Treść opublikowana przez franio
-
[B5 AEB] [Warszawa] Moja A4
i bardzo dobrze Ci tak z tymi kółkami, a z moich czerwonych majtek się śmiałeś p.s. a to nie jest 80 b-4?
-
[A4 B5] Jakie jest najbardziej pasujące radio do naszego auta ?
Całkiem całkiem trochę wolne, ale jest za 500 zł model z bluetoothem (30BT) tylko bez Usb :gwizdanie:
-
Ile pali Wam gazu?
i jak zapierdalasz, jak jedziesz jak sołtys to opierdoli
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja...juz mam to co w podpisie zdradzisz Audi dla bełemwu???
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Jeździ się różnie, czasami tylko wychodzi nie tak jak się chce. Szkoda chłopaka. Uderz się w pierś i powiedz, że zawsze przepisowo jeździsz, bo ja w to nie uwierze, a sam nie raz gazu dokładam... to nie było złośliwie, po prostu miał pecha, a swoją drogą to ta trasa na Siedlce jest skurwiona na maksa!!!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
otro!!! http://www.tvsiedlce.pl/video_tv.php?id=3843
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
http://www.tvsiedlce.pl/video_tv.php?id=3843 piknie chopy, tak się w siedlcach jeździ?
-
[B5 AEB] Silnik 1.8 T i gaz
piknie Buba ale prawda jest tak 1.8T to najlepszy silnik w całym VAG-u
-
[B5 AEB] Silnik 1.8 T i gaz
Ye f*ck
-
[B5 AEB] Silnik 1.8 T i gaz
hmmmm prawie 50km z cylindra na valteku - myślę że jak najszybciej wtryski do kosza i przesiadka na matrixy myślisz, że winne są wtryski?
-
[B5 AEB] Silnik 1.8 T i gaz
za***rdala, aż strach a instalka, oj niewiem, chyba wtryski valtek, komp stag, a mieszalnik?? gazownik mówił, że największy do 350 KM, siakiś tłoczkowy
-
[B5 AEB] Silnik 1.8 T i gaz
nie no kolunio ma jeden mieszalnik w 2,7 bit 290 KM i powiem, że strach tym jeździc, ale powiem szczerze, że trochę kłopotów ma. Niecały rok instalka i już zaworki we wtrzyskach wymieniane, reduktor dwa razy na gwarancjii, wszystko to zależy na jakich częściach
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja celuję w ten silnik bo kolunio ma w a6 z gazem i wiem, że to jest to!!!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ale już ma ten lpg i możesz od razu ocenic czy to jedzie, czy instalka spiepszona
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Buba a to, bo mi też takie coś po głowie chodzi http://www.allegro.pl/item976395080_piekne_audi_a6_2_7_biturbo_4x4_270km_sekwencja.html
-
[B5 AEB] Silnik 1.8 T i gaz
jasne, że może byc jeden nawet i do 300 koni wyda
-
[B5 ADR] Czyszczenie przepustnicy
Takie "przecieranie" szmatką do niczego nie prowadzi trzeba ją wyjąc i solidnie pędzelkiem z benzyną wymyć na błysk i wtedy zabierasz się za inne możliwości jeśli dalej jest d*pa.
-
[B5 AEB] Silnik 1.8 T i gaz
stag300, o ile dobrze rozumuję to tylko sterownik(komp) ważny jest reduktor i wtryski. U mnie był stag300-4, reduktor tomassetto i wtryski valet, kariery nie było, ale gaz dobrze zamontowany i zkalibrowany wytrzyamał 70 tyś km bez wymiany wtrysków i by jeszcze pochasał gdybym się nie rozjebał ;(. A autko się fajnie kreciło bo na gazowni do 7 tyś i szło na 3- 170, a 4- 200 km/h
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
dachstein padaczka, 12 tyś wytrzymał u mnie banan
-
[B5 AEB] Silnik 1.8 T i gaz
dawaj film[br]Dopisany: 18 Marzec 2010, 18:30_________________________________________________ i pokarzą miejsce w szeregu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
albo 4,2?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
będzie BMW? to już wole rowerem jeździc
-
Garwolin i okolice spot........
nie licha historia: czerwony bolid lub czerwone majtki bo tak był też nazywany przeszedł do historii, pzdr
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Siemka, nie licha historia: czerwony bolid lub czerwone majtki bo tak był też nazywany przeszedł do historii, pzdr
-
Zasady wymiany i docierania tarcz hamulcowych, kierunkowość klocków hamulcowych
pkt 10 zasad wymiany, raczej się nie waha i zawsze wynosi 12 daNm