Treść opublikowana przez franio
-
Ile pali Wam gazu?
a ostatnio u mnie miasto 19,5 L/ 100 :gwizdanie:
-
[B5 AGB] Rodzinne kombi Kaliego
super, ale pod spodem coś odstaje?
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
będę mono tematyczny i zachęcę po raz kolejny do regeneracji :gwizdanie: najstarszy ma już przejechane 40 tyś, najmłodszy 20 i jest... ciasnota tzn. brzytwa
-
[B5 AEB] Silnik 1.8 T i gaz
to wynik z hamowni po założeniu elpigi
-
Spotkania na drodze
sedan, niebieska :gwizdanie:
-
[B5 AEB] Tarcze + klocki - proszę o pomoc
brzmi ciekawie. narzekałem na Ate, że 20 tyś wytrzymały, textary 12 tyś, ale Road Hause to już sam niewiem, żeby 10 tyś chociaż hamowały dobrze
-
[B5 AEB] Tarcze + klocki - proszę o pomoc
miałem to, tylko tarcze std, klocki wytrzymały 20 tyś, a tarcze trochę biją
-
Spotkania na drodze
czyja jest klubowa a4- ka b5, zaparkowana pod Ewatexem na Parowcowej w Wawie?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wczoraj na Jerozolimskich na wysokości Popularnej ok 22, śmignołem sobie dwa autka min błekitne Mondeo na WE( które jechało na końcu) i wskoczyłem na ich pas, a to "błekitne" za mną, to ja hebel, a On na lewy i poleciał na Pruszków, wołałem na CB, ale się nie odzywał. Jak myślicie zaoszczędziłem 500 zł, czy to już paranoja? :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to nie jest śmieszne, to profanacja :wallbash:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a pod klifem stoją dwie rs4 b7 i to na WM- ach, ciekawe bo Mińsku nawet jednego nie widziałem, nawet na spocie
-
[ALL B5] A4 by HAWAJ- dalej do przodu i końca nie widać :DD
ale gdybyś je zdjął specjalnie dla mnie no to powiem, że miło by mi się zrobiło
-
[ALL B5] A4 by HAWAJ- dalej do przodu i końca nie widać :DD
gdzieś ty nie był i czego nie widział, a na temat brewek akurat ja napisałem dwa posty, i upuść sobie ciśnienia, bo ja niemam zamiaru się kłócić z jakim kolwiek posiadaczek audi p.s. co innego z właścicielem bełemwu
-
[ALL B5] A4 by HAWAJ- dalej do przodu i końca nie widać :DD
po prostu takie jest moje zdanie i wielu, wielu innych osób bo mam rację, a ten wątek nie nabija postów jakbyś niewiedział...
-
[ALL B5] A4 by HAWAJ- dalej do przodu i końca nie widać :DD
Ni kuta brewki z niczym nie współgrają i wie to 99,99% osób na tym forum!
-
Spotkania na drodze
hiba Bobusiek???
-
[B5 AEB] Tarcze + klocki - proszę o pomoc
road hause i tarcza brembo i będzie okej
-
[B5 AEB] A4 by adam80 alu avus 18"założone nowe foty str 1
ale to drewienko wygląda tak od samego początku, jedno jest matowe, a inne z połyskiem :gwizdanie:
-
[B5 AEB] Tarcze + klocki - proszę o pomoc
co to za ceny? jak ja sie pytałem o Ate w serwisie to za przód mi powiedzieli 470 zł
-
Ile pali Wam gazu?
i tu jest pies pogrzebany
-
[B5 AEB] Silnik 1.8 T i gaz
a gold 2,7 biT 290 KM to już chyba nie porozumienie?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
uwaga, czas na d*py : http://kinny.sympatia.onet.pl/34145728,0,5904839,foto.html#kbv0g
-
[ALL B5] A4 1.8TQ itd...... by Ambro
śliczna gadzina
-
[B5 AHL] Moja cudowna audiczka obecne mody
ale cb to Ci się chyba cieżko obsługuje?
-
[ALL B6] Wymiana osłon tylnych amortyzatorów
bez wyjęcia amora nie da rady