Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

franio

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez franio

  1. dzięki Krzyniu to poprawia mi zawsze humor :> a dziewcze jest super i tylko ją
  2. jaki to był film co d*pa na biało ubrana kręci za***iście tyłkiem?
  3. na lpg, na benzynce nie sprawdzałem, ale charakteryzuje się falowaniem obrotów, i na lpg i benzynie
  4. 561- kontrola dodawania mieszanki, o co chodzi i co może być problemem, pojawia się od czasu do czasu i ciągle go kasuje, może ktoś pomóc?
  5. ale Raggaman zawsze w gotowości
  6. kumplowi jak tak wcześnie przełanczało na benzynę to filtry były zapchane, a sygnał przy przełanczaniu u mnie też jest i to dosyć głośny
  7. lampy mogłeś już dać zespolone... :gwizdanie:
  8. super, ale jeszcze ładna felga i spoks
  9. http://nasza-klasa.pl/profile/10154817/gallery/2 a to czyję? :gwizdanie:
  10. ale za tydzień musicie być zrobimy jakiś ładny powrót przez Mińsk
  11. na Połczyńskiej stoi RS6 Avant za ponad 550 tyś i już zarezerwowany [br]Dopisany: 14 Październik 2008, 08:27_________________________________________________a odnośnie dróg, to zapytałem kiedyś Pana w GDKiA, czemu droga krajowa 4 lata po remoncie kwalifikuje się do kolejnego remontu? a on na to..."czasami tak bywa"... ręce opadają i takich przypadków są setki, jak już coś zrobią to spie.. rdolą, tak jak wyjazd z Wawy na Terespol. Szkoda nerwów na takie tematy :wallbash: :wallbash:
  12. zgaduj, zgadula... gazowiec z kompem, najlepiej co to montował :gwizdanie:
  13. po 15 tyś wymiana świec to przesada na ngk- ach nawet 50 tyś z lpg to nie ma problemu
  14. może być za miesiąc? [br]Dopisany: 12 Październik 2008, 13:30_________________________________________________co tam dzisiaj w Czersku jest? bo doszły mnie słuchy, że jakiś zlot?
  15. monroe? chyba jakieś nie porozumienie? :gwizdanie:
  16. ładnie się świeci
  17. franio odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    http://moto.allegro.pl/item452496550_oryginalne_swiece_zaplonowe_vw_audi_skoda_seat.html czy możliwe, żeby oryginały były tańsze od NGK? i czy lepiej takie czy NGK?
  18. bardzo ładna, gdzie kupiłeś?
  19. jest jeszcze parametr dopuszczalnego obciążenia na koło zwykle podany na oponie np; 195/65 R 15 88H i tu liczba 88 mówi o dopuszczalnym obciążeniu na koło wyrażone w kg, ja już nie pamiętam, ale 88 to jest ok 650- 680 kg na koło. Może to być 91, 101, 102 itp
  20. bardzo dobrze wychodzi regeneracja, kumpel przejechał 50 tyś i zapowiada się jeszcze dobry kawałeczek. Koszt ok 550 zł, komplet, oprócz łączników.
  21. ja proponuję Bilsteina, fakt, że po rabatach w Starej Miłośnie amorki na przód i tył 1600 zł
  22. i te orginały też lipa?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.