Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Karol89

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Karol89

  1. dziękuje bardzo ale jeszcze wiele jest do zrobienia i jeszcze więcej w głowie dziękuje Kkam za kolejny moduł który cieszy Edytko jak miło Cię widzieć na forum :D:D:D:D:D:D:D
  2. Karol89 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jednak byłeś, no i super, musze zajechać oblukać ;-) i na kawę :-D obowiązkowo zapraszam :)
  3. Karol89 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    To juz mi sie pokazało jak jechałem do Ciebie wiec na pewno nie ma mowy żeby cos wyszlo podczas montażu. A przeciez jeździliśmy i bylo wszystko ok. A co do montażu polecam wszystkim naprawde kkam sie super na tym zna. Lustereczka chodzą super pozdrawiam i dziękuję
  4. Karol89 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    witam Panowie pomożecie na lustrze z kompasem wyświetla mi się coś takiego. Raz jest ok a raz się właśnie tak pokazuje
  5. niestety takie są ceny :/ ale lepiej upewnij się ile kosztują w aso będziesz miał nówki a cena wydaje mi się że bedzie podobna
  6. możesz trafić z neta jeśli znajdziesz lub w aso w aso będziesz miał pewność że są idealne. Poszukaj w necie pamiętam że ktoś kiedyś sprzedawał części rns-e na allegro i wychodziło to taniej pozdrawiam
  7. Niestety nie mam numerów :/
  8. u mnie było wszytko ok było super a nie chcesz spróbować podmienic środów czy nie idzie ?
  9. hmm u mnie siedzi tak samo jak ta co była jeśli chodzi o tą dużą bo do tej małej trzeba odciąć dół od tej czarnej i przykleić do tej srebrnej tak to wyglądało u mnie a jeśli ta duża jest Ci luźna zobacz może uda Ci się podmienić środki z tej czarnej do tej srebrnej ale wydaje mi się że powinno być wszystko super przynajmniej tak jest u mnie
  10. Witam Dzisiaj zabrałem się do wymiany gałeczek w rns-e może komuś przyda się ten temat szukałem i nie mogłem nic znaleźć na forum ale może źle szukałem no to więc zaczynamy : duże pokrętło po prostu wyciągamy i montujemy nowe natomiast do małego potrzebne jest poświęcenie troszkę czasu * przed odłączeniem nawigacji od zasilania musimy mieć ekran opuszczony w takiej pozycji następnie odkręcamy te trzy śrubki Po odkręceniu tych śrubek musimy wypiąć taśmę z ekranu delikatnie ściskamy po boku palcami i wysuwamy w dół ekran wyciągnięty teraz przystępujemy do odkręcenia przedniego panelu odkręcamy śruby wokół przedniego panela po odkręceniu wszystkich śrubek w koło przedniego panelu musimy odpiąć kostkę białą delikatnie wysuwamy ją w dół i następnie odkręcamy śrubki zaznaczone gdy odkręcimy te śrubki musimy bardzo delikatnie odbezpieczyć tą tasiemkę przez wyciągnięcie na bokach czarnych zatrzasków w dół i wtedy delikatnie możemy ją wysunąć odkręcamy tę metalową osłonę gdy ją odkręcimy zostaje wyciągnąć ten plastik, mamy już prawie koniec musimy wypiąć tasiemkę tak samo jak poprzednią odbezpieczamy czarne zawleczki i ją wysuwamy oraz odkręcamy płytkę i delikatnie ją wyjmujemy gdy ją wyjmiemy zostaje nam wyciągnąć pokrętło czarne na srebrne lub odwrotnie Wyciągamy je i montujemy nowe, a później składamy. Życzę miłego rezania
  11. Karol89 odpowiedział(a) na Karol89 temat w Audi A4 B6
    Dziękuje bardzo Panowie Poczekam aż wrócisz Tom podjadę i obejrzę jak tam twoje wyglądają jeszcze raz dzięki za pomoc
  12. Karol89 odpowiedział(a) na Karol89 temat w Audi A4 B6
    Dziękuje
  13. Karol89 opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    Witam potrzebuje numeru części, chcę wymienić przyciski bo mam delikatnie porysowane przez wyciąganie rnsa i chciałem się zorientować ile w serwisie kosztują
  14. Karol89 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    dziękuje bardzo a z tego numeru nic nie wynika ? Mam na swoich ten sam numer ale dodatkowo z boku mam maklejkę 7N6 nie wiem czy sam numer tyczy się ogólnie każdego dekora obojętnie o jakim kolorze... dziekuje z informację sprawdziłem wlaśnie przed chwileczką i to się dotyczy części a nie danego koloru :/
  15. Karol89 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    dziękuje bardzo a taki dokladniejsze zdj http://wrzucaj.net/images/2015/03/09/DSCN2425.jpg http://wrzucaj.net/images/2015/03/09/DSCN2426.jpg http://wrzucaj.net/images/2015/03/09/DSCN25141.jpg
  16. Karol89 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    pomożecie? czy to jest ramka w kolorze 1nk, kurcze sprzedawca się nie zna na tym a nie chcę ryzykować
  17. Żyjemy żyjemy, ale Edytko co to za życie jutro jak tą kiere założe to jak mnie najdzie to porobię kilka fotek i wrzuce, coś tam się pozmieniało Skromne B6 nabiera wyglądu dziekuje za pomoc Edycie i Dominowi pozdrawiamy Zmieniłem mechanika od razu samochodzik chodzi równo
  18. Na początku stycznia minie rok od zrobienia tego zdj to był dobry rok jeśli chodzi o rezanie życzę wszystkim aby następny rok nie był gorszy W końcu udało się dostać
  19. Coś na poprawę humoru każdego dnia gdy wstajesz rano mieć przy sobie odrobinę czegoś co sprawia mi ogromną przyjemność co jest moją pasją co sprawia że człowiek spełnia swoje marzenia :D mieć odrobinę sreberka w swoim pokoju kapcie leża tam gdzie ich miejsce koło łózka
  20. Edytko Dominik już nie mógł patrzeć na nasz przedni zderzak z resztą tak jak my i postanowił nam zrobić prezent na święta taki że nam kopary poopadały Przy okazji wrzucę małą zmianę na dachu
  21. Karol89 odpowiedział(a) na Edyta temat w Audi A4/S4 B6
    Edytko u Ciebie przestoju nie ma u nas za to wielki przestój:thumbdown: Trza to zmienić nie długo

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.