Treść opublikowana przez franio
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wszyscy pewnie go tak traktują
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
koledzy uważajcie na Siekierkowskim, znowu skurczybyki kupili coś nowego...
-
[ALL B6] Felgi 10" x 18" czy ktoś na takich jeździ?
nie na ciągniesz już węższej opony, przyjrzyj się ta już jest za wąska
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dobre :polew:
-
[B5 ALF] A4 2.4 V6 5V
fajniutki silnik, ale felunek lipny
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
audi w czołówce ciekawe ile gracików jeździ w naszych niuniach z tych porwanych autek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
kurna nie wiedziałem, że reno takie hyrze ale ja i tak bym walczył nawet jeśli miałbym go wkręcić na "8000"
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nawet dwójki reno nie zapnie a już będziesz na mecie
-
[B5 AFN] Moja sliczna
i tylko bez lotki
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ale prędkośc
-
[B5 AFN] Moja A4 sedan
wszystko oki, tylko gril bez to nie bardzo, no ale to Twoje autko
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no i takich często hycają
-
Felgi od passata
jest jeszcze gorszy widok, audi z dekielkami passata
-
[B6 BFB] Zniekształcone DUNLOP SP SPORT MAXX 235/45/17 co robić???
spróbuj przekręcić oponkę na feldze na początek o 90 stopni, potem przepompować do 4 atmosfer i upuścić na 2,5. Jak dalej oponka będzie "chodzić" na feldze, kręcimy o 45 i powtarzamy pompowanie... jak dobry " Jojo oponiarz" to może opanuje sytuację
-
Felgi od passata
należało by dostarczyć więcej danych, a przede wszystkim zdjęcie, bo estetyka równie ważna
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wszyscy już w pracy, bo na naszej klasie serwery przeciążone
-
[B5 ADR] Termostat i wskazania na klimie kanale 49
i ja też tak mam, ale u kolunia w ADR-e trzyma wręcz wzorowo 90 i na blacie i na klimatroniku
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Siemanko Bardzo ciekawe http://pl.youtube.com/watch?v=dq8RbiCSKwg&feature=related
-
[All] Prośba o obejrzenie felg , miesjcowosc Brusy
może każdy myśli tak samo i się obawia co do ich jakości, wg mnie to nie są ori, ale i tak warto :gwizdanie:
-
[ALL] Jakie oponki na lato ?
mam na tyle conti i jest oki, ale nokian lub michelin chyba lepsze
-
Felgi z TT ?
jak z TT, to i tak do a4 nie wejdą, a i faktycznie ja też takich ori nie widziałem
-
[B5 AFB] Xenon, Felga 225/40/18 :)
oj te 17 były chyba ładniejsze
-
[B5 AJL] spalanie a AJL
tylko pozazdrościc, takie spalanie- bajka
-
[B5 ADP] Stuk i szarpniecie przy schodzeniu z obrotów po przegazowaniu
sprawdź vagiem, a potem LPG.
-
[B5 AEB] Brak mocy, Występuje tylko podciśnienie, Turbina nie tłoczy powietrza
bo trzeba zawsze studzi turbawkę