Treść opublikowana przez Karol89
-
B6 DIVISION
Pokaż przod lampy jak jest duża soczewka to jest bi xenon jak mała to zwykły xenon Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
B6 DIVISION
Według mnie bi xenon jest w b6 działa on na tej samej zasadzie co bixenon w b7 tylko ze w b6 dodatkowo jest h 7 połączona z soczewka z bixenonu. Przecież wkładają soczewki z bixenonu z b8 czy innych modeli tak wiec jest w b6 bo xenon działa on tak samo jak w innym aucie tylko ze jest wspomagany H7 mamy mocniejsze światło Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
[ALL B6] Skromne b6 |S-linex2,bi-xenon,pdc przód tył, rns-e led, kiera rs6 c6 mf, Bluetooth, spryskiwacze, hebel 320/288, lodówka, grzana kanapa, bose , pakiet światło, alarm...|
Bardzo dziękuje za pomoc mojemu braciszkowi ( Krzysiu potwierdzisz mógłby spawać największe okręty ) Edycie, i Cupek97 bez was by się to nie udało Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Zegar radiowy w Audi A4 B6
Żeby mieć zegar radiowy potrzeba trzy rzeczy licznik który posiada funkcje zegary radiowego , wiązkę , oraz zegar radiowy . Wszystko na ten temat [emoji6] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
B6 DIVISION
Chciałbym opinie o nim się dowiedzieć [emoji16] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
B6 DIVISION
Panowie autko mnie z tych okolic mnie ciekawi [emoji16] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
B6 DIVISION
Panowie mamy kogoś ze sosnowca na forum kto dysponuje chwilka czasu oczywiście jakoś się rozliczymy ?
-
B6 DIVISION
+48 602 537 327 zadzwoń do niego ma bardzo dużo części używanych do b6 ja od niego dużo rzeczy kupuje jeszcze nigdy nie było problemu powiedz ze od znajomego z forum z Bytowa masz ten numer[emoji6] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
B6 DIVISION
Miałem podobny problem pomogło na chwilkę odpięcie akumulatora następnie palce na wszystkie przyciski do szyb żeby w dół zjechały przytrzymanie Ok 10 s następnie do góry przytrzymanie Ok 10 s później złożyłem lustra pokrętłem następnie pokrętło na lewa stronę i już lustra chodziły tak jak powinno być poprostu moduły musiały się od nowa zaprogramować tak mi się wydaje [emoji16] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
B6 DIVISION
Nie szkoda takiej kiery wymieniać [emoji848] No chyba ze grzania nie potrzebujesz [emoji848] to tylko koszt kiery samej w twoim wypadku [emoji16] poszukaj może kiery z a3 bądź tt albo z a6 c6 z ciętym dołem w prawdzie droższe są ale jak robić coś to raz a dobrze [emoji16] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
B6 DIVISION
Zależy za ile kupisz części i czy masz odpowiedzenia taśmę moduł jak masz to sam zakup kiery i poduchy No chyba ze masz poduchę pod trzyramienną kierownice jak tak to przy dobrych wiatrach idzie się w 300 zł zmieścić Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
[ALL B6] Skromne b6 |S-linex2,bi-xenon,pdc przód tył, rns-e led, kiera rs6 c6 mf, Bluetooth, spryskiwacze, hebel 320/288, lodówka, grzana kanapa, bose , pakiet światło, alarm...|
Pewnie ze mogą [emoji16][emoji16] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
[ALL B6] Skromne b6 |S-linex2,bi-xenon,pdc przód tył, rns-e led, kiera rs6 c6 mf, Bluetooth, spryskiwacze, hebel 320/288, lodówka, grzana kanapa, bose , pakiet światło, alarm...|
-
B6 DIVISION
Numer jest inny bo to folia była od czegoś innego numer tego masz na zdj które Ci wysłałem . No tak najlepiej się dobrze dowiedzieć bo po co na marne coś wysyłać
-
B6 DIVISION
25 zł to zwykła bez chromu ale jak tak to wtedy nawet tego się nie opyla wysyłać bo list koło 10 ? Spokojnie dowiedz się dobrze jak coś masz numer ?
-
B6 DIVISION
Chyba płaciłem w aso za to 45zł ale mogę się mylić to zrobimy tak odejmij od ceny jaka miałeś zapłacić w aso 10 zł i ja Ci to wyślę listem poleconym w kopercie bąbelkowej i już pasuje ? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
B6 DIVISION
Sprawdzone według etki tak powinno być jak coś zadzwoń do mnie 508969865 Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
B6 DIVISION
Poczekaj spr jeszcze czy w etce jest taki numer ale na 99 % tak bo ja mam na 3 miejscu kontrolkę poduszki pasażera a tam miała być ta zaslepk Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
B6 DIVISION
Jak potrzebujesz na 3 miejsce to właśnie takie coś mam porównaj z numerem który jest na zdj Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
B6 DIVISION
Jak coś mam taka zaślepkę nowka sztuka miałem do siebie zakładać ale wpadł pomysł na kontrolkę poduszki [emoji16] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
B6 DIVISION
Dziekuje bardzo [emoji16] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
B6 DIVISION
Pany poszukuje instrukcji jak wyjąc w tylnej kanapie podłokietnik . Dużo trzeba się na gimnastykować czy to kwestia tylko paru śrubek ? [emoji848] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
[ALL B6] Skromne b6 |S-linex2,bi-xenon,pdc przód tył, rns-e led, kiera rs6 c6 mf, Bluetooth, spryskiwacze, hebel 320/288, lodówka, grzana kanapa, bose , pakiet światło, alarm...|
Żeby fotel pojechał i lusterka się przestawiły musiał by ktoś inny przestawić fotel i zamknąć auto drugim kluczykiem wtedy fotel ustawia się pod dany kluczyk przy otwieraniu go pierwszym kluczykiem [emoji16] [emoji16] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
[ALL B6] Skromne b6 |S-linex2,bi-xenon,pdc przód tył, rns-e led, kiera rs6 c6 mf, Bluetooth, spryskiwacze, hebel 320/288, lodówka, grzana kanapa, bose , pakiet światło, alarm...|
Hmm fotel nie jeździ za każdym razem poprostu pokazałem ze pamięć foteli zapisuje się pod dany kluczyk gdy auto zamknę tym kluczykiem to zapamietuje ustawienia lusterek i fotela. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
[ALL B6] Skromne b6 |S-linex2,bi-xenon,pdc przód tył, rns-e led, kiera rs6 c6 mf, Bluetooth, spryskiwacze, hebel 320/288, lodówka, grzana kanapa, bose , pakiet światło, alarm...|
Dążymy do pełnego pakietu wpadnie jeszcze w tym roku kanapa grzana i zderzak od S4 tył PDC i servotronic, pracujemy i wydajemy pieniądze dla swoich przyjemności a to mi sprawia mega przyjemność [emoji16][emoji16] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk