Treść opublikowana przez franio
-
[B5 AEB] Tarcze + klocki - proszę o pomoc
no Tomeczek to już mi od jakiegoś czasu łatwi graty
-
[B5 AEB] Tarcze + klocki - proszę o pomoc
nie textar trochę tańszy
-
[B5 AEB] Tarcze + klocki - proszę o pomoc
cena racja, ale spokój z hamowaniem ważniejszy :gwizdanie:
-
[B5 AEB] Tarcze + klocki - proszę o pomoc
dlatego teraz zakombinuję z tarczami brembo
-
[B5 AEB] Tarcze + klocki - proszę o pomoc
Ate może kiedyś było dobre, ale teraz chyba się zpsuło?
-
[ALL B6] Zimmermann vs Ferodo
textar lipa 12 tyś km, z czym do ludzi!!!
-
[B5 AEB] Tarcze + klocki - proszę o pomoc
nie prawda, RoadHause jest produkowany w usa i hiszpani, a Ate nawet w Markach.
-
[ALL B6] Zimmermann vs Ferodo
http://www.a4-klub.pl/smf/b5_aeb_tarcze_klocki_prosze_o_pomoc-t68376.0.html
-
[B5 AEB] Tarcze + klocki - proszę o pomoc
roudhause ni piszczy bo zamiast żelaza ma kevlar
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
napewno jak będzie klient to wszystko wyjmiesz :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no widzisz zalej gówna to zrobisz z 50 km mniej na zbiorniku
-
[B5 AEB] Tarcze + klocki - proszę o pomoc
textar wytrzymał u mnie 12 tyś, genada
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
łał grubo
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
a co uczyć?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to jeszcze nic w porównaniu do Poznania :gwizdanie:
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
siema
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
tak mi się coś zdawało
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
kto?
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
tzn?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
na Słomczynie
-
[B5 AEB] Tarcze + klocki - proszę o pomoc
podsumowując: klocki Ate 20 tyś, choć można na nich zrobić dużo więcej, tarcze jeszcze oki, choć leciutko biją. Klocki do konca hamowały, nie paliły się. Teraz testuję klocki RoadHausa, na przodzie i tyle, cena spoko, zobaczymy w akcji. W przyszłości zamierzam popróbować tarcz brembo.
-
[B5 AFN] Wymiana tylnych klocków hamulcowych
pewnie spadł z gwintu i bardzo ważne, ale to bardzo żeby prowadnice przesmarować co by płynnie chodziły
-
[ALL B6] Zimmermann vs Ferodo
i tylko na temat tych dwóch firm mamy się wypowiadać?
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
ja dziś pierwszy, ale pewnie reszta imprezuje...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jak reduktor oszroniony, to na bank jest nieodpowietrzone [br]Dopisany: 30 Maj 2009, 23:36_________________________________________________ i tankowałeś go?