Treść opublikowana przez franio
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
dachstein i GP, górne wywaliło po 18 tyś i to simerbloki a widziałem wyjęte regenerowane po 50 tyś i jeszcze by polatały.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tak się jeździ po Warszawie dla przyjezdnych do Warszawy - ku ostrzeżeniu, a dla Warszawiaków ku przypomnieniu.... **_Kodeks Drogowy dla Warszawy_** * **1. Pamiętaj, że celem każdego kierowcy jest być pierwszym, cokolwiek to** **oznacza** **2. Im szybciej przejedziesz na czerwonym świetle, tym mniejsze** **prawdopodobieństwo, że ktoś cię stuknie z boku.** **3. Włączenie kierunkowskazu ujawnia wszystkim twój zamiar wykonania** **manewru. Prawdziwy kierowca nigdy tego nie zdradza.** **4. Nigdy nie wymuszaj pierwszeństwa, ani nie zajeżdżaj drogi starszemu** **samochodowi. Tamten gość prawdopodobnie nie ma nic do stracenia.** **5. Prędkość w km/h widniejąca na znakach drogowych jest jedynie** **wielkością sugerowaną dla przeciętnych kierowców. Prawdziwy kierowca** **dopasowuje prędkość do możliwości własnego samochodu.** **6. Nigdy nie utrzymuj takiego odstępu od poprzedzającego pojazdu, aby** **mogło tam wjechać inne auto.** **7. Hamować należy w ostatniej chwili i tak mocno, aby bezwzględnie** **zadziałał ABS, powodując odprężający masaż stopy. W przypadku aut bez** **ABS''u ćwiczymy rozciąganie nogi.** **8. Nie faworyzuj mniejszości. Wpuszczając przed siebie auto wyjeżdżające** **z podporządkowanej uszczęśliwiasz jednego, a wkurzasz dziesiątki** **jadących za tobą.** **9. Pamiętaj, że wśród pieszych, których przepuszczasz na pasach lub** **wysepce tramwajowej może być terrorysta.** **10. Zauważ, że, jeżeli zaparkujesz samochód na środku trawnika, na pewno** **żaden pies nie zrobi w tym miejscu kupy.** **11. Jeżeli nie potrafisz prowadzić samochodu jednocześnie nadając** **SMS''a, jedząc hamburgera, pijąc cole i zmieniając cd - nigdy nie** **zostaniesz sales representative.** **12. Blondynka napotkana za kierownicą innego pojazdu jest równoważna 100** **czarnym kotom przebiegającym drogą.** **13. Wyrzucanie śmieci za okno samochodu urozmaica krajobraz oraz nadaje** **sens istnieniu służb porządkowych.** **14. Inteligentna sygnalizacja drogowa nie jest po to, aby ułatwić ci** **życie, ale po to by pokazać, iż odpowiednie służby są na bieżąco z** **postępem technicznym.** **15. Pamiętaj, że zmienne warunki pogodowe nie są w żadnym wypadku** **powodem dla zmiany powyższych reguł. Są one naturalnym czynnikiem** **wzrostu gospodarczego w biznesie samochodowym oraz medycznym.***
-
[ALL B5] A4 by HAWAJ- dalej do przodu i końca nie widać :DD
TT to 5 x 100 a a4 to 5 x112
-
[ALL B5] A4 by HAWAJ- dalej do przodu i końca nie widać :DD
napewno to 2, bo jak można śrubami pływającymi znienic 12 mm...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jakbyś głośno powiedział, jak gadaliśmy na temat czerwonych szerszeni to byś miał od ręki
-
[ALL B5] BluMagiCar Audi
w szybie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jaki tu spokój i idylla
-
Spotkania na drodze
dzięki
-
Spotkania na drodze
dzisiaj rano ok 8, między Miłosną a światłami na Kajki, szary avant b6 o nr WND 55xx, z naklejeczką na klapie. Który to?
-
[ALL B5] Szarpniecia podczas przyspieszania
odnośnie przepustnicy to ją może spróbuj umyć, mi falowały obroty, a po umyciu bajeczka
-
[ALL B5] Szarpniecia podczas przyspieszania
a gazownik co na to?
-
[B5 APU] A4 1.8 Turbo Quattro Recaro - Torunski Pomykacz!
drobiazg
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a wczoraj na wigury z racławicką, dzień wcześniej na Marsa koparką jebneli kabel od syganalizacji, oczywiście ani jednej niebieskiej pały!
-
[ALL B5] A4 by HAWAJ- dalej do przodu i końca nie widać :DD
fajnie, ale zastanawia mnie jedna rzecz felgi stalowe TT mają rozstaw 5X100, a a4 jak każdy wie 5X112 i co dalej?
-
[B5 APU] A4 1.8 Turbo Quattro Recaro - Torunski Pomykacz!
zmień opis, bo w temacie APU, a profilu AJL i jak wreszcie?
-
[ALL] Jak dobrze znacie loga samochodów ?
:polew:
-
[ALL] Jak dobrze znacie loga samochodów ?
miszcz- 46/50
-
Ile pali Wam gazu?
jak to możliwe? jeżeli gaz na BP kosztuje 1,85 to już wychodzi 16 zł
-
Garwolin i okolice spot........
teraz ja może wpadnę do Was, nie Krzyniu?
-
[ALL B5] Piszczy w zawieszeniu
macie rację to wahacze tak napir..dalają, ale zastrzyk ze smaru (jakiegoś) to sam diagnosta na stacji przeglądów mi wstrzyknoł, czego to Polak nie wymyśli, oczywiście elementy do wymiany już czekają w garażu na lepszą pogodę( czyt. ocieplenie ) [br]Dopisany: 22 Luty 2009, 08:47_________________________________________________ "trzonchają" mną takie porównania
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Helloł czy vagiem można zrobić adaptację przepustnicy?
-
[B5 AEB] Moja granatowa strzałeczka :)
niektórzy to mają farta AEB i , gratulejszyn
-
[B5 AEB] I ja też się pochwalę/pożalę :)
widzę, że ludziska się znają i przybywa AEB
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
też bym tak chciał
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wiem, widziałem kiedyś ich miny już po małej rundce