Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kylo1991

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kylo1991

  1. Witam, zastanawiam się nad zrobieniem bramy na weselu mojego brata i pomyslałem że może znalazło się parę autek klubowych żeby fajnie drogę zastawić czy coś w tym stylu. Ślub jest w Kielnarowej o 15 wiec koło 16 bedziemy jechać w stronę Rzeszowa i można by coś wykombinować. Młodzi będą jechać na 90% klubową B-8 kolegi a ja będe swoją B-5 tak że dwa autka klubowe juz są. Jak by był ktoś chętny to oczywiście ma za to flaszeczkę
  2. hehe.... To ja jechałem pozdrowienia . Widziany również slimaczek89rz przy wyjeździe z giełdy
  3. Wczoraj tj. 20.03.2014r. na ul. Świadka widziane granatowe A4 B5 - RKR.... z ramkami klubowymi. Pozdrawiam
  4. Są to fele z A8 model chyba D2:wink:
  5. Gwint kupiłem używany FK od kolegi z forum "fafnsty". Wysokości nie mierzyłem ale jest dość nisko czasami nawet za nisko . Dystanse kupiłem w rzeszowie tzn. w firmie Śrubres na górze gość handluje dystansami nowymi, jeszcze na przód delikatne bede kupował . Gdzie obczajałeś?? pod domem?
  6. slimaczek89rz widziany wczoraj o 17 na ul. Paderewskiego . Rozmijalismy się
  7. Kurde foty jakoś dziwnie duże wyszły. Reflektory są dzielone, są to oryginalne z S4 ( Hella ) przerobine przez Gwrtego na bixenon
  8. Witam, pomyślałem że może i ja się pochwale swoim avantem. Zacznijmy od początku Autko to zakupiłem w Maju 2012r. Jest to Audi A4 B5 avant, 1,8 ( ADR ) z 1997r. A4 była przywieziona z Włoch i od pierwszego wejrzenia się w niej za kochałem . Nie stety nie znalazłem zdjęć zaraz po zakupie . Autko jak na swoje lata bardzo mi się spodobało, do konca serwisowane w Vw, przebieg potwierdzony książką serwisową - przy zakupie było 147000km. Wyposażenie ( z grubsza ): - 4 x el. szyby - el. lusterka - klimatronic - 4 x poduszka powietrzna - reg. kierownicy - domykanie szyb - centralny zamek i inne.... Mody zrobione: 1. Reflektory S4 ( BiXenon - Gwery ) 2. Dystanse na tył 20mm 3. Chrom w okół szyb z S4 4. Oryginalne tylne lampy LED ( Bidzio ) 5. Felgi z A8 18" - zrobione 6. Gwintowana zawiecha 7. Przyciemnienie szyb 8. Oryginalny subwoofer z A4 9. Instalacja gazowa 10. Chromowane ringi zegarów 11. Termometr w liczniku 12. Białe kierunki na błotnikach 13. Kierownica z polifta 14. Grill poliftowy Plany: - wymiana rozrządu + wszystkich pasków i napinaczy - 2 din - zwiększenie mocy jak bedzie czym.... - skórzana tapicerka - relingi chrom i znając życie co chwile bedzie coś przychodziło do głowy nowego:grin: W miarę możliwości będe uzupełniał temat No to parę fotek: Jeszcze na 16 Foto na zimówkach Rozpoczęcie sezonu letniego Więcej informacji i zdjęć dodam w wolnym czasie
  9. kylo1991 odpowiedział(a) na Norbi temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Piękna fura
  10. Z tego co słychać to tak jak by nie pracował na jeden cylinder. Ja miałem taki sam objaw po myciu silnika. Pomogło wysuszenie przewodów wysokiego napięcia sprężonym powietrzem i zapuszczenie specyfikiem do elektryki.
  11. Widziane dziś A4 b5 sedan, granatowy z ramkami klubowymi, koło 10:30 pod kościołem na Słocinie Pozdrawiam
  12. kylo1991 odpowiedział(a) na darkb temat w 1.8
    Ja osobiście nie polecam Boscha..... Jak zmieniałem u siebie to kupiłem NGK i jest ok
  13. Audi A4 B5 GWINT JOM zawieszenie gwintowane 95-01 (3990651283) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Panowie czy jest sens tym sie interesować?? Stan nie znany, zdemontowane z auta z Niemiec
  14. Gwint GWINTOWANE Audi A4 B5 KONI z reg TWARDOŚCI ! (3979701666) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. A co myśleć o tym zawieszeniu??
  15. podpowie ktoś?? Jest sens kupować takie coś?? Czy lepiej nowego ta- technixa z 2 letnia gwarancja?
  16. GWINT zawieszenie gwintowane Audi A4 B5 H&R (3973756515) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. czy ktoś się może wypowiedzieć na temat tego zawieszenia?? ile można by dać za taki zestaw??
  17. a powiedz mi jak jest z komfortem jazdy?? Bardzo tłucze? Jakie masz kolo? Bo ja mam 18
  18. Witam, zastanawiam się nad montażem gwintu do mojej A4 lecz nie wiem co wybrać i prosił bym o jakąś poradę. Autko to A4 B5 avant 1,8 ADR z 97r. Znalazłęm np. taki zestaw: ZAWIESZENIE GWINTOWANE GWINT AUDI A4 B5 95-01R (3931594691) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Czy takie coś pojezdziło by chwile?? Na co zwrócić uwagę?? Czym się sugerować?? Z góry dziękuje za pomoc.
  19. Odnośnie Auto gaz komfort powiem tak...: montowałem u nich instalacje, zrobione jest fajnie - ładnie ale jak trzeba coś sprawdzic, wyregulować to juz nie jest tak kolorowo..... Raczej już do nie go nie pojadę tym bardziej że robiłem u niego 3 auta i podejście ma ni jakie.....
  20. Ja u siebie w przedlifcie zdemontowałem lampkę i delikatnie wyskrobałem pilniczkiem do paznokci i umyłem szczoteczką i proszkiem do prania Lampka duzo lepiej wygląda i jest miłą w dotyku
  21. przykra informacja z rana :/
  22. Dzisiaj koło 18 widziana A4 avant czarny pod Castorama. Ładne wozidełko Pozdrawiam
  23. kylo1991 odpowiedział(a) na gum3 temat w 1.6
    To może zacząć by od podłączenia kompa? Sprawdzić czy jakieś błędy wpisło
  24. Dla mnie nie problem..... W sumie dzisiaj umyłem ale zawsze można jeszcze raz :-P
  25. No to się szykuje fajna ekipa Ja i FatEd też zagladniemy.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.