Treść opublikowana przez franio
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
to słuchaj go się dalej to co 6 miesięcy budżet będziesz mu wzmacniał :gwizdanie:
-
Spotkania na drodze
a4 b5 LRY xxxxx, zielone widziane wczoraj o 17.15 na Czecha w wawie za Kajki w stronę centrum, ale trąbnołem, minołem i mrygnołem, a żadnej reakcji to nie wywołało
-
Plastuchowe 1.8T i takie tam duperele
chcesz powiedziec, że do autka, które setke ma po 8,3 sekundy i zapitala po 220 założyłeś klocki za 65 zł, a tarcze po 115 zł??? :gwizdanie:[br]Dopisany: 20 Marzec 2009, 18:17_________________________________________________ale to jest zestaw na tył?[br]Dopisany: 20 Marzec 2009, 18:19_________________________________________________nie klocki leżą przednie
-
[B5 ADR] Moja lalka / LALECZKA ZNISZCZONA :(
no to w miarę oki, 13500+ 5000 za graty :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a jaka cena tej a3 :gwizdanie: prawie 47.000 zł szok
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
właśnie On mówił o Denise
-
[ALL B5] Czy da się zregenerować wahacz ?
a gadali na te master sporty?
-
[ALL B5] Czy da się zregenerować wahacz ?
ja odaje swoje to od razu dostaję zrobione i jak do tej pory było wszystko robione na orginałach
-
[S4 B5] Moje eS :-)
jaki klimatyczny garażyk można siedzieć godzinami i
-
[ALL B5] Czy da się zregenerować wahacz ?
widziałem regenerowany po 50 tyś i był gites, dużo stresu przy takiej przygodzie?
-
Plastuchowe 1.8T i takie tam duperele
i nie zakładaj już więcej tych kołpaków [br]Dopisany: 17 Marzec 2009, 08:45_________________________________________________ nie ku temu wątek, ale odpiszę. Najpierw piszesz, że montaż klimy to horror, potem, że groszowa sprawa, atak naprawdę to Ty tym autem nie jeździsz, to po co ta gatka?
-
[ALL B5] Czy da się zregenerować wahacz ?
ale urwał Ci się bo regenerowany, czy po prostu przez Twoje niedbalstwo i zaniedbanie? :gwizdanie:
-
[B5 AEB] A4 by Patry(m)k(3)
dzięki
-
[ALL B5] Czy da się zregenerować wahacz ?
ale to Ci to za 500 zł tyle nie wytrzyma, eksperymentowałem 18 tyś km :gwizdanie: i złom!
-
[B5 ADP] Furka mojego starszego
albo takie, tylko lakier i bajeczka http://www.allegro.pl/item572465695_oryginalne_felgi_audi_17_cali_a4_a6.html
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
made in USA made in Germany
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jak najbardziej chodziło mi o 13- kę Korzenia :gwizdanie:
-
[B5 AEB] A4 by Patry(m)k(3)
jakie kupiłeś amorki, masz zawias 1BE?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
gdzie Ty tam masz 13-kę jak ori to 10 [br]Dopisany: 16 Marzec 2009, 14:47_________________________________________________ chodzi Ci o mój "pakiet chrom"?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
bandzior to właściciel! :bicz3:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
http://moto.allegro.pl/item575655411_audi_s4_2_7_bi_turbo_2_7_bi_turbo_biturbo_99r.html koledzy chyba łykne
-
[ALL B5] Czy da się zregenerować wahacz ?
nie wolno smarować, a strzykawka to delikatnie z igiełką i tylko doraźnie na dzień, dwa. Odnośnie regeneracji to się sprawdza widziałem regenerowany wahacz po 50 tyś i był super. Dobry zakład jest w Zielonce pod wawą, dajesz im swoje, a oni oddają Ci gotowe, po 70 zł dolne, po 50 górne, pozdro.
-
[B5 AEB] A4 by Patry(m)k(3)
fajniutka, pokaż felunek
-
[B5 AGB] Moja czarna, śliczna S4 :-)
a to nie było S4 1,6 ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
koledzy zwolnijcie miejsca bo nie otwiera