Treść opublikowana przez Karol89
-
[B6 AVF] by Edyta
Spokojnie piękna Domin już podejrzewa przyczynę
-
[B6 AVF] by Edyta
jak założysz przód to zaraz do Pomyska zapraszamy się pochwalić
-
[B6 AVF] BLACK BITCH - FULL S-line/RNS/ Bix/ Recaro/19"TOUAREG/ H&R FOTO - STR.11
Baaaardzo ładne autko:thumbup1: Powodzenia w dalszych modach
-
3.0/quattro/webasto/RNSe/eibach/18"/grzana szyba przednia
Gratulacje autka
-
[ALL B6] Skromne b6 |S-linex2,bi-xenon,pdc przód tył, rns-e led, kiera rs6 c6 mf, Bluetooth, spryskiwacze, hebel 320/288, lodówka, grzana kanapa, bose , pakiet światło, alarm...|
Ja i tak jestem zadowolony z tego co w tym roku już zrobiłem, dużo ponad plan a jeśli chodzi o relingi to sobie ten temat daruje ---------- Post dopisany at 15:03 ---------- Poprzedni post napisany at 14:57 ---------- Ciężko określić kwotę bo zaszło jeszcze dużo innych modyfikacji ale jeśli liczyć te same plastiki a aucie fotele z kanapą kokpit boczki tunel środkowy dywan to myśle koło 6 się zmieściłem, ale ta kwotę już dawno przekroczyłem a szczerze już nawet tego nie liczę nie ma sensu
-
[ALL B6] Skromne b6 |S-linex2,bi-xenon,pdc przód tył, rns-e led, kiera rs6 c6 mf, Bluetooth, spryskiwacze, hebel 320/288, lodówka, grzana kanapa, bose , pakiet światło, alarm...|
Dziekujemy ślicznie za fotki z rezania:naughty: Może być krótko a przy okazji dobrze, jedno drugiego nie wyklucza ---------- Post dopisany at 00:37 ---------- Poprzedni post napisany at 00:34 ---------- Chodziło mi o to że trzeba zmienić ta biede w aucie
-
[ALL B6] Skromne b6 |S-linex2,bi-xenon,pdc przód tył, rns-e led, kiera rs6 c6 mf, Bluetooth, spryskiwacze, hebel 320/288, lodówka, grzana kanapa, bose , pakiet światło, alarm...|
W tej wersji nie było, taka bardzo bidna wersja:thumbdown: Ale trza to zmienić
-
[ALL B6] Skromne b6 |S-linex2,bi-xenon,pdc przód tył, rns-e led, kiera rs6 c6 mf, Bluetooth, spryskiwacze, hebel 320/288, lodówka, grzana kanapa, bose , pakiet światło, alarm...|
Jeszcze nie, ale zaraz zalukam:naughty: ---------- Post dopisany at 21:07 ---------- Poprzedni post napisany at 18:37 ----------
-
[ALL B6] Skromne b6 |S-linex2,bi-xenon,pdc przód tył, rns-e led, kiera rs6 c6 mf, Bluetooth, spryskiwacze, hebel 320/288, lodówka, grzana kanapa, bose , pakiet światło, alarm...|
---------- Post dopisany at 18:26 ---------- Poprzedni post napisany at 18:23 ---------- Domin trzyma się i to bardzo dobrze, w końcu twoja ręka mistrzu ją mocowała
-
[ALL B6] Skromne b6 |S-linex2,bi-xenon,pdc przód tył, rns-e led, kiera rs6 c6 mf, Bluetooth, spryskiwacze, hebel 320/288, lodówka, grzana kanapa, bose , pakiet światło, alarm...|
- [ALL B6] Skromne b6 |S-linex2,bi-xenon,pdc przód tył, rns-e led, kiera rs6 c6 mf, Bluetooth, spryskiwacze, hebel 320/288, lodówka, grzana kanapa, bose , pakiet światło, alarm...|
Mam nadzieje że nie długo będzie przodem stawiany ---------- Post dopisany 26-05-2014 at 18:17 ---------- Poprzedni post napisany 18-05-2014 at 00:57 ---------- Lotka w końcu na właściwym miejscu:decayed: a i Tunel środkowy zmieniony na taki bez telefonu- [B6 AVF] by Edyta
Szczególnie to podoba mi się to ostatnie zdjęcie w środku w aucie- [B6 AVF] by Edyta
pozazdrościć modów- [B6 AVF] by Edyta
Dobrze że mam do Edytki tak blisko ---------- Post dopisany at 18:27 ---------- Poprzedni post napisany at 18:26 ---------- Powiedz tylko jak ? ---------- Post dopisany at 18:27 ---------- Poprzedni post napisany at 18:27 ----------- [B6 AVF] by Edyta
Ja też chce buziaka- [ALL B6] Sedan S-line, gwint, RS4 19", AMBIENTE A6 C6, skóra, kiera R8 SPRZEDANE
PIĘKNA ! Widać dużo pracy i zaangażowania, gratulacje autka- [B6 AVF] by Edyta
My szybko załatwiamy takie sprawy- [B6 AVF] by Edyta
obiecujemy będziemy już grzeczni- [B6 AVF] by Edyta
---------- Post dopisany at 20:04 ---------- Poprzedni post napisany at 20:03 ---------- z zaskoczenia zdjęcia najlepiej podobno wychodzą- [ALL B6] Skromne b6 |S-linex2,bi-xenon,pdc przód tył, rns-e led, kiera rs6 c6 mf, Bluetooth, spryskiwacze, hebel 320/288, lodówka, grzana kanapa, bose , pakiet światło, alarm...|
zdjęcie z zaskoczenia Tego bym się nie spodziewał ---------- Post dopisany at 16:41 ---------- Poprzedni post napisany at 16:40 ---------- ale za kratami nawet się pięknie prezentuje, szczególnie od tyłu- [ALL B6] Skromne b6 |S-linex2,bi-xenon,pdc przód tył, rns-e led, kiera rs6 c6 mf, Bluetooth, spryskiwacze, hebel 320/288, lodówka, grzana kanapa, bose , pakiet światło, alarm...|
No to jesteśmy umówieni ---------- Post dopisany 15-05-2014 at 13:41 ---------- Poprzedni post napisany 14-05-2014 at 22:04 ---------- nowe lustro w akcji :naughty: Nie mogę się nacieszyć :banan: Podziękowania oczywiście dla Domina ---------- Post dopisany at 13:43 ---------- Poprzedni post napisany at 13:41 ---------- założone było już troszkę wcześniej ale dopiero przyszedł czas na fotkę ---------- Post dopisany 17-05-2014 at 13:52 ---------- Poprzedni post napisany 15-05-2014 at 13:43 ---------- Edytko dziękujemy, i specjalnie fotka dla Ciebie- [ALL B6] Skromne b6 |S-linex2,bi-xenon,pdc przód tył, rns-e led, kiera rs6 c6 mf, Bluetooth, spryskiwacze, hebel 320/288, lodówka, grzana kanapa, bose , pakiet światło, alarm...|
Dla Ciebie wszystko- [ALL B6] Skromne b6 |S-linex2,bi-xenon,pdc przód tył, rns-e led, kiera rs6 c6 mf, Bluetooth, spryskiwacze, hebel 320/288, lodówka, grzana kanapa, bose , pakiet światło, alarm...|
Małymi kroczkami do celu staramy się chociaż trochę do elity się zbliżyć :naughty: ---------- Post dopisany at 21:28 ---------- Poprzedni post napisany at 21:26 ---------- Lotka będzie zakładana u mistrza- [ALL B6] Skromne b6 |S-linex2,bi-xenon,pdc przód tył, rns-e led, kiera rs6 c6 mf, Bluetooth, spryskiwacze, hebel 320/288, lodówka, grzana kanapa, bose , pakiet światło, alarm...|
:grin: no to wrzucam, w końcu założone :banan: Byliśmy się pochwalić, ale chyba Cie nie było Edytko ---------- Post dopisany at 21:01 ---------- Poprzedni post napisany at 20:55 ---------- ---------- Post dopisany at 21:03 ---------- Poprzedni post napisany at 21:01 ---------- Domin czujniki chodzą dziękujemy jeszcze raz :decayed: ---------- Post dopisany at 21:05 ---------- Poprzedni post napisany at 21:03 ---------- Teraz jeszcze tylko przedni zderzak i będzie wielki uśmiech na twarzy :naughty:- [B6 AVF] by Edyta
nie chce chodzić w ogóle sie nie słucha - [ALL B6] Skromne b6 |S-linex2,bi-xenon,pdc przód tył, rns-e led, kiera rs6 c6 mf, Bluetooth, spryskiwacze, hebel 320/288, lodówka, grzana kanapa, bose , pakiet światło, alarm...|