Treść opublikowana przez franio
-
[B5 AEB] Silnik 1.8 T i gaz
sprawdzić jak sprawdzić, ale nie zmienia się oleju na klasę wyższą
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
oj to Ci się udało
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Gdyby czas płynął w drugą stronę to byłoby tak pięknie....Zaczyna się od tego,że kilku gości przynosi Cię w "skrzyneczce"i oczywiście od razu trafiasz na impreze.Żyjesz sobie spokojnie jako starzec w domku.Stajesz się coraz młodszy.Pewnego dnia dostajesz odprawę w postaci grubszej gotówki i idziesz do pracy.He!Pracujesz jakieś 40lat i poznajesz uroki życia.Zaczynasz pić coraz więcej alkoholu,coraz częściej chodzisz na imprezy no i coraz częściej uprawiasz sex.Jak już masz to opanowane,jesteś gotów żeby trafić na studia.Potem idziesz do szkoły.Coraz mniej od Ciebie wymagają,masz coraz więcej czasu na zabawę.Robisz się coraz mniejszy,aż trafiasz do...hmm,gdzie pływasz sobie przez 9 miesięcy wsłuc**jąc się w uspakajający rytm bicia serca.A potem nagle BĘC,Twoje życie kończy się orgazmem...
-
Ile pali Wam gazu?
jak mi opitolił 19 l, a pojechał kumpel moim do Rzeszowa i spalił mu 10, to też mam coś nie tak? :gwizdanie: Panowie styl jazdy stylowi nie równy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
racja nie skodą
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
pieprzysz nie!, tu każdy mówi serio [br]Dopisany: 28 Styczeń 2010, 10:11_________________________________________________ warszawa , jak to warszawa , a warszawiacy jak to warszawiacy, kiedy spadnie troche sniegu automatycznie redukuja prędkość z 100km/h na 30-40km/h i skutkuje to tym , ze ten moment pomiędzy godzina 12:15 a 13:04 gdzie jest troszke luźniej na mieście zlewa sie ze szczytem porannym trwającym od 6:30 do 12:14 oraz szczytem popołudniowym trwającym od 13:05 do 21:30. jak wiec sam widzisz se postoisz troche :kox: a niektórzy przyśpieszają ze 100 na 140, potem dzwon i korek... od świtu do nocy!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
na lodzie to każdemu nic nie pomoże... :gwizdanie:
-
[A4 B5] Jakie jest najbardziej pasujące radio do naszego auta ?
ta alpinka jest fajniutka
-
[B5 AEB] Silnik 1.8 T i gaz
nowy kat chyba ze 2000... :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ale jej sutasy sterczą ładna,ale bez znaczka rs4
-
[A4 B5] Jakie jest najbardziej pasujące radio do naszego auta ?
srebrne do audi?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tej przy żałował ktoś nawet znaczka w atrapie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ciekawe z jakich powodów straciła znaczek na klapie i zyskała nowy S4 wyglada ciekawie ale juz stoi ze 3 miechy[br]Dopisany: 27 Styczeń 2010, 13:57_________________________________________________dzisiaj bawilem sie takim urzadzeniem http://www.allegro.pl/item887652118_vas_5052.html fajna zabawka bita
-
Spotkania na drodze
Pozdro dla kierowcy ( WOT xxxx B6) dziś ok 8 rano na B. Czecha w stronę Kajki p.s. to ile ma ta "esa" koników, a nie trzeba było sobie nakleić od razu RS4?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to jedz do reaktora koło Mińska Maz., tam na trzeźwo ni kuta, a jak pijany to wp***dol od security
-
Spotkania na drodze
nie chciało się :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ale Valeo ma coś w zastępstwie za dwumasa :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Było? :gwizdanie: Dziewczyna z chłopakiem wpadli do pubu na parę drinków. Siedzą, dobrze się bawią, i nagle ona zaczyna mówić o nowym drinku. Im więcej o nim mówi, tym bardziej się podnieca i w końcu namawia chłopaka, aby zamówił sobie takiego drinka. Chłopak się zgadza. Barman podaje drinka i umieszcza na stole następujące składniki: solniczkę, kieliszek śmietankowego likieru Baileys oraz kieliszek soku z limonki. Chłopak patrzy na składniki z głupią miną, więc dziewczyna mu tłumaczy: - Po pierwsze, sypiesz trochę soli na język, po drugie, wypijasz kieliszek Baileya i trzymasz w ustach, a następnie zapijasz wszystko sokiem z limonki. Brzmi niezbyt apetycznie, ale on pragnie pokazać, że jest prawdziwym mężczyzną: Sypie sól na język - słone, ale OK. Dalej idzie likier - gładki, aromatyczny, bardzo przyjemny... Wporzo! W końcu bierze kieliszek z limonką... W pierwszej sekundzie uderza go w podniebienie ostry smak soku z limonki, w drugiej sekundzie Baileys się zwarza, w trzeciej-słono-zwarzono-gorzki smak daje mu w przełyk. To wywołuje,oczywiście, odruch wymiotny, ale nie chcąc sprawić dziewczynie przykrości, przełyka z trudem. Kiedy udaje mu się opanować, obraca się do dziewczyny. - Jak sie ten cholerny drink nazywa ? - "Zemsta za Loda" ......."
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tak też się domyślałem- SZOK!!!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jak możliwe jest 25,5 stonia?
-
Ile pali Wam gazu?
tak zgadza się, jak już kiedyś napisałem raz opitolił mi 19 L/ 100
-
Ile pali Wam gazu?
bo spalanie jest porównywalne, ale efekt już nie [br]Dopisany: 28 Grudzień 2009, 09:19_________________________________________________ oj kręciłbyś jak by Ci jakiś zjebany hundaj coupe IV spitalał
-
Ile pali Wam gazu?
trzymając sie tematu spalania, tu właśnie nurtuje mnie kwestia, że 1.6 potrafi łyknąć tyle co np 1.8T, czy jest to związane z tym, że 1.6 trzeba mocniej nacisnąc niz 1.8 T żeby wykrzesać tyle samo, czyli lekkie wcisniecie gazu w 1.8 T to tak samo jak but w 1.6 mówie tu np o przyspieszaniu, że mniejszy silnik trzeba mocniej kręcić i bardziej sie męczy 1,6 ma się ni jak do 1,8 T, dwie bajki: na 3 170, na 4 200 i dopiero zapinasz pięc[br]Dopisany: 26 Grudzień 2009, 23:19_________________________________________________1,6 nery by już wypluł
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Moskal mów co się stało, rajdowcu [br]Dopisany: 24 Grudzień 2009, 17:14_________________________________________________http://demotywatory.pl/266213/Zyciowe-doswiadczenie
-
I Twoja A4 może być największym brudasem tej zimy - KONKURS
Wiem mi też