Treść opublikowana przez audiii a4
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Tak na Xboxa360 ,moge paragon pokazac
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Przed chwilą kupiłem Jak ktos chce kupic tą gre to w niektórych tesco są po 169.99
-
Glosniki 2+1 ( sub ) do laptopa do 300zl i do 500zl
Ja tez mam takie, podłączone do laptopa sa idealne ładnie grają polecam
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
grał ktos w Battlefield 2 Modern Combat ?
-
Plazma czy lcd do gier ?
a ja polecam LCD tylko te lepsze i full hd
-
Szybkie pytanie o monitro LG W2261VP-PF vs w2253tq-pf
popieram
-
PS3 vs XBOX360
Na początku masz 2 mc za darmo a później jak chcesz dajesz ok. 100zł i masz na rok xbox live to chyba nie duzo?
-
PS3 vs XBOX360
co to za bzdury?? Nie prawda xbox360 i PS3 różnią sie tylko tym ze na xboxie360 można odpalać kopie zapasowe a na Ps3 nie . A X360 ma wygodniejszy pad ten z PS jakis taki mały nie wygodny
-
[A3 8P] Audi A3 Sportback 2.0 TDI S-line!
Piękna a3
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Koledzy ma ktoś takie głośniki Logitech Z-5500 THX ?? podłączone do xboxa360??
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
mi tam średnio sie podoba , tobie może sie spodobać
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
dla mnie taka sobie gra
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
popieram fajna gra
-
FIFA 10
a na xboxa360 nawet fajna
-
FIFA 10
słyszałem ze fifa10 jest o wiele lepsza od poprzednich i bije na głowe PESa
- TOLEDO II 1,9 TDi
-
LG W2243S-PF ma ktos??
zamówiłem juz dzisiaj ma przyjść
-
LG W2243S-PF ma ktos??
Ma ktos ten monitor http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=742130861 ? Lub jaki inny polecacie do 600zł .Monitor będzie podłączony do laptopa
-
Ceny za łącze internetowe
Ohh, widzę że w końcu wprowadzili do oferty. 120MB przychodzące. A ile wychodzące? 10 Mb/s
-
OSTRZEŻENIE przed motoryzacyjnym sklepem internetowym z Gliwic !!!
Mogłeś osobiście odebrać zamawiany towar 60km to nie duzo tak to by cie na pewno nie oszukał.
-
Przekladka anglika - technicznie
coś mało 3500 tylko
- MONITORING
-
Jak przerejestrować auto na siebie ?
a tam tragedii napewno nie bedzie
-
Jak przerejestrować auto na siebie ?
az tak duzo nie zapłacisz masz młode auto w miare
-
Mustang Bullitt
piękny ten mustang z 65 :kox: