Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

franio

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez franio

  1. i bardzo dobrze Ci tak z tymi kółkami, a z moich czerwonych majtek się śmiałeś p.s. a to nie jest 80 b-4?
  2. Całkiem całkiem trochę wolne, ale jest za 500 zł model z bluetoothem (30BT) tylko bez Usb :gwizdanie:
  3. i jak zapierdalasz, jak jedziesz jak sołtys to opierdoli
  4. ja...juz mam to co w podpisie zdradzisz Audi dla bełemwu???
  5. Jeździ się różnie, czasami tylko wychodzi nie tak jak się chce. Szkoda chłopaka. Uderz się w pierś i powiedz, że zawsze przepisowo jeździsz, bo ja w to nie uwierze, a sam nie raz gazu dokładam... to nie było złośliwie, po prostu miał pecha, a swoją drogą to ta trasa na Siedlce jest skurwiona na maksa!!!
  6. otro!!! http://www.tvsiedlce.pl/video_tv.php?id=3843
  7. http://www.tvsiedlce.pl/video_tv.php?id=3843 piknie chopy, tak się w siedlcach jeździ?
  8. piknie Buba ale prawda jest tak 1.8T to najlepszy silnik w całym VAG-u
  9. hmmmm prawie 50km z cylindra na valteku - myślę że jak najszybciej wtryski do kosza i przesiadka na matrixy myślisz, że winne są wtryski?
  10. za***rdala, aż strach a instalka, oj niewiem, chyba wtryski valtek, komp stag, a mieszalnik?? gazownik mówił, że największy do 350 KM, siakiś tłoczkowy
  11. nie no kolunio ma jeden mieszalnik w 2,7 bit 290 KM i powiem, że strach tym jeździc, ale powiem szczerze, że trochę kłopotów ma. Niecały rok instalka i już zaworki we wtrzyskach wymieniane, reduktor dwa razy na gwarancjii, wszystko to zależy na jakich częściach
  12. ja celuję w ten silnik bo kolunio ma w a6 z gazem i wiem, że to jest to!!!
  13. ale już ma ten lpg i możesz od razu ocenic czy to jedzie, czy instalka spiepszona
  14. Buba a to, bo mi też takie coś po głowie chodzi http://www.allegro.pl/item976395080_piekne_audi_a6_2_7_biturbo_4x4_270km_sekwencja.html
  15. jasne, że może byc jeden nawet i do 300 koni wyda
  16. Takie "przecieranie" szmatką do niczego nie prowadzi trzeba ją wyjąc i solidnie pędzelkiem z benzyną wymyć na błysk i wtedy zabierasz się za inne możliwości jeśli dalej jest d*pa.
  17. stag300, o ile dobrze rozumuję to tylko sterownik(komp) ważny jest reduktor i wtryski. U mnie był stag300-4, reduktor tomassetto i wtryski valet, kariery nie było, ale gaz dobrze zamontowany i zkalibrowany wytrzyamał 70 tyś km bez wymiany wtrysków i by jeszcze pochasał gdybym się nie rozjebał ;(. A autko się fajnie kreciło bo na gazowni do 7 tyś i szło na 3- 170, a 4- 200 km/h
  18. dachstein padaczka, 12 tyś wytrzymał u mnie banan
  19. dawaj film[br]Dopisany: 18 Marzec 2010, 18:30_________________________________________________ i pokarzą miejsce w szeregu
  20. albo 4,2?
  21. będzie BMW? to już wole rowerem jeździc
  22. nie licha historia: czerwony bolid lub czerwone majtki bo tak był też nazywany przeszedł do historii, pzdr
  23. Siemka, nie licha historia: czerwony bolid lub czerwone majtki bo tak był też nazywany przeszedł do historii, pzdr
  24. pkt 10 zasad wymiany, raczej się nie waha i zawsze wynosi 12 daNm

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.