Treść opublikowana przez kylo1991
-
Kable Zaplonowe 1.9 TDI
kable zapłonowe do TDI?? Pewnie chodzi ci o przewody co idą do świec żarowych a nie zapłonowych...
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
up Ale dzis miałem akcje na drodze Japoński dash cam - video w cda.pl dobre.... hehe:decayed:
-
Jaki olej do automatycznej skrzyni biegów
Olej już wymieniony... zalałem Mobila lt 71141. Według prog. Esi Tronic oleju wchodzi 3,5L przy spuszczeniu starego. Przy pełnej wymianie wchodzi 5,5L. Po zlaniu oleju i ściągnięciu miski wyszło że oleju było tylko ok 2,5L. Wymieniłem filtr, uszczelkę pod miską i zalałem 3,5L nowego oleju. Autko jeżdzi bez problemu, nie ma wycieków itd.
-
Układ wydechowy - gdze można zrobić
ja bym polecił zakład na ul. Przemysłowej chyba Motores się ta firma nazywa obok Euro Cash. Robią solidnie i można negocjować cenę.
-
[ALL B5] Co może stukać pod tapicerką bagażnika avant??
ja sprawdziłem u siebie co stuka... takie dziwne odgłosy wydaje zamek. Porównywałem z A4 ojca, klapa u niego sie zamyka bardzo lekko i się nic nie tłucze. U mnie po wyregulowaniu żeby sie lekko otwierała i zamykała tłucze się nie miłośernie bo jest luz między zamkiem a bolcem ( haczykiem ) w bagażniku. Jest też różnica między zamkami. U mnie jest zamek wśrodku metalowy i bolec w bagażniku jakby z tworzywa jakiegoś U ojca jest zamek w środku jakby z tworzywa a bolec w bagażniku metalowy.
-
wymiana oleju w automacie.
Witam, chciałbym wymienić olej w automatycznej skrzyni biegów w a4 b5 1,9 TDI. Prosiłbym o jakieś instrukcje ile wlać oleju itd. Gdzie sprawdza się poziom i jak zamocowany jest filtr ( wiem ze jest po miska ) Pozdrawiam
-
Jaki olej do automatycznej skrzyni biegów
A mógłbyś udzielić instrukcji jak ten olej wymienić?
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
Widziany ciemny sedanik B5 na łednej feldze o nr rej. RZ 93593 pod kościołem w słocinie po 10 - stałem obok niego:decayed:
-
Opinia na temat 1.8
nie wiem... gadałem z różnymi ludźmi co jeżdzą z takim silnikiem i w większości mówią że palą za dużo średnio na mieście 15L. Ile Ci palił ADR na trasie a ile w mieście?? Ja do silnika nie mam nic - dla mnie silnik jest fajny mógł by trochę mniej palić ale mi to nie przeszkadza. Dodam że auto mi tak pali na krótkich odcinkach do pracy ( nie dogrzany silnik ) i przez to też więcej pali ale nie liczę benzyny na rozruch.... Ogólnie autko jest super i nie zamienił bym za jakąś: renówkę, citroena czy jakiś inny wynalazek...
-
Opinia na temat 1.8
Mam A4 1,8 ADR od prawie 2 lat i powiem tak: autko bardzo fajne, silnik ładnie pracuje, jest elastyczny i świetnie sobie radzi z sekwencyjną instalacją gazową. Moja A4 ma 170000km przebiegu i wszystkie wymiany były robione na bieżąco. Odnośnie spalania to według mnie pali za dużo:kwasny:. Czy benzyna czy gaz różnicy nie ma. Na trasie jadąc spokojnie spala ok 10L, jadąc autostradą dość ostro średnio jakieś 150-190km/h spala bardzo dużo - ok 16L. Jeżdżąc po mieście 15-16L łyka. Co do spalania to napewno duży wpływ ma wielkość i szerokość koła. Ja mam akurat opone 225/45/18:decayed: i napewno to ma wpływ na spalanie ale jeżdząc na 15" róznica była ok 1L. Zastanawia mnie jak nie którzy piszą-mówią że po mieście mieści się w 10L:facepalm: Póki co to i tak nie zamierzam go sprzedać bo za bardzo się do niego przywiązałem:decayed: i nie przeszkadza mi aż tak bardzo spalanie. Jedno jest pewne następne autko bedzie też A4 ale 1,8T:decayed:
-
Szum w okolicy skrzyni biegow
Nie jest coś gdzieś przygięte?? Może jakaś osłona obciera o półoś?? A może w zawieszeniu coś przestawiało??
-
Jaki olej do automatycznej skrzyni biegów
Jutro sprawdzę jaka jest skrzynia. Autko nie jest moje tylko ojca i to kupione w poniedziałek. Jeżeli chodzi o olej to mobil atf 220 będzie odpowiedni czy jakiś inny model??
-
[ALL B5] Co może stukać pod tapicerką bagażnika avant??
Odświeżam temat. Rozwiązał ktoś problem dziwnych stuków w bagażniku?? Ja mam to samo i za cholerę nie mogę tego zlokalizować. Czasami pomagało jak się klapą mocniej trzasło ale teraz to nie pomaga.
-
Jaki olej do automatycznej skrzyni biegów
czyli tylko febi?? odnośnie biegów to jest raczej 5 bo jak ruszam i liczę biegi to jest 5 przełączeń
-
Jaki olej do automatycznej skrzyni biegów
Silnik mam 1.9 tdi 90KM ( ahu chyba ). Oznaczenia są takie: P R N D 3 2 1
-
Jaki olej do automatycznej skrzyni biegów
No właśnie mam 5 biegowego
-
Jaki olej do automatycznej skrzyni biegów
Witam, Przeszukałem forum ale nie znalazłem nic konkretnego na ten temat. Jaki olej zalać do automatycznej skrzyni biegów?? Czy może to być mobil ATF 220?? Czy lepiej coś innego kupic? Ile wchodzi takiego oleju?? Autko to A4 B5 1,9TDI z 1998r.
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
Z daleka wydawało mi się ze dość mocno na fioletowa dawały ale z bliska bylo całkiem inaczej...hehe Ja nie dawno miałem kontrole i też się nie czepiał o xenon choć nie mam spryskow:decayed:
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
a jaką masz barwę xenona?? 6000K?? bo z daleka daje po oczach.. hehe:decayed:
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
Widziany slimaczek89rz na powstańców śląskich po 18. Omijałeś czerwone A4 bv5 a po drugiej stronie koło domu stał mój avant:decayed: Jak ruszałeś ze świateł czerwony Ci mrugał
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
jak macie jakieś fotki to podeślijcie: [email protected]
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
był ktoś na spocie?? ja nie dałem rady:facepalm:
-
Wymiana Przedniej Szyby w B5 gdzie najtaniej w Rzeszowie ?
Witam, ja swego czasu zmieniałem szybę w Euro-Glas.Nie było to Audi tylko Mitsubishi Galant i u nich mi wyszło najtaniej. Byłem przy montażu i wszystko bardzo dobrze przygotowywali pod montaż nowej szyby. Kontakt do nich: EURO-GLAS Rzeszów, ul. Lubelska 22 tel. (17) 86-343-87
-
światła mijania bardzo słabe od wczoraj lampy orginalne poliftowe
to faktycznie może być cos z instalacją... zmierz napięcie tak jak kolega POWER-KRIS pisał
-
światła mijania bardzo słabe od wczoraj lampy orginalne poliftowe
lampy masz oryginalne czy jakiś zamiennik?? Ja mam założone u siebie oryginalne Hella z S4 ( xenon ) i w porównaniu z oryginalnymi zwykłymi reflektorami to jest masakra. Xenon świeci w moim przypadku jak dzienne. Prawdopodobnie mam wypalone odbłyśniki. Tak samo może być u Ciebie. Ja swoje reflektory wysłałem do kolegi z forum: Gwerty. Może on Ci coś poradzi