Treść opublikowana przez franio
-
[B5 AJL]Czarne A4 Avant Quattro
wszystko bajeczka, foteliki najfajniejsze jakie były w b5-ach, ale... avant
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
http://daria24.wrzuta.pl/film/eUI338Vl6f/zamkniete_drzwi_takiego_kretyna_zadna_przeszkoda który to był?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
http://moto.allegro.pl/item483791071_audi_a4_1_8t_quattro_mtm_309km_stan_idealny.html poznajecie?
-
Poprzednie też było AUDI :)...... a jeszcze wcześniej.............
80 b4 to żywa legenda... i ja torze tym jeździł cud autko
-
[B5 AKN] Mój środek lokomocji :P
niezła esa, 2,5 dajzel 150 KM...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
w aucie w żółtym sektorze... a na marginesie, brakuje podstawowej emotikonki.... "sexincar"
-
[B5 AEB] Moja 1.8T 17" 225/50 P-zero Gwinty HR okolo -60mm
auto bez klimy nie istnieje
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jakoś ich jeszcze nie widziałem ( fotek)
-
[B6 AVJ] 1.8T Sportec 230KM
ładna parka by wyszła
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dzisiaj na Gdańskim w stronę Arkadii, kiele 14 suszyli super suszarą z super celownikiem...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
lata praktyki
-
[B5 ALZ] Audiczka Doktora
D3 W12 L i C5 2.5 TD i te też klimy niet???
-
[B5 AJM] Czy po wymianie tarczy hamulcowych trzeba jechać na komputer???
nowe czujniki i tylko z aso i bez gadania!!!
-
[B5 AEB] Tłoczki do zacisków
oczywiście tylko w całości,całe zaciski. A większe jak mu wejdą to niech próbuje
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dla to pestka
-
[B5 ALZ] Audiczka Doktora
ładna i czyściutka, ale jeszcze docenisz klimę nawet 2 miesiące w roku
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:polew: krecik najlepszy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jakoś ten weekendowy nastrój i mnie też się nie chce
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dobre walisz dziś na spota?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
co się działo? jakiś stretreecing? dlaczego ja nic nie wiem?
-
[B5 AHU] Co powiecie na to ?
;( :bicz3: i L I P A
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dla każde coś miłego http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/66119b2b253790b5.html
-
[ALL B5] moja I-sza
nic nie powiem :gwizdanie: niema fot
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
i tu jest pies grzebany
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
on zna się na żartach [br]Dopisany: 01 Listopad 2008, 14:53_________________________________________________ nośnośc opony