Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

franio

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez franio

  1. wszyscy pewnie go tak traktują
  2. koledzy uważajcie na Siekierkowskim, znowu skurczybyki kupili coś nowego...
  3. nie na ciągniesz już węższej opony, przyjrzyj się ta już jest za wąska
  4. dobre :polew:
  5. fajniutki silnik, ale felunek lipny
  6. audi w czołówce ciekawe ile gracików jeździ w naszych niuniach z tych porwanych autek
  7. kurna nie wiedziałem, że reno takie hyrze ale ja i tak bym walczył nawet jeśli miałbym go wkręcić na "8000"
  8. nawet dwójki reno nie zapnie a już będziesz na mecie
  9. i tylko bez lotki
  10. ale prędkośc
  11. wszystko oki, tylko gril bez to nie bardzo, no ale to Twoje autko
  12. no i takich często hycają
  13. jest jeszcze gorszy widok, audi z dekielkami passata
  14. spróbuj przekręcić oponkę na feldze na początek o 90 stopni, potem przepompować do 4 atmosfer i upuścić na 2,5. Jak dalej oponka będzie "chodzić" na feldze, kręcimy o 45 i powtarzamy pompowanie... jak dobry " Jojo oponiarz" to może opanuje sytuację
  15. należało by dostarczyć więcej danych, a przede wszystkim zdjęcie, bo estetyka równie ważna
  16. wszyscy już w pracy, bo na naszej klasie serwery przeciążone
  17. i ja też tak mam, ale u kolunia w ADR-e trzyma wręcz wzorowo 90 i na blacie i na klimatroniku
  18. Siemanko Bardzo ciekawe http://pl.youtube.com/watch?v=dq8RbiCSKwg&feature=related
  19. może każdy myśli tak samo i się obawia co do ich jakości, wg mnie to nie są ori, ale i tak warto :gwizdanie:
  20. mam na tyle conti i jest oki, ale nokian lub michelin chyba lepsze
  21. jak z TT, to i tak do a4 nie wejdą, a i faktycznie ja też takich ori nie widziałem
  22. oj te 17 były chyba ładniejsze
  23. franio odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    tylko pozazdrościc, takie spalanie- bajka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.