Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

audiii a4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez audiii a4

  1. Tak na Xboxa360 ,moge paragon pokazac
  2. Przed chwilą kupiłem Jak ktos chce kupic tą gre to w niektórych tesco są po 169.99
  3. Ja tez mam takie, podłączone do laptopa sa idealne ładnie grają polecam
  4. grał ktos w Battlefield 2 Modern Combat ?
  5. a ja polecam LCD tylko te lepsze i full hd
  6. Na początku masz 2 mc za darmo a później jak chcesz dajesz ok. 100zł i masz na rok xbox live to chyba nie duzo?
  7. co to za bzdury?? Nie prawda xbox360 i PS3 różnią sie tylko tym ze na xboxie360 można odpalać kopie zapasowe a na Ps3 nie . A X360 ma wygodniejszy pad ten z PS jakis taki mały nie wygodny
  8. Koledzy ma ktoś takie głośniki Logitech Z-5500 THX ?? podłączone do xboxa360??
  9. mi tam średnio sie podoba , tobie może sie spodobać
  10. dla mnie taka sobie gra
  11. popieram fajna gra
  12. audiii a4 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    a na xboxa360 nawet fajna
  13. audiii a4 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    słyszałem ze fifa10 jest o wiele lepsza od poprzednich i bije na głowe PESa
  14. audiii a4 odpowiedział(a) na tytyryty temat w Inne marki
    fajny
  15. zamówiłem juz dzisiaj ma przyjść
  16. Ma ktos ten monitor http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=742130861 ? Lub jaki inny polecacie do 600zł .Monitor będzie podłączony do laptopa
  17. Ohh, widzę że w końcu wprowadzili do oferty. 120MB przychodzące. A ile wychodzące? 10 Mb/s
  18. Mogłeś osobiście odebrać zamawiany towar 60km to nie duzo tak to by cie na pewno nie oszukał.
  19. coś mało 3500 tylko
  20. audiii a4 odpowiedział(a) na suhy temat w Lifestyle i Hydepark
    nie
  21. a tam tragedii napewno nie bedzie
  22. az tak duzo nie zapłacisz masz młode auto w miare
  23. audiii a4 odpowiedział(a) na ono temat w Inne marki
    piękny ten mustang z 65 :kox:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.