Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lukassteryd

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lukassteryd

  1. Sajp nie zgodze się z Tobą bo np. Mobil s3000 10w40 to full syntetyk. Jest taki olej Motula 4100 power 15w50 i jest półsyntetykiem, a nie minerałem. Po prostu można oleje o różnej lepkości zimowej czyli parametr "W" i drugi np. 30, 40, 50 czyli lepkkość w temp. roboczej wykonać w różnych tehnologiach. Pozdr.
  2. Do altka mają być zwykłe świece bodajże irydowe o trzech elektrodach a nie "żadne" platynowe. Zresztą łatwo to sprawdzić np. w katalogu online NGK.
  3. Tak jak chłopaki sugerują sprawdź "kierownicę powietrza" czy jak ktoś woli zespół regulacji. Ułamane ramię to raz , ale równie często pęka gumowa membrana wewnątrz tego urządzenia. Ja właśnie u siebie z tym walczę-próbuje skleić membranę bo kupiłem drugą "kierownicę" a w niej też pęknięta membrana . Aha urządenie włancza się przy mocnym depnięciu gazu pomiędzy 2000 a 3700 obrotów i obciążeniu 65%. Tu masz link http://www.volkspage.net/technik/ssp/ssp/SSP_255.pdf.
  4. Wszyscy niby narzekają że spala, bierze olej ale jeżdżą i jeżdżą. Ponoć oprócz brania oleju to te silniki nie są nazbyt awaryjne. Też mi się wydaje że trudno będzie cokolwiek udowodnić bo mało komu spala ponad normę podaną w instrukcji. Ale spróbować warto więc jakby co możecie na mnie liczyć.
  5. Witam!Ja właśnie kupiłem ALT-ka (co prawda jest to Passat) i aż mnie zmroziło od przeczytania tego posta Mój ma zrobione 223 kkm i pewnie też cos oleum wciągnie. Mam przy okazji pytanie czy niedziałająca "kierownica powietrza" może mieć wpływ na większe zużycie oleju??? No i odrazu pytanie jak sprawdzić to urządzenie.Pozdrawiam!
  6. Witam jeszcze raz

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.