Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

seniu001

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez seniu001

  1. seniu001 opublikował(a) temat w 1.9TDI
    witam , moze mi ktos napisac jak zalepic egr w 1.9 tdi brb b7 bo nigdzie tego nie ma, komputerowo jest juz odlaczony.... mozna go calkiem wyciagnac i ten otwor zaslepic czy trzeba na jakis rurkach zaslepiac??
  2. A jak by ucial 2 koncowe... To bus wzial? I koedy bys tam podlecial
  3. Jestem nie daleko. Kompletny wydech? http://panoramafirm.pl/lubelskie,,zamo%C5%9B%C4%87,szczebrzeska,10_a/zaklad_pralniczy_s.c._bozena_dubel_elzbieta_dubel_agnieszka_nowosad-pafnx_igh.html A wzial bys kompletny wydech czy nie masz jak
  4. panowie nikt z zamoscia nie jedzie w okolice starachowic?? trzeba mi wydech by bylo odebrac:)
  5. ok wielkie dzieki za info
  6. a moze masz kogos znajomego co ma uzywki, moze obilo ci sie o uszy??
  7. a co tak ciezko kupic zamienniki...a orginal drogi?? wlasnie nie chce narazie przodu ruszac bo jest wszystko ok
  8. a jakiej firmy kupic??
  9. mam biale rozowe rozowe czyli klasa 9 chcialbym wybrac 11 to bedzie mniej sie uginac?? i jakie polecacie sprzeyny??
  10. panowie czy jest mozliwosc kupienia 2 sprezyn na tyl?? bo mi jedna padla, ulamala sie;/ mialem klase wagowa rozowa, rozowa, biale a chcialbym podniesc klase wagowa bo troche ciezarow woze to jak to dobrac
  11. nie masz problemow z policja za ciemne przednie szybki??
  12. Jaki piotrek...auto mam w sedanie...
  13. Gumy do sprezyn... A to bedzie w skodzie , maja to samo co w audi
  14. Ale malo przebywam w pl ...ok dzieki za info podjade do n-folla panowie moze leci ktos do lublina , potrzebuje cos w aso zakupic a nie chce mi sie jechac do lbn... piszczie na priv.....dzieki
  15. panowie mozecie podeslac link jeszcze raz bo nie dziala mi...
  16. seniu001 opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    witam, dzisiaj w trasie przestalo dzialac lusterko wewnetrzne a dokladnie przyciemnianie, dioda swieci na zielono i przycisk tez swieci na czerowno. czy da sie to vagiem jakos sprawdzic co sie stalo??
  17. ok dzieki za info a w tomaszowie nikt sie nie orintuje??
  18. witam . panowie mam zaiwesznie s line i roznica miedzy przodem a tylem jest 1.5 cm(tyl nizej) czy to jest wina amortyzatorow bo maja tylko 30% czy tez wina sprezyn???
  19. panowie mozecie polcic jakis zaklad co przyciemnia szyby z zamoscia lub tomaszowa lub. i moze wiecie jaki koszt przyciemnienia wszystkich szyb??
  20. kolego a z przodu nie dokladales dystansów?? masz rowno z rantem blotnika kola??
  21. witam. kolego ty sam doklejales ta lotke tylnia, jak tak to gdzzie jak kupiles??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.