Treść opublikowana przez franio
-
Spotkania na drodze
Kolkov bo on ma unikatowe B5 1.4 i to w turbo Kolkov bo on ma unikatowe B5 1.4 i to w turbo
-
Spotkania na drodze
Kto jechał w czwartek w Markach srebrnym avantem 1.4, wyładowanym kantówką :>, na WWY..... p.s. nie Kolkov?
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
albo kupić gotowe (sprzedam)
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dzień dobry and have nice day
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
fajna sprawa, B6 plus 2,7 BiT, żeby takie w serii były, a nie 3,0
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
qr** dzikie!
-
Spotkania na drodze
pod Urzędem Gminy w Brwinowie w tym tygodniu szare B5, sedan na WPR-ach, kto to?
-
[B5 AEB] Silnik 1.8 T i gaz
Można. Wymieniłem dwa tygodnie temu za całe 60zł. Gdzie wyrwałeś za taką cenę? To z robocizną? Masz moze link czy jakiś namiar? Jaki kolor wtrysku? złoty
-
[B5 AEB] Silnik 1.8 T i gaz
dobra, czy to wątek kto ma lepszą instalację? :gwizdanie: tak tu się każdy przechwala instalacją, ja mam złote wtryski i srebrną bytlę na gaz
-
Ile pali Wam gazu?
czasami jak dobrze dmucha to i 19 miałem
-
[ALL B5] RS4 B5 designer - nowe mody, nowy wykres str 7
powala na kolana!
-
Ile pali Wam gazu?
To przy lekkiej powinieneś zamknąć sie w 8 Co rozumiesz ciężka noga??? bo tyle przy ciężkiej nodze to panda 1,1 potrafi spalić jak dla mnie ciężka noga to 170 na trójce, 200 na czwórce i tak do 7 tyś rpm, a dalej piątką
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie bój żaby, na pewno sami nie będziecie
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
wystarczy tel w orange?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
gaz, gumowe kule i armatki wodne i nic więcej!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Oni, pewnie nic tylko znowu ten moskal
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
yyyyyyyyy? ja popieram zabranie tego krzyża i żeby skończyli wreszcie te "gorzkie żale"!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
żenada, to co się wyprawia
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
te qrwy wszędzie maczają palce
-
Ile pali Wam gazu?
Sorki, ale nie mogłem się powstrzymać
-
Ile pali Wam gazu?
kurde to nie jest śmieszne facet jak kupuje duże auto, to wiecie z czym ma problem... :gwizdanie:
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
ale jeszcze lepiej przeczytać
-
Ile pali Wam gazu?
:polew: proszę cie przestań no co jak nie używa pedału gazu :gwizdanie: ja też wierze
-
Ile pali Wam gazu?
tylko nie słabe kolego... bo słabo to jest 270 KM z 5 litrów
-
[B5 AEB] [Warszawa] Moja A4
nie zostają zdechły na drzewie