Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

franio

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez franio

  1. ładna, nawet wyjątkowo ładna, szkoda tylko małego silniczka
  2. żeby mrozek był to i autka długo czyściutkie by jeździły
  3. myć można codziennie i tak jeden efekt
  4. przykro czytać
  5. Korzeń nowe A7 w podstawie będzie miało tylko 10 KM więcej od Ciebie, dasz radę objechać
  6. mniej jak 13 nie da rady, 17 l. , ale nie schodząc poniżej 4000 RPM
  7. w b6 nie było RS-a
  8. mnie też tak się "wydaje", że sedan RS6 to wiem, że na pewno avant pierwszy
  9. moda jak kobitka, zmienną jest 1 RS4-y była sedan... :gwizdanie:
  10. o tym mówię i dlatego nie pcham kasy, z RS6 jako przykład trochę przesadziłeś ale takie 2,7 bi to jest w zasięgu wielu osób
  11. dobry tunning 4 KM, ja też chcę
  12. ładne, ale inwestować w 100 konne auto? Twoja sprawa, po mojemu szkoda zachodu
  13. fajna, wrzuć foty środka
  14. fajny, nawet bardzo, ale jeden minus... automat jak wrócisz do polszy daj znać przerobimy na naszą mańkę
  15. no tak już lepiej, ale sam jestem ciekaw jak AJL chasa
  16. ale to naprawdę była piękna amerykaneczka ziębi mnie to...bardziej zależy mi na tym, żebyś trzymał poziom Bo przyznasz, że twoja amerykaneczka różni się od koralikowej piękności Adriana... :gwizdanie: Sugeruję nie wracac już do tego /Poziek
  17. racja nie trudno ją przekroczyc
  18. ale szlauf
  19. coś więcej, czy przy ruszaniu, skręcaniu, hamowaniu, jakich prędkościach, na jakich biegach, czy po wciśnięciu sprzęgła też?
  20. lampeczki to tylko ori valeo, a te tutaj będziesz zdejmował szybciej niż zakładałeś, kumpel miał u siebie i za 400 zł chciał mi jakiś czas temu odsprzedać, ale nic z tego :gwizdanie:
  21. podsumowując za błąd 561 winna jest w pierwszej kolejności mapa gazu?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.