Treść opublikowana przez franio
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
o tym właśnie mówiłem
-
Garwolin i okolice spot........
Panowie już coś wiadomo?[br]Dopisany: 30 Marzec 2009, 13:45_________________________________________________dobra widzę to jest 5 kwietnia, oki.
-
[B5 1.8T Avant] moja aczworka '-)
ŚLICZNA!!!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
szybko było, ale tak. Czy to musi w nocy jakoś błysnąć, żeby była fotka? w Wawie to się cięzko dopytać, z resztą na Siekierkowskim to niewidać w nocy co po drugiej stronie się dzieje. p.s. tyle jak jechaliśmy ja, Ty, Korzeń
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a co to jest, na statywie, czerwone okienko i stało wczoraj na siekierkowskim o ok. 20, chyba przy srebrnej cordobie? :gwizdanie: p.s. zaczełem stronę nr 2500 :oklaski:
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
już na allegro były kiedyś i za 800 zł, podobno padły bardzo szybko :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
zapytaj Kabaret Moralnego Niepokoju
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
mam jeszcze pomysł na nowy nick dla Tomasz, ale już pewnie za póno: SIKIRATKA
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
cudowne
-
[B5 ADR] Czyszczenie przepustnicy
spokojnie najpierw umyj, a potem sobie vaga podłączysz :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tak, na Spocie Go nie było?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a najlepiej wygląda o 2 w nocy po 4 "koncertach" [br]Dopisany: 26 Marzec 2009, 10:57_________________________________________________ BRZYDALLLL
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
bezwstydnicy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
sensacja!!! w niedzielę w galeri mokotów widziałem Dodę z Radziem, powiem szczerze bez zazdrości, na początku nie poznałem, małe pokurczę, podchodzące z buzi pod "szlaufa" z nie naturalnie ( nieproporcjonalnie do ciała) dużymi piersiami i tyle
-
[B5 AGB] S4 B5 by aw69 :)
a ja znalazłem minus... gumowe dywaniki
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to już przestaje być śmieszne: piraci, wariaci, ludzie giną, piesi, rowerzyści i te ich "gadzety" łącznie z wideo rejestratorami, a gdzie KU...RWA MAĆ drogi, o tym jakoś cicho i to wszędzie w prasie, radiu, telewizji i tym głupim sejmie o tym na samym końcu, a jak już zrobią to i tak studzienki wystają i po 4 latach do remontu. Temat rzeka szkoda nerw i klawiatury :wallbash:
-
[B5 AEB] Pytanie o felunek
albo ET 35?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a to Twoja ta eseczka...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja też widziałem ten film... to chyba "Młode Wilki"?
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
2 szt (jedna mocuje wahacz, druga amortyzator)
-
[B5 ADR] Wymieniłem już 2 razy tarcze i dalej trzęsie przy hamowaniu
kurde, a co z tymi ATE na wielowahaczowym zawieszeniu?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
-wypłynie? -oni nigdy nie wypływają
-
Spotkania na drodze
no może trochę przykurzone i kolorek słabo zgadłem, szkoda, że CB nie masz byśmy pogadali, pozdrawiam
-
[B5 AEB] Falujące obroty po ponownym podłączeniu akumulatora
dokładnie u mnie było to samo, po umyciu (jeszcze nie adoptowałem) wróciło mi 5 lat życia
-
[ALL B5] Ile może kosztować w warsztacie wymiana tarcz z tyłu ?
no właśnie bo jak już nóweczki tarcze i klockek też nowy potrzeba :gwizdanie: