Treść opublikowana przez franio
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Krzyniu jak ty to robisz, że zawsze takie rodzyneczki znajdujesz???? :gwizdanie:
-
[ALL B5] A4 by HAWAJ- dalej do przodu i końca nie widać :DD
tak, tak coś słyszałem o tym 1,8t
-
[ALL B5] A4 by HAWAJ- dalej do przodu i końca nie widać :DD
racja kwestia gustu, ale mieć coś fajnego co nie jedzie- lipa :gwizdanie:
-
Garwolin i okolice spot........
racja ciiii... "oni" wszystko widzą kur..wy
-
Garwolin i okolice spot........
kur wa mac w Mińsku też wczoraj był, żebym wiedział wcześniej poszedłbym mu napluć w twarz
-
[ALL B5] A4 by HAWAJ- dalej do przodu i końca nie widać :DD
ale takie ringi to do bmw, a tylne lampy dymione podobają Ci się?
-
[ALL B5] A4 by HAWAJ- dalej do przodu i końca nie widać :DD
jest dobrze, nawet bardzo, ale lampy przód i tył lipa, fele takie sobie to nie hot rod, wiem możesz powiedzieć kwestia gustu, Twojego gustu, ale czasami dobrze jest posłuchać opinni innych, bo każdy tu chce, aby audi było najlepsze :a4fan:
-
[S4 B5 APB 2.7 BiT] Stock - Baza do dalszych modyfikacji
nie takie śruby, do nich trzeba z podtoczeniem na kule, a nie stożek
-
Ile pali Wam gazu?
kurcze, a mi ostatnio 17 obkotłował, lekko nie było, ale to jeszcze nie maksium
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
jak w temacie o 20.30 nie no jak jeszcze jeden, to padnie rekord, który prędko nie zostanie pobity Krzyniu... liczę na Ciebie p.s.w programie przewidziano: - nocne wyścigi - kradzieże cystern - transport amfy - :polew:
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
to w czwartek w mińsku będzie istne oblężenie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
przewaga dzięki technice
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dacha wywalił, a dach cały
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja pitolę, czerwony szerszeń wylądował
-
Spotkania na drodze
do ułęży jechali
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
tak, przynosisz stary, dają regenerowany. tam gdzie ja robię przynoszę lewy banan, a dostaję prawy bo taki potrzebuję- Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Zielonka koło Warszawy tel: 22/ 781-81-38, ale chyba nie wysyłają[br]Dopisany: 21 Maj 2009, 09:03_________________________________________________ale robią megakox- Spotkania na drodze
ja mijałem Cię na Puławskiej srebrnym partnerem to trąbienie było bez sensu- [ALL B5] Moja Niunia
ładnie, ale gril bez znaczka, felga taka sobie i AKN- Garwolin i okolice spot........
to też h..ujowo, tyle czasu do Siedlec + pół godziny przez mińsk- [S4 B5 APB 2.7 BiT] Stock - Baza do dalszych modyfikacji
felgi to jakieś ładne ori np. te cieniutkie ramiona od rs4 b7, bo na repliki to szkoda pieniędzy- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
http://www.allegro.pl/item631242745_audi_a4_1_8t_quattro_2002r_jedyne_takie_na_allegro.html za***isty- Spotkania na drodze
jaki bigos?- Garwolin i okolice spot........
to dawajcie w czwartek na mińsku - Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?