Treść opublikowana przez franio
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Witam i tak szybciutko regeneracja turbo na wawie co polecacie? Bo jest źle...
-
Spotkania na drodze
dziękuję bardzo moro99, że tak ładnie masz na oku moja brykę
-
[B5 APU] A4 1.8 Turbo Quattro Recaro - Torunski Pomykacz!
bo się nie znają, woli w tej kasie 3 letniego forda sobie kupic
-
Spotkania na drodze
dzisiaj około 14 kierownik a4 b6 WF 32xxx rozkłiniał działanie kompresora na Statoilu, żeby dmuchnąć trochę wiatru w swoje 19 cali
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja Cie rozumiem
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
najs tu mitju
-
[B5 A4 1.8] Moja czerwona strzała
trzeba było do wawy nie jechac to by był spokój :gwizdanie:
-
[B5 AGB] S4 B5 by aw69 :)
nie podjudzaj
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ale ci przednionapędowcy wredni
-
[B5 A4 1.8] Moja czerwona strzała
wszystko pięknie tylko felga lipa
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
mnie też się przytrafiła pęknięta gumeczka, zdjełem ze starego i po sprawie :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Seryjny morderca ciągnie kobietę do lasu. Kobieta krzyczy przerażona: - Ale ponuro i ciemno w tym lesie. Bardzo się boję! Na to morderca: - No, a ja co mam powiedzieć? Będę wracał sam...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Idzie pogrzeb. Tragarze niosą trumnę przekręconą na bok. - Kogo chowają? - pyta przechodzień. - Teściową - odpowiada jeden z żałobników. - A czemu trumnę niesiecie bokiem? - Bo jak ją przekręcić na plecy, to zaczyna chrapać.
-
Spotkania na drodze
gupek
-
Spotkania na drodze
Czerwona B5 w piątek 25, na przeciwko szpitala na Szaserów, pozdro
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
poprzednio też miał ciekawe foty...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja niestety nie, miałem dość jazdy przez ten maraton, powinni ich na kabaty wypiepszyć i niech tam się ganiają :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
mówie, że do b5 ładnych nie widziałem, bo tym wykonaniu b6 i a6 to mnie się podobają
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
spokojnie mówię o wczorajszym poście o 23:04 :beer1:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ale on chyba chciał do b5 te lampy, a zresztą pisanie na forum po pijaku nie idzie mi najlepiej :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
kumpel ma w a6 takie lampy naprawdę robia robote, ale w a4 to nie widziałem ładnych
-
Spotkania na drodze
na Targowej, około 15 kolega Vini, jeszcze raz pozdrawiam
-
Spotkania na drodze
Dzięki Moro99 tak to ja, ostatnio tam często bywam , a Ty tam niedaleko chyba mieszkasz?
-
Ile pali Wam gazu?
jak normalnie jeździsz, a nie jak emeryt to tak bedzie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
i ja też już najebany, chyba 3 tysi dziś nię będzie bo wszyscy piją