Treść opublikowana przez franio
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
70 zł tyle biorą koło wawy, po 50 górne
-
Spotkania na drodze
jeżeli to LRY 88xx, to widziany wczoraj o 10.20 na puławskiej, chyba janjazda?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ta Pani Ci pomoże http://ja.tu.tylko.wrzucam.wrzuta.pl/film/7EX9bG6hkAQ/polknela_cala_parowke
-
[B5 ADR] Czyszczenie przepustnicy
NikoA4 zmien opis to ułatwia
-
Garwolin i okolice spot........
teraz Wy do Mińska
-
[B5 AEB] Moduł komforu a kluczyki
Czy zmieniając moduł komfortu muszę programować kluczyk i drugie pytanie czy jeżeli mój stary różni się od nowego jedną literką to czy będzie to dobrze współgrać?
-
[B5 ADR] Czyszczenie przepustnicy
ale Ty masz diesela i zasada działania jest całkiem inna, np: nie ma przepustnicy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie ten dział, ale krociutko: czy jak zmieniam moduł komfortu to trzeba przeprogramowac kluczyk?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jak ten zły to ja niewiem, muszę lepiej oblukać, dzięki za chęci.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Witam, koledzy co to za ustrojstwo: zwisa wtyczka, nie wiadomo od czego i tylko numer na karteczce 4B18717058, może ktoś by kuknoł do etki i mnie oświecił?
-
Spotkania na drodze
Dzisiaj na łukowskiej w wawie ok 14.20 srebny avant b5, za sterami jakiś marynarz?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
co sądzicie o tym www.dct.com.pl?
-
[B5 ADR] Czyszczenie przepustnicy
no to o hu je c można
-
[B5 ADR] Czyszczenie przepustnicy
trzeba było zaczą od czyszczenia i adaptacji, ja tak zrobiłem nawet nie adaptując i problem znikł, a falowanie obrotów tez jest wnerwiające
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
do Mińska
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
*Jaka jest najseksowniejsza kobieta na świecie? Odpowiedź: Nauczycielka, bo: 1. ma klasę 2. ma okres dwa razy do roku 3. stawia pałę w dwie sekundy 4. potrafi pieprzyć 45 minut bez przerwy *
-
Garwolin i okolice spot........
beze mnie jadę z koluniem po graty do Poznania
-
[B5 AEB] Falujące obroty po ponownym podłączeniu akumulatora
to zrób tak jak tu jest napisane :gwizdanie:
-
[B5 AEB] Falujące obroty po ponownym podłączeniu akumulatora
ale to diesel :gwizdanie:
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
tajemnica zawodowa, ja tego nie widziałem jak się robi. Jak już jest naprawdę bardzo wybity to takich nie przyjmują.
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
po 50 zł górne i po 70 zł dolne ja płaciłem, zakład w Zielonce w stronę Wołomina
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
oryginał o niebo lepszy
-
[B5 AEB] Tarcze + klocki - proszę o pomoc
przód i tak sobie myślę, że są nie za bardzo :gwizdanie:[br]Dopisany: 14 Kwiecień 2009, 14:59_________________________________________________teraz mam na przodzie tarcze i klocki Ate standard jest o niebo lepiej niż textar, ale powyżej 200 km/ h mają już ciężko. Przelatałem na tym 17 tyś i tarcza ma lekki rancik, a klocków jest trochę mniej niż połowa.
-
[B5 AEB] Tarcze + klocki - proszę o pomoc
moje textary wytrzymały 12 tyś km
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
każdy zdołowany, bo jutro job, a ja jadę po kolunia bo ten pije, tak się przejoł jutrzejszym dniem :gwizdanie: