Treść opublikowana przez seniu001
-
zaslepienie egr 1.9 TDI BRB
witam , moze mi ktos napisac jak zalepic egr w 1.9 tdi brb b7 bo nigdzie tego nie ma, komputerowo jest juz odlaczony.... mozna go calkiem wyciagnac i ten otwor zaslepic czy trzeba na jakis rurkach zaslepiac??
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Ok to nie zawracam juz d....
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
A jak by ucial 2 koncowe... To bus wzial? I koedy bys tam podlecial
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Jestem nie daleko. Kompletny wydech? http://panoramafirm.pl/lubelskie,,zamo%C5%9B%C4%87,szczebrzeska,10_a/zaklad_pralniczy_s.c._bozena_dubel_elzbieta_dubel_agnieszka_nowosad-pafnx_igh.html A wzial bys kompletny wydech czy nie masz jak
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
panowie nikt z zamoscia nie jedzie w okolice starachowic?? trzeba mi wydech by bylo odebrac:)
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
ok wielkie dzieki za info
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
a moze masz kogos znajomego co ma uzywki, moze obilo ci sie o uszy??
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
a co tak ciezko kupic zamienniki...a orginal drogi?? wlasnie nie chce narazie przodu ruszac bo jest wszystko ok
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
a jakiej firmy kupic??
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
mam biale rozowe rozowe czyli klasa 9 chcialbym wybrac 11 to bedzie mniej sie uginac?? i jakie polecacie sprzeyny??
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
panowie czy jest mozliwosc kupienia 2 sprezyn na tyl?? bo mi jedna padla, ulamala sie;/ mialem klase wagowa rozowa, rozowa, biale a chcialbym podniesc klase wagowa bo troche ciezarow woze to jak to dobrac
-
[ALL B7] Audi rs4 b7 Sprint Blue STAGE II
nie masz problemow z policja za ciemne przednie szybki??
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Ok
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Jaki piotrek...auto mam w sedanie...
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Ok jutro podjade
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Gumy do sprezyn... A to bedzie w skodzie , maja to samo co w audi
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Ale malo przebywam w pl ...ok dzieki za info podjade do n-folla panowie moze leci ktos do lublina , potrzebuje cos w aso zakupic a nie chce mi sie jechac do lbn... piszczie na priv.....dzieki
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
panowie mozecie podeslac link jeszcze raz bo nie dziala mi...
-
Lusterko wewnetrzne
witam, dzisiaj w trasie przestalo dzialac lusterko wewnetrzne a dokladnie przyciemnianie, dioda swieci na zielono i przycisk tez swieci na czerowno. czy da sie to vagiem jakos sprawdzic co sie stalo??
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
ok dzieki za info a w tomaszowie nikt sie nie orintuje??
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Zamosc
-
Tylne spezyny i amorki
witam . panowie mam zaiwesznie s line i roznica miedzy przodem a tylem jest 1.5 cm(tyl nizej) czy to jest wina amortyzatorow bo maja tylko 30% czy tez wina sprezyn???
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
panowie mozecie polcic jakis zaklad co przyciemnia szyby z zamoscia lub tomaszowa lub. i moze wiecie jaki koszt przyciemnienia wszystkich szyb??
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
kolego a z przodu nie dokladales dystansów?? masz rowno z rantem blotnika kola??
-
[B7 BPW] by -miki- / s-line / quattro / TDI POWER! /
witam. kolego ty sam doklejales ta lotke tylnia, jak tak to gdzzie jak kupiles??