja Gongu nie zapietych pasów
Dziękuje pieknie
-
[B6 AWA] Akywacja Gongu nie zapietych pasów
Witajcie bardzo poprosze o pomoc w aktywacji powiadomienia o nie zapietych pasach mam zdeaktywowanego-vaga mam interfejs takze tylko chodzi mi o sama adaptacje pozdrawiam
-
Tanie lanie..Czyli gdzie lać do zbiornika za dobrą kaskę:)
Ja tankuje przewaznie Verve Orlenowska i powiem wam ze nie nazekam nigdy nie bylo problemu-drogo bo drogo ale idzie to przełknac
-
Golf IV,Bora-TDI turbo czy V5?
no cóz sam osobiscie wczwsniej miałem Golfa IV 1.8 T 180PS bezawaryjny serwisowałem go tak jak przykazano i nie miałem z nim problemów ale gdybym miał teraz wybierac pomiedzy Goferkiem a Bora wybrałbym Bore 1.9 TDI 130PS silniki nie do zajechania tylko bardzo wazne przy nich wymiana wszystkich płynów na czas i robisz nawet lekko 600 tys kilo
-
Spotkania na drodze
Witajcie kurcze ja czest podróżuje pomiedzy Koszalinem Szczecinem i Niemcami zawsze kiedy widze ziomali w Audi błyskam awaryjkami no ale nie kazdy reaguje moze trzeba nam by było nagłosnic bardziej pozdro w ten sposób >>??? ale miło jest gdy pozdrowienie zostanie odesłane i machniecie reka w gescie pozdro jest super :0 pozdrawiam