Treść opublikowana przez franio
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
... i chciał się teraz odgryźć? :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie. to nie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
czerwony szerszeń w rozliczenie (20 tyś ) a resztę na raty? + paka pampersów!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie spodziewałem się takiej odpowiedzi, naprawdę jestem mile zaskoczony
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
bo jeśli nie On to kto??????
-
[B5 AEB] 1.8T 1be DEPO + hid nowe laczki 225/45/17 1be
takie aluminium, ale są ładniejsze wzory, a faktycznie drewienko było to z ładniejszych
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jeszcze nie sprzedana? klienci mendy, czy właściciel nieustępny?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
może ktoś zauważył na necie jakąś fajną niunię?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Koledzy wrzucił by ktoś "jakieś interesujące" linki (wiadomo o so chodzi)
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
przytrzymaj przycisk na słuchawce tak długo, aż zacznie cały czas świecić i w tym momencie możesz jej szukać telefonem i ją przypisać i tak z każdym następnym telefonem. W danej chwili możesz mieć przypisany tylko 1 telefon.
-
[B5 AFN] Pierwsze w życiu AUDI :)
jak na pierwsze to naprawdę nieźle i do tego Gratuluje
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
poznania i zaznajomienia, bo o vagowaniu to jeszcze nie miałem zielonego pojęcia :gwizdanie: ale masz rację dziwnie to wygląda, najpierw czy ktoś coś ma, dobra to wpadnę a spocik fajna sprawa uśmiać się można, aż brzuch boli. Sam dawno nie byłem i aż mi głupio
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
aleś się zawzioł
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Witam z rańca
-
[B5 AEB] Atomowy Avant by Marek
czy nie typowy silnik? jedna z bardziej popularnych w audi i jadna z najlepszych konstrukcji napęd wyróżniający? tak , ale audi wyprodukowało już ponad milion aut z tym napędem. Ogólnie gratuluje!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a zwróccie uwagę jak jest cichutko w audi, w mercedesie i bmw jest głośniej
-
Problem z samochodami z Angli
z drugiej strony takie auto jest bezpieczniejsze niż te po jakiś ciężkich dzwonach, wszystko zależy od tego jak ktoś to robił. Wiem na czym to polega, widziałem robotę, trochę pomagałem i powiem krótko jak ktoś chce tanio i wybiera ofertę za 2000 zł, to na 100% będzie to zrobione na od..pier**l, po najmniejszej linii oporu. Za zrobienie tego solidnie trzeba się liczyć z ceną od 3000 zł plus graty, a tu też można się wkopać. Odnośnie samej przeróbki to żadne elementy konstrukcyjne nie są dotykane. A co powiecie o tych rozbitych, gdzie wstawia się ćwiartki, wspawuję podłużnice, ciągnie na ramie?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Adam Słodowy, zrób to sam? [br]Dopisany: 14 Luty 2009, 15:07_________________________________________________http://paulis1990.sympatia.onet.pl/25325186,0,4030666,foto.html#f2t1i mam nadzieje, że okej
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
albo Danuta Hojarsko TVN 28
-
[B5 AEB] Silnik 1.8 T i gaz
oczywiście bo to tylko pozorna oszczędność, a przebieg mniejszy :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Witam Panowie, małe zaskoczenie raptem parę dni tu nie zaglądałem i jak tak spokojny i opanowany człowiek jak Moskal dostał kropę?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
całe szczęście bo by umkło mej uwadze
-
[B5 AAH] moje Acztyry
fajna, tylko szkoda, że Ci z kiery znaczek eski wydłubali
-
[B5 AEB] Mój czerwony sedanik
fajniutka,prawie jak moja, tylko komin za bardzo wystaje
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to już pod fetysz podchodzi, mały zboczeniec